Spisane z życia - Kobieta

Chcesz, żeby on był zazdrosny? Oto sposoby

2017-11-27 08:53:26

W związku potrzebne są bodźce, które sprawią, że uczucie rozbudzi się na nowo. Czasami faceci zachowują się jak uśpieni, a ich zainteresowanie swoją partnerką spada. Sporo panów żyje też w przeświadczeniu, że kobieta raz zdobyta, będzie z nimi już do końca świata. Jednak o partnerkę należy dbać każdego dnia i zabiegać o jej względy bez względu na to, ile jesteśmy razem. Czasami odrobina zazdrości pomaga wylać kubeł zimnej wody na głowę chłopaka, który ewidentnie przestał się starać. Chcesz, żeby on był zazdrosny? Oto sposoby.

Chcesz, żeby on był zazdrosny? Oto sposoby

Zacznij go ignorować
Odrobina ignorancji nie zaszkodzi. Nie odpowiadanie na wszystkie wiadomości i to, że w końcu nie będziesz lecieć na każde zawołanie sprawi, że on poczuje, że coś jest nie tak. Bądź przy tym miła i uprzejma...i absolutnie nie daj po sobie poznać, że coś nie gra. Ignorowanie to dobra metoda na to, aby on zaczął cię zauważać i w końcu obudził się ze swojego letargu.

Wychodź sama
To, że jesteś w związku nie znaczy, że nie masz prawa do swojego własnego życia i swojej przestrzeni. Ubierz się seksownie, podmaluj oko i umów się z koleżankami. Jego reakcja na pewno będzie zaskoczona w momencie, kiedy zobaczy cię, że wychodzisz sama, wyglądając jak królowa. Poza tym osobne wyjścia pomagają w budowaniu zdrowej relacji, która polega przede wszystkim na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

Uśmiechaj się do telefonu
Pozytywne nastawienie zawsze pomaga w życiu. Odrobina kokieterii i uśmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. I to nic, że uśmiechasz się do telefonu bez najmniejszego powodu. On nie musi o tym wiedzieć. A uwierz, że na pewno będzie się zastanawiać, skąd ten promienny uśmiech pojawia się na twojej twarzy.

Zadbaj o siebie jak nigdy
Faceci to wzrokowcy. Jeśli zaczniesz kombinować z wyglądem, ubierzesz nowe, seksowne ciuchy, zmienisz trochę fryzurę, to on na pewno to zauważy. Zmiana wyglądu u kobiet zazwyczaj świadczy również o zmianach w życiu. Nic więc dziwnego, że on będzie teraz chodzić jak w zegarku. W końcu u jego boku jest prawdziwa królowa!

gol

fot. pexels.com

 

Słowa kluczowe: związek, miłość, podryw, zazdrość
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
5 powodÃłw, Åźeby go rzucić
5 powodów, żeby go rzucić

Jeśli on zachowuje się w TEN sposób - zastanów się nad rozstaniem.

Jak siÄ™ zachowuje zakochany facet?
Zakochany facet - objawy i gesty

Po czym poznać, że facet jest zakochany? Oto odpowiedzi!

Polecamy
Zniszczyły je toksyczne związki!
Zniszczyły je toksyczne związki!

Narkotyki, alkohol, przemoc - wiele osób za tragiczne i przedwczesne odejścia gwiazd wini ich wybranków!

Bezproblemowe zerwanie esemesowe
Bezproblemowe zerwanie esemesowe

Z sondażu przeprowadzonego na zlecenie jednej z brytyjskich firm wynika, że co siódma osoba przyznaje, że została porzucona przez partnera za pomocą SMS-a lub e-maila. Czy to aby dobry sposób na zakończenie związku?

Ostatnio dodane
5 powodÃłw, Åźeby go rzucić
5 powodów, żeby go rzucić

Jeśli on zachowuje się w TEN sposób - zastanów się nad rozstaniem.

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.