Horoskop - Kobieta

Baran - luty

2007-09-01 22:48:31

Praca: Luty może okazać się dość nerwowy, a w każdym razie bardzo niespokojny w tej sferze życia. Zatem lepiej w każdej sprawie zabezpieczyć tyły, czyli przygotować się na wszystko: sprawdzić każdy dokument przed wysłaniem, dbać o narzędzia pracy - w tym także samochód, bo łatwo będzie o awarie czy nieprzewidziane, denerwujące straty, opóźnienia itp. Lepiej nie planować na ten miesiąc przeprowadzek, czy nowych początków. Jedynie Barany bezrobotne i jednocześnie poszukujące pracy skorzystają na tej aurze.

Finanse: Dobry czas na wszelakie negocjacje, a także korzyści materialne płynące z aktywności umysłowej. Luty powinien być dość stabilny w sferze finansowej, a nawet może przynieść niespodziewanie korzystne, rokujące na przyszłość pomysły i działania. Niemniej w tej sferze życia nie należy spieszyć się z podejmowaniem decyzji i braniem na siebie zobowiązań w sposób pochopny. Jeśli naprawdę nie musisz, drogi Baranie, to nie wydawaj, a szczególnie nie bierz kredytów.

Zdrowie:
Dość stabilne i silne. Zdecydowana większość z Was, drogie Barany, nie będzie miała powodów do narzekań na tę sferę życia. W przypadku dolegliwości przewlekłych mogą zdarzyć się obostrzenia tuż na początku miesiąca i około połowy lutego. Lepiej unikać brawury i zrywów aktywności fizycznej, bo mogą zakończyć się niedyspozycją, a nawet długotrwałą rehabilitacją.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop baran
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Horoskop na sierpień 2015
Horoskop na sierpień 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe