Horoskop - Kobieta

Baran - sierpień

2007-09-01 22:48:31

Praca: Nie jest dziwne, że wakacje nie są czasem w którym trudno skupić się na pracy czy też że praca nie jest tym co sprawia szczególną radość. Mimo tego powinniście się teraz skupić na jakości i zaangażowaniu z jakim wykonujecie swoje obowiązki. Efekty zostaną zauważone. Dla szukających pracy to dobra chwila na znalezienie dodatkowego źródła dochodu (pracy dorywczej).

Finanse: Uwaga na wydawanie pieniędzy, które mają być, ale jeszcze ich nie ma. Może się okazać, że to na co czekacie w ogóle nie przyjdzie, a tym samym zostaniecie z długami. Nie wydawajcie więc więcej niż macie w kieszeni, a nawet postarajcie się teraz dodatkowo zacisnąć pasa.

Zdrowie: Sierpień sprzyja powracaniu dawnych czy też znanych już Wam lecz niedoleczonych chorób czy też dolegliwości. Dokładajcie więc starań by nie skracać okresu leczenia, organizm potrzebuje czasu by móc wrócić do pełni sił.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop baran
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na sierpień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Tarot wróżki Agnieszki na czerwiec
Horoskop na czerwiec 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne