Horoskop - Kobieta

Byk - październik

2007-09-01 22:49:14

Praca: Obowiązki w pracy będą Cię teraz przytłaczać. Odczujesz, że nie jesteś w stanie sprostać wyzwaniom. Szef w dodatku będzie patrzeć na Ciebie surowym okiem. Postaraj się wobec tej sytuacji zachować odpowiedni dystans i wykonywać pracę w swoim tempie. Okres pełen napięć przeminie, ale musisz okazać pokorę. Uda Ci się jednak uniknąć problemów.

Finanse: Czeka Cię drogi byku gwałtowna zmiana planów. Nie będzie to łatwe do zaakceptowania, jednakże trzeba będzie szybko zadziałać, by nie było większych strat. Pilnuj umów i dokumentów. To jak nad tym zapanujesz teraz zaprocentuje w przyszłości. Warto będzie skupić się na szczegółach. Uważaj na urzędy. To bardzo istotna sugestia.

Zdrowie: Zadbaj przede wszystkim o spokój i wyciszenie. Twój umysł potrzebuje relaksu. Zrób coś dobrego dla siebie. Zaplanuj wolny czas. Pozwól sobie na zachcianki. Rozpieszczaj ciało i umysł dla własnego dobra. Pójdź na jakiś masaż. Rozluźnij spięte mięśnie. Zastanów się nad zmianą jadłospisu. Zainwestuj w pełnowartościowe soki.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na lipiec 2009
Horoskop na wrzesień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na sierpień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Ostatnio czytane
Popularne
Konkurs Ziaja
Polecamy