Fitness - Kobieta

Aerobowy striptiz

2007-01-08 15:32:39

 Szukając nowości w branży fitness natrafiłam na płytę z ćwiczeniami Carmen Elektry. Nie sądziłam, że gwiazdka Słonecznego patrolu potrafi coś więcej, poza byciem żoną znanego gitarzysty, czy prężeniem swoich wdzięków na kalifornijskiej plaży.

A jednak! Pani Elektra prezentuje nam całkowicie nowy i dotąd nie praktykowany rodzaj aktywności fizycznej połączony z całkiem ciekawą rozrywką, a mianowicie striptizem. Ta nowa forma aerobiku, zwana za oceanem Strip aerobikiem, zawróciła w głowach i ciałach wielkim Hollywood'u.

Twórcą Strip aerobiku jest Jeff Costa, striptizer, choreograf i trener aerobiku z Bostonu. Na czym polega nowa forma ćwiczeń? Jest to połączenie ćwiczeń wzmacniających i kształtujących mięsnie z elementami tańca go-go. Na zajęciach wykorzystuje się rekwizyty, takie jak krzesła czy rury.

Uczestnicy zajęć mogą rozebrać się podczas ćwiczeń częściowo lub całkowicie pozbyć się ubrań. Dla niektórych może to wydawać się krępujące, jednak według badań tę formę aerobiku w Stanach wybierają często ludzie otyli, którzy podczas ćwiczeń przełamują wstyd przed pokazaniem własnego ciała.

Jeśli chcesz oczarować swojego mężczyznę w nieoczekiwany dla niego sposób i zafundować mu prywatny pokaz zmysłowego tańca koniecznie wybierz się na strip aerobik. Pokonaj ograniczenia własnego ciała i ducha i śmiało wskakuj na parkiet poznawać kocie ruchy. Dla zainteresowanych zajęcia Erotic dance prowadzone będą w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Nie obawiajcie się, nikt was nie zmusi do zrzucenia fatałaszków.

Dagmara Trebenda
(dagmara.trebenda@dlastudenta.pl)


Słowa kluczowe: striptiz aerobic gogo rura fitness akademia ruchu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • A w Gliwicach lub Kato? [0]
    Megan
    2010-08-03 16:28:09
    Witam, A w Gliwicach lub Katowicach jest już szansa na takie zajęcia? Dajcie znać, bo szukałam ale niestety..:(
  • AEROBOWY STRIPTIZ [0]
    ktoś
    2009-02-13 15:29:41
    mam pytanie : czy moze w zamosciu, tomaszowie lubelskim sa moze takie zajecia??
  • przeprowadzam sie :) [0]
    Becia
    2008-05-14 22:07:40
    z tego co szukalam to tyko we Wroclawiu to jest :/ eeeh... mnie interesuje Rzeszow i Krakow.. ale pewni w Kraku szybciej :)
  • katowice [0]
    bellamafia@vp.pl
    2008-03-22 01:52:40
    czy ktos w kce uczy tego tanca?
  • szukam takich zajęć [0]
    asiula
    2007-10-29 22:00:23
    czy ktos wie gdzie w Szczecinei jsa takie zajęcia ..? albo gdzie mozna sie zglosic na kurs tanca go- go?? tez w tym samym miescie?? pomozcie
  • gdzie sa takie szkoly? [0]
    tancerka
    2007-09-14 23:12:26
    wiecie może gdzie można się zapisać na coś podobnego w Krakowie?
  • mniam :P [0]
    Kika
    2007-03-25 22:11:58
    brzmi fajowo ;) zgadzam sie z tym ze mozna poznac swoje cialo (przy okazji je poprawic podczas ruchu) i nabrac pewnosci siebie.
  • rysiek i jego byłe [0]
    Paweł
    2007-02-06 18:14:58
    Co sądzicie o Rysiu z Klanu. Jeśli macie jakieś niusy o nim i jego byłych- nie krępujcie się. Przesyłajcie na tadekglabski@wp.pl. Czekam.
  • beznadzieja [0]
    karol
    2007-02-03 15:29:03
    może zajęcia to świetny pomysł ale cena jest przerazająca. Dwa zajecia tygodniowo kosztuja 150zl, kogo na to stac? W żadnym klubie nawet karnet bez ograniczeń tyle nie kosztuje.
  • :) [0]
    eee
    2007-01-13 12:00:02
    mnie odrobine zniesmaczyl fakt ze wyksztalcona (prawdopodobnie) osoba rzuca stereotypem rodem ze sredniowiecza :) to ze ktos jest duzo ladniejszy od Ciebie nie znaczy ze nie potrafi juz nic zrobic w zyciu :)))
  • hmmm [0]
    moo
    2007-01-09 14:11:07
    ciekawe, ciekawe...z tym że faceci też mogliby się na takim kursie niejednego nauczyć;)
  • i pewnie [0]
    xxx
    2007-01-09 13:55:27
    ćwiczyć dziewczyny, ćwiczyć, bo sporo z Was to straszne zamuły w tej sferze :)
  • ciekawa sprawa [0]
    zgigi
    2007-01-08 21:08:57
    krótko,zwięźle i na temat-chyba wybiorę się do akademii ruchu po więcej informacji :D dzięki za cynk ;)
Warto przeczytać
(Nie) z pamiętnika Bridget Jones.
(Nie) z pamiętnika Bridget Jones.

Kilka nadprogramowych kostek czekolady, parę wyjść z przyjaciółmi na pizzę, gyros z sosem czosnkowym, ta pyszna szarlotka, której niedawno nauczyłam się przyrządzać...

Aqua aerobik
Aqua aerobik

Aqua aerobik jest połączeniem aerobiku z pływaniem. Są to ćwiczenia przy muzyce, wywodzące się od ćwiczeń rehabilitacyjnych w wodzie.

Zobacz także
gym
Dlaczego warto podnosić ciężary? Poznaj 5 powodów!

Zobacz, dlaczego trening siłowy jest najlepszy w drodze do idealnego ciała!

Personal trainer
Dlaczego warto skorzystać z pomocy trenera personalnego?

Wiele z nas zapisując się na siłownię nie do końca wie, na czym rzecz polega. Dobrym wyborem okazuje się być trener osobisty! Dzięki niemu będziemy z przyjemnością chodzić na kolejne treningi bez poczucia niewiedzy i dezorganizacji.

Pierwszy raz na siłowni – co warto mieć ze sobą?
Pierwszy raz na siłowni – co warto mieć ze sobą?

Poznaj kilka niezbędników, których posiadanie pomoże ci skupić się wyłącznie na głównym celu dla którego jesteś na siłowni, rzeźbieniu pięknej sylwetki.

Ostatnio czytane
(Nie) z pamiętnika Bridget Jones.
(Nie) z pamiętnika Bridget Jones.

Kilka nadprogramowych kostek czekolady, parę wyjść z przyjaciółmi na pizzę, gyros z sosem czosnkowym, ta pyszna szarlotka, której niedawno nauczyłam się przyrządzać...

Aqua aerobik
Aqua aerobik

Aqua aerobik jest połączeniem aerobiku z pływaniem. Są to ćwiczenia przy muzyce, wywodzące się od ćwiczeń rehabilitacyjnych w wodzie.

Popularne
Aqua aerobik
Aqua aerobik

Aqua aerobik jest połączeniem aerobiku z pływaniem. Są to ćwiczenia przy muzyce, wywodzące się od ćwiczeń rehabilitacyjnych w wodzie.

Aerobowy striptiz
Aerobowy striptiz

Na czym polega nowa forma ćwiczeń? Jest to połączenie ćwiczeń wzmacniających i kształtujących mięsnie z elementami tańca go-go