Horoskop - Kobieta

Byk - luty

2007-09-01 22:49:14

Praca: Luty będzie dla Ciebie miesiącem wyzwań i stagnacji. Wyzwań, bo okaże się, że trzeba będzie znów uczyć się czegoś nowego; stagnacji, bo będziesz bardziej zmęczony rutyną i brakiem perspektyw, drogi Byku, niż zazwyczaj. Najlepiej ten czas wykorzystać, aby zaplanować to, co dla Ciebie jest priorytetem w sferze zawodowej. Czas sprzyjający realizacji Twoich planów nadejdzie wiosną. Warto się do niego odpowiednio przygotować. Byki poszukujące pracy będą musiały uzbroić się w cierpliwość, o ile do połowy lutego nie uda się sfinalizować tego, co zamierzały.

Finanse: Stabilne, niemniej z tendencją zniżkową, jeśli tylko nie zaczniesz żyć nieco oszczędniej. Jeśli chciałabyś poprawić swoja sytuację finansową, to luty może przynieść inspirację, w jaki sposób to uczynić. Niemniej realizacja Twoich postanowień, planów w tej sferze życia będzie natrafiać na najróżniejsze drobne a frustrujące przeszkody. Przyda się nie tylko cierpliwość, ale i poczucie humoru, także względem samego siebie :).

Zdrowie:
Uwaga na używki, złą dietę i przeziębienia, bo tym razem mogą zakończyć się nie tylko kilkudniową niedyspozycją. Twoje zdrowie będzie otaczać dość skomplikowana, dysharmonijna aura, zatem unikaj wszelkich okoliczności, które mogłyby osłabić Cię dodatkowo. Postaraj się także unikać tych, którzy zwykle odbierają Ci radość życia i równowagę wewnętrzną.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Horoskop na sierpień 2015
Horoskop na sierpień 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień!

Przesłanie Tarota... Magia Świąt Odrodzenia
Przesłanie Tarota... Magia Świąt Odrodzenia

Święta Odrodzenia, Wielkiej Nocy, to czas wtajemniczenia, oczyszczenia i urzeczywistnienia. Czas magiczny, kiedy ludzie poddają się wpierw kontemplacji.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe