Horoskop - Kobieta

Byk - listopad

2007-09-01 22:49:14

Praca: Możesz odczuwać chwilowy brak satysfakcji zawodowej. Zdystansuj się od pracy oraz problemów zawodowych. To dobry moment na leniuchowanie i odpoczynek, zrób sobie przerwę. Nie próbuj niczego przyspieszać. Nie zniechęcaj się łatwo. Jeżeli nie dostrzegasz jeszcze efektów swojej pracy, to bądź cierpliwy ponieważ nic co dotychczas zrobiłeś nie pójdzie na marne. Pamiętaj, że każda sprawa potrzebuje czasu, żeby dojrzeć. Nadejdzie pora, w której zbierzesz plony i będziesz świętować długo oczekiwany sukces oraz zbierać zaszczyty, a także dzielić zyski. Dla osób bezrobotnych karta może oznaczać chwilowy zastój w poszukiwaniu pracy albo brak interesujących ofert pracy.

Finanse: Chwilowy zastój w finansach, ale dobrobyt jest już w drodze. Na długo wyczekiwaną premię lub podwyżkę trzeba będzie zaczekać, ale jest to w zasięgu Twojej ręki. Nie jest to dobry czas  na pożyczanie pieniędzy, gdyż będzie je trudno oddać lub odzyskać.

Zdrowie: Zadbaj o swoją psychikę, gdyż mogą pojawić się huśtawki nastrojów lub stany depresyjne. Unikaj stosowania środków zmieniających świadomość.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na październik 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na lipiec 2009
Horoskop na wrzesień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Ostatnio czytane
Popularne
Polecamy