Horoskop - Kobieta

Baran - styczeń

2007-09-01 22:48:31

Praca: Spore przepracowanie wynika z faktu że szefostwo nie tylko dołoży obowiązków ale też zwiększy swoje wymagania. Ważne jest by Baran nadmiar emocji/energii przełożył raczej na systematyczną pracę i cała energię skupił na tym co robi Tu i Teraz. Bardzo ważne teraz jest panowanie nad swoim EGO, bo to Ego może przynieść negatywne decyzje personalne. To czas by nie domagać się pochwał ani podwyżki. Staraj się Baranie zapanować nad emocjami, niecierpliwością przyjdzie czas gdy szefostwo to mocno doceni a jeśli jesteś sam swoim szefem to będą świetne wyniki finansowe co jest dla Ciebie Baranie bardzo ważne.

Finanse: Przede wszystkim Baranie starannie przemyśl wszystkie swoje wydatki i zrezygnuj z tego co jest nie potrzebne skupiając się tylko na tym co mieć musisz. Bo w Styczniu pieniądze same do Ciebie nie przyjdą. Dla Barana ważne jest by nie wypadać w porównaniu z innymi niekorzystnie w sferze finansów ale w Styczniu potrzeba bardziej emocje i EGO przenieść na pracę. Finanse sferze będą wynikiem tego co dasz z siebie w Styczniu w pracy/karierze. Prawie żadnemu Baranowi one nie przychodzą same, zawsze musi je zdobyć, wypracować ale za to jest prawie zawsze wynagradzany za swoja pracę, zaangażowanie, którego potrafi dać z siebie dużo.

Zdrowie: Baran to nerwus i impetyk wszyscy o tym wiedzą jeszcze ten upór. A Styczeń niesie nawał pracy, napięcia emocje spowodowane tym co się dzieje w temacie pracy i kariery a dzieje się dużo i różnie. Więc na Styczeń Baran musi mądrze rozplanować swój czas by w nim znaleźć wygodne zaciszne miejsce, może wanna pełna ciepłej wody może wygodny fotel i miękkie kapcie a może też seks, bo seks jak mało co pomaga uwalniać napięcia, wybór jest duży, tylko trzeba to przełożyć na działanie. Barany często na podłożu nerwicowym mają problemy gastryczne, które dają wrzody w żołądku, więc Baranie do tego co radziłam na Styczeń dołóż jeszcze garnuszek ciepłego siemienia lnianego na noc, raczej unikaj alkoholu i piwa.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop baran
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Rada Anioła na maj
Rada Anioła na maj

Kiedy w twoje życie wkroczą Anioły wyzwolenia fioletowego promienia, wzywają cię one, abyś wprowadził pewne zmiany do twojego dotychczasowego życia.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!