Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop roczny na 2017

2016-12-30 11:12:20

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w nadchodzącym roku, sprawdź już dziś swój horoskop!

BARAN
MIŁOŚĆ: Wolne Barany w tym roku będą miały ochotę na romans. Ale nie taki zwykły, tylko jak z powieści. Pełen pasji, ognia, namiętności i miłości. Okazja na takie przeżycia nadarzy się dopiero na początku czerwca. Na znalezienie drugiej połówki będzie szansa na początku października. To moment, w którym będziesz Baranie całkowicie pewny swoich uczuć i szybko oraz chętnie będziesz składał wiążące deklaracje.
W stałych związkach też nie będzie nudno. Barany postanowią postawić na cos nowego i dzięki temu mogą się pojawić się w ich sypialni nie tylko nowe dodatki, ale poczują też potrzebę spróbowania czegoś nowego.

PRACA:
W pracy Barany będą idealnymi pracownikami aż do października. Chętnie wezmą dodatkowe godziny lub obowiązki. Ze wszystkim doskonale sobie poradzą i to bez najmniejszych problemów. Po tym czasie troszkę zmienia tempo na wolniejsze, ale szef nadal będzie z nich bardzo zadowolony.
Barany z działalnością tez nie będą narzekać do października na brak klientów i zleceń.
Jeżeli szukacie pracy to najlepszy czas na jej znalezienie przypada po wakacjach.
Jednak na nowej posadzie będziecie musieli wykazać się dyspozycyjnością i cierpliwością, bo nowy szef nie da wam najmniejszej taryfy ulgowej.

FINANSE :Od marca wasze finanse poprawią się i to znacznie. Mimo to jest to rok planowania budżetu i oszczędzania. Uważajcie na promocje w sklepach z elektroniką i samochodami, dobra promocja może się potem okazać zbyt kosztowna, mimo lepszych zarobków.
Wszelkie sprawy prawne związane z finansami powinny się zakończyć dla Ciebie pomyślnie, jeżeli wyrok zapadnie przed połową października. Po 10 października mogą w sprawach prawno-finansowych pojawiać się problemy.
Najważniejsze w tym roku to zachować rozsądek i równowagę w wydatkach a rok finansowo zaliczysz do udanych.

ZDROWIE: Na początku roku odczujesz spadek formy i energii. Będziesz szybko się przemęczać i dodatkowo staniesz się podatny na przeziębienia. Na szczęście od marca poczujesz się lepiej i nawet pomyślisz o jakiejś aktywności sportowej.
Na początku wiosny uważaj jak prowadzisz samochód, bo możesz mieć tendencję do lekkiego szarżowania na drodze.
Od wiosny uważaj również na dietę. Będzie Ci dopisywać apetyt i możesz przybrać znacznie na wadze. Szczególnie mocno mogą to odczuć Panie Baran, ponieważ w lato zauważą, że ich zeszłoroczny strój na plażę może już tak dobrze na nich nie leżeć.

BYK

MIŁOŚĆ: Samotne Byki będą miały przed sobą rok sprzyjający romansom. Jednak szansę na na znalezienie prawdziwej miłości będą miały dopiero w listopadzie. To czas, kiedy możecie stracić dla kogoś głowę a nawet zaręczyć się po krótkiej znajomości.
Byki w związkach odczują spokój i stabilizację. Jeżeli były konflikty lub nieporozumienia, to w nowym roku poczujecie spokój i odpuścicie sobie czepianie się o drobiazgi. Dzięki temu odżyją uczucia i chętnie będziecie godzić się w łóżku.
Jedynie te związki, które od dawna zmagały się z poważnymi problemami będą miały szansę na ostateczne zakończenie.

PRACA: W pracy Byki będą czuły się dobrze i poczują się częścią zespołu. Chętnie będą współpracowały i dzieliły się doświadczeniem. Dzięki temu pod koniec sierpnia możesz uniknąć nieprzyjemności z powodu popełnionego błędu lub ostrzejszej wymiany zdań z przełożonym.
Współpracownicy wstawią się za Toba i dzięki temu unikniesz poważnych konsekwencji.
W ostatnim kwartale roku będziesz Byku myślał o nowej pracy i nowych wyzwaniach. Zaczniesz wysyłać CV i bez żalu zmienisz pracodawcę. Również Byki szukające pracy w tym okresie nie będą miały problemu z ofertami i na pewno znajda coś dla siebie.

FINANSE: Na początku roku poczujesz nagły spadek gotówki. Nie przejmuj się tym, bo już od wiosny pieniądze same zaczną do Ciebie spływać szerokim strumieniem. Szybko zapomnisz o problemach z początku roku i możesz przez to stać się bardziej rozrzutny. W październiku uważaj na wszystkie inwestycje, umowy i zobowiązana, które mogą mieć związek z twoimi finansami. To też kiepski czas na wzięcie kredytu, ponieważ szybko okaże się bardzo kosztowny.

ZDROWIE: Początek roku przywitasz senny, zmęczony i totalnie bez energii. Dopiero od marca poczujesz wzrost formy. Mimo to zadbaj w tym roku o zdrowie. Pilnuj diety, rzuć złe nawyki np. papierosy i słuchaj zaleceń lekarzy. Jak zdarzy Ci się przeholować z jedzeniem i słodyczami, to potem postaraj się zachować umiar i dietę. Inaczej pod koniec roku możesz poczuć się źle i może nawet czekać Cię dłuższe leczenie.

BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ: Bliźnięta w związkach tego roku raczej nie zaliczą do udanego. Czeka ich burzliwy czas pełen emocji, awantur, pakowania walizek i cichych dni. Mimo to będzie wam zależało na ratowaniu związku i nawet będziecie gotowe szukać problemu w sobie by poprawić relację. Może nawet skorzystacie z pomocy specjalisty. Samotne Bliźniaki postanowią w miłości posłużyć się rozumem, a nie sercem. Dzięki tej metodzie w listopadzie mają szansę na związek, który będzie może pozbawiony gwałtownych uczuć i emocji, ale za to będzie dla was praktyczny i korzystny.

PRACA: W pracy czeka Bliźniaki pracowity rok. Dużo wysiłku i pracy włożą w każde przydzielone im zadanie lub zlecenie. Przez to powinny uważać by za mocno się nie eksploatować i wypalać zawodowo. Czasem lepiej na efekty troszkę dłużej poczekać. Zniecierpliwienie w pracy i irytację najmocniej odczujecie na przełomie maja i czerwca. W połowie czerwca możecie dostać propozycję awansu. Pomyślcie nad nią, bo na nowym stanowisku odnajdziecie się doskonale i ze wszystkim sobie poradzicie. Bliźnięta szukające pracy postawią tym razem na stabilizacje i pewność zatrudnienia nawet kosztem finansów.

FINANSE: Do początku października nie musisz martwić się o finanse. Będziesz mieć dobrą rękę do pieniędzy. Do tego czasu możesz spokojnie porozmawiać z szefem o podwyżce lub starać się o dotację na własną działalność.
Jednak uważaj na wydatki, bo możesz poczuć chęć na pochodzenie po promocjach i zakup paru nowych rzeczy. Będziesz starał się sobie dogadzać i ciężko będzie Ci odmówić sobie czegokolwiek.
Na duże wydatki jak samochód lub dobry komputer zdecyduj się dopiero jak będziesz mieć pewność, ze nie obciąży to za bardzo twojego budżetu.

ZDROWIE: W tym roku będziesz potrzebować dużo relaksu. Ulubiona muzyka, wieczór z książką, aromaterapia, to wszystko pozwoli Ci zmniejszyć stres. Dzięki temu będziesz w lepszym humorze i lepiej poradzisz sobie z codziennymi sprawami. Wyjątkowo uważaj w tym roku na kręgosłup.
Dbaj o niego, nie przeciążaj go, ćwicz, a unikniesz nieprzyjemnych dolegliwości. Jednak jak już zauważysz, że coś jest z nim, nie tak nie odkładaj wizyty u lekarza, abyś potem nie nabawił się większej kontuzji.

RAK

MIŁOŚĆ: Raki w związkach będą bardzo zaborcze wobec swoich partnerów. Będą starały się spędzać ze swoim partnerem cały wolny czas i odsuwać go od znajomych. Tylko Rak będzie ważny. Przez takie zachowanie już w maju może dojść do poważnego kryzysu w związku. Partner Raka może poczuć się zmęczony i poszuka wytchnienia w ramionach kogoś innego.  Co prawda ten romans nie potrwa długo jednak szkoda już się stanie. Przez to część stałych związków może się zakończyć.
Wolne Raki w czerwcu zostaną trafione strzałą Amora i będą miały okazję przeżyć gorący romans, który ma szansę zakończyć się czymś poważniejszym.

PRACA: Ważne jest, aby w tym roku Raki wykazały się taktem i użyły swoich talentów dyplomatycznych. W sierpniu będzie okazja do podróży służbowej, która może okazać się krokiem milowym w waszej karierze. Warto w jej czasie wykorzystać nadarzające się okazje do podniesienia swoich notowań a także do nawiązania nowych znajomości, które okażą się owocne w przyszłości.
Raki bez pracy będą miały okazję na jej znalezienie we wrześniu. Choć z początku oferta będzie wydawać się nieciekawa i nie zupełnie taka, jakiej oczekujecie, to warto jednak zaryzykować i ją przyjąć.
Grudzień to czas zbierania owoców swojej pracy z całego roku.

FINANSE: W finansach szykuje się dobry czas. Szczególnie w styczniu i listopadzie mogą pojawić się dodatkowe środki na koncie. Niestety Rak nie nacieszy się nimi długo. Okaże się nagle, że jest wiele wydatków. Zresztą niektóre z nich nie będą tak pilne jak powiesz rodzinie, jednak będziesz miał na nie ochotę.
Szczególnie uważaj na płatności robione przez Internet, tu w tym roku możesz przyciągać uwagę oszustów.
Ogólnie rok finansowo zaliczysz do udanych, jeżeli nie przesadzisz z wydatkami.

ZDROWIE: W tym roku na zdrowie raczej Raku nie będziesz narzekał. Jedynie stres może się okazać Twoją największą słabością. Dlatego postaw na aktywność fizyczną oraz ćwiczenia relaksacyjne. Kontakt z natura wpłynie na Ciebie doskonale i to przez cały rok.Istotna też będzie dla Ciebie odpowiednia dieta. Zadbaj by były w niej ryby oraz pełnoziarniste pieczywo. Pomyśl o urlopie nad morzem, tam najlepiej zregenerujesz swój organizm.

LEW

MIŁOŚĆ: Samotne Lwy uznają w tym roku, że lepiej trzymać się swoich wysokich wymagań niż tracić czas. Przez to ich życie uczuciowe może być spokojniejsze i bardziej monotonne. Potencjalny kandydat na randkę będzie musiał sprostać waszym wysokim wymaganiom a i to nie gwarantuje, ze po spotkaniu uznacie go za osobę godną kontynuowania dalszej znajomości. W stałych związkach Lwy będą zazdrosne i podejrzliwe. Przez to zaczną docinać swojej drugiej połówce, a nawet zaczną rzucać kąśliwymi i złośliwymi uwagami. Jeżeli do początku października nie wyjaśnicie sobie z partnerem tej sytuacji, to później możecie stracić go na zawsze.

PRACA: Do lutego poczujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków, jakie spadną na Ciebie. Jednak nie przejmuj się, bo ze wszystkim sobie poradzisz. Dzięki temu już na początku czerwca szef zauważy twoje starania i zaproponuje podwyżkę lub awans. Do jesieni czeka Cię doskonały czas w pracy.
Będąc na fali poczujesz, że możesz robić coś jeszcze, coś, co jest związane z twoimi zainteresowaniami i będziesz gotów założyć dodatkowo swoja działalność gospodarczą.
Jeżeli szukasz pracy to doskonały czas na jej znalezienie masz do początku października. Na rozmowach pokonasz wszystkich kandydatów a i ciekawych ofert nie będzie brakować.

FINANSE: W finansach do początku sierpnia będzie lepiej niż doskonale. Poczujesz przypływ gotówki i postanowisz więcej wydać na przyjemności. Może nawet pojedziesz na luksusowe wakacje All inclusive, albo kupisz nowe meble.
Mimo tej dobrej passy uważaj na inwestycje. Nie każda propozycja przyniesie zysk. A źle wybrana i w pośpiechu może przynieść nawet straty.

ZDROWIE: W tym roku postaw na profilaktykę. Nie będziesz miał, na co specjalnie narzekać, jednak lepiej dbać i przeciwdziałać niż leczyć. Zioła, ćwiczenia relaksacyjne, dużo snu, dieta, to najlepsze dla Ciebie w tym roku. Unikaj nowinek medycznych, których za bardzo nie znasz i nie wydawaj pieniędzy na kolejne cudowne witaminy.
Na stres uważaj szczególnie od października. Wtedy też możesz być bardziej podatny na wirusy i infekcje.


PANNA

MIŁOŚĆ: Wolne Panny do marca nie będą narzekały na spokój w uczuciach. Już w karnawale możecie spotkać osobę, która zawróci wam w głowie i którą uznacie za bardzo interesującą. Postanowicie poznać ją lepiej i zaangażować się mocniej. Mimo to nowo poznana osoba będzie bardzo strzegła swojej wolności i niezależności, więc zanim ja skłonicie do lepszego poznania się, namęczycie się i to dużo. Mimo to wysiłek opłaci się i poczujecie się szczęśliwe.
W stałych związkach będzie spokojnie, aż za spokojnie. Przez to będziecie miały wrażenie, że namiętność gdzieś się ulotniła i poczujecie się niekochane. Na szczęście już na początku października sytuacja poprawi się i wasza druga połówka pokaże jak bardzo jej na was zależy.

PRACA: Panny poczują, że od pracy, która daje tylko pieniądze potrzebują czegoś więcej. Zaczną rozglądać się za zajęciem, które połączy ich zainteresowania i pasje z zarabianiem pieniędzy. Jak tylko znajda coś takiego bez wahania zmienią pracę, nawet, jeśli pensja będzie niższa. Niektóre Panny pomyślą o własnej działalności. Poczujecie też w sobie artystyczne talenty i zaczniecie tworzyć. Może to być poezja, fotografia sztuka, wszystko, co da wam satysfakcję i przyjemność. Część z Panien pomyśli o nauce i kursach, które umożliwią im przekwalifikowanie się.

FINANSE: To dobry rok w finansach aż do czwartego kwartału. Będziesz mieć pieniądze i pomysły na pomnożenie kapitału. Słuchaj też uważnie rad osób bardziej doświadczonych w inwestowaniu, bo mogą Ci dobrze doradzić i sporo na tym zyskasz.
To również dobry okres na staranie się o podwyżkę u szefa.
W czwartym kwartale stań się ostrożniejsza Panno w wydatkach i bardzo dokładnie sprawdzaj swoje finanse. Nie grozi Ci brak gotówki, ale chęć na jakiś większy wydatek może zdestabilizować twój budżet.

ZDROWIE: W tym roku dbaj o siebie, zdrowo się odżywiaj, relaksuj się i od czasu do czasu spraw sobie odrobinę przyjemności. Będziesz mieć skłonność do refleksji i szukaniu, co jest dla Ciebie naprawdę ważne w życiu.
Nie pozwól na to by stres Cię pokonał i jak tylko zobaczysz, że zaczyna mieć wpływ na twoje zdrowie pomyśl o wyjeździe na łono natury. Tam się wyciszysz i odżyjesz.

WAGA

MIŁOŚĆ: Samotne wagi będą aż do października roztaczały dookoła swój urok. Raczej będzie im trudno kogoś nie poznać. Zwykła rozmowa lub spotkanie w sklepie może zaowocować randką w późniejszym czasie. Nie będziesz narzekać na brak zainteresowanych tobą.
Za to w stałych związkach od jesieni zacznie się nerwowa atmosfera.
Będzie nerwowo i nawet niewielka uwaga partnera będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Na szczęście przetrwacie ten nerwowy czas i już od grudnia atmosfera zacznie się między wami poprawiać. Dzięki temu wasz związek wróci do równowagi a wy będziecie miały cudowne wieczory z partnerem i to spędzone nie tylko na rozmowie.

PRACA: W pracy postawisz na luz i spokojniejsze podejście do obowiązków. Nie obniży to w najmniejszym stopniu twojej wydajności lub skuteczności. Wręcz przeciwnie, ze wszystkim poradzisz sobie świetnie.
Jeżeli masz własną działalność zaczniesz inaczej podchodzisz do przepisów prawnych i zaczniesz szukać luk prawnych lub korzystnych dla siebie rozwiązań. Uda Ci się to doskonale.
Jeżeli szukasz pracy to najlepszy czas na jej znalezienie będzie w listopadzie.

FINANSE: W finansach będziesz mieć stabilna sytuację. Na brak pieniędzy nie będziesz narzekać, choć możesz mieć ochotę na kupowanie czegoś, co akurat nie jest Ci w ogóle potrzebne. Każdą umowę, jaką ci zaproponują np. za kablówkę, sprawdź dwa, a nawet trzy razy a może znajdziesz sposób na obniżenie jej kosztów. Jeżeli będziesz rozsądnie gospodarować to finanse będą bezpieczne a nawet jeszcze zaoszczędzisz.  Uważaj tylko w grudniu, szczególnie na początku, bo możesz wydać za dużo na prezenty a potem odczujesz, że musisz bardzo oszczędnie się gospodarować.

ZDROWIE: W tym roku zdrowie będzie Ci dopisywać. Postanowisz nawet regularnie uprawiać jakąś dyscyplinę lub poranną gimnastykę. W lato uważaj na zmiany pogody i klimatyzację, bo może powodować u ciebie przeziębienia.
W czasie urlopu pozwól sobie na totalne lenistwo i dopieszczaj się. To najlepszy sposób by naładować akumulatory na resztę roku.

SKORPION

MIŁOŚĆ: Samotne Skorpiony aż do czerwca raczej nie będą miały za wiele okazji do poznania kogoś nowego i interesującego. Dopiero od czerwca poczujecie, ze Świat wypiękniał i zaczniecie mieć okazję by poznawać nowe osoby. A nawet jedna z nich zawróci wam w głowie i to poważnie.
W stałych związkach również od czerwca będzie idealnie. Wspólne wieczory, rozmowy, czułe momenty razem, to wszystko będzie dla was źródłem radości i szczęścia. Poczujecie się kochane i doceniane przez partnera.

PRACA: W pracy szef doceni twoje umiejętności i wiedzę. Również współpracownicy mogą prosić Cię o pomoc, której im nie odmówisz. Twoje umiejętności mogą zwrócić uwagę konkurencji i może się pojawić oferta zmiany pracy. Jednak nic nie załatwiaj zbyt cicho i nie staraj się łapać dwóch srok za ogon. Już w czerwcu, może dojść do przełożonego , że starasz się grać na dwa fronty a to się zemści na tobie ogromnie. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, to lepszy okres będziesz miał na jesieni.  Jeżeli szukasz pracy to wysyłaj CV od października. Inaczej trafisz na ofertę, z której sam szybko zrezygnujesz.

FINANSE: W styczniu Skorpiony będą miały tendencję do ryzykownych inwestycji. Niestety tym razem intuicja ich zawiedzie i zamiast spodziewanych zysków mogą odczuć dotkliwą stratę.
Słuchaj doradców, którzy znają się na inwestowaniu. Jeżeli jednak coś Ci nie odpowiada lub wydaje się zbyt piękne, to po prostu w to nie wchodź. Na jesieni możesz spodziewać się podwyżki. I to będzie dość konkretna kwota.  Najlepiej przeznacz ją na spłaty rat kredytu lub na pilne wydatki.  Pod koniec roku będziesz spokojny o swoje finanse i z przyjemnością wydasz pieniądze na świąteczne prezenty.

ZDROWIE: W tym roku na zdrowie raczej nie powinieneś narzekać. Będziesz w doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej. Jedynie między lipcem a wrześniem zwróć szczególną uwagę na stan swojej skóry. Nawadniaj ja i stosuj kremy z filtrem, aby nie odczuła za mocno słońca. Jeżeli pojawi się jakaś wysypka to nie bagatelizuj tego tylko od razu idź do dermatologa. Inaczej może ona męczyć Cię bardzo długo.

STRZELEC

MIŁOŚĆ: Strzelce w stałych związkach poczują nudę i stagnacje. Codzienność okaże się męcząca i monotonna. Przez to mogą mieć ochotę na szukanie romantycznych uniesień poza domem. Niestety to nie będzie dobry pomysł, bo zdrada szybko wyjdzie na jaw a skutki jej będą bardzo dotkliwe. Może nawet dojść do rozpadu związku. Zakochani również odczują monotonność codzienności i zwykłe codzienne obowiązki spowodują, że dla siebie nie będą mieli za dużo czasu.
Wolne Strzelce będą narzekać, że nie mają okazji spotkać nikogo nowego. Jednak zastanówcie się, czemu tak się dzieje. Siedząc w domu przed telewizorem i nie wychodząc nigdzie nie będziecie mieli okazji nikogo spotkać.

PRACA: W pracy możecie poczuć potrzebę pokazania wszystkim na jak dużo was stać. Jednak zamiast brać na siebie dodatkowe zajęcia i siedzieć do późna po godzinach, lepiej dokładnie wykonaj to, co leży w twoim zakresie obowiązków.  Postaw na dokładność i precyzje wykonania swojej pracy. Jak inni będą prosić Cię o pomoc, to patrz uważnie, czy na tym nie ucierpi twoja praca. W lipcu może dojść do nieporozumień między tobą a przełożonym. Zamiast unosić się, porozmawiaj spokojnie i niech każdy przedstawi swój punkt widzenia.
Jeżeli ominie Cię awans nie przejmuj się, bo może się okazać, że tak naprawdę na tym zyskałeś.

FINANSE: W tym roku na swoje finanse będziesz patrzeć bardzo optymistycznie. Niestety przez to możesz wydać więcej niż powinieneś. Jeżeli nie będziesz szaleć na promocjach to pieniędzy zawsze Ci starczy a nawet odłożysz coś ekstra. Jak będziesz podpisywać jakiekolwiek umowy, czytaj je bardzo dokładnie i dopytuj się o wszystko. Nie ufaj samym zapewnieniom doradcy, bo możesz podpisać coś, co okaże się dla Ciebie niekorzystne, dotyczy to nie tylko inwestowania ale i kredytów.

ZDROWIE: W tym roku zaczniesz bardziej o siebie dbać. Zwracaj dużą uwagę na tarczyce i cukier. O prawda będziesz miał skłonność Strzelcu do skrajności, więc nie stosuj głodówek ani nie przesadzaj z treningami. Do zdrowia podchodź rozsądnie i słuchaj zaleceń lekarza.
Jeżeli masz jakieś przewlekłe dolegliwości to w tym roku możesz je szczególnie mocno odczuć, mimo to nie decyduj się na cudowne kuracje, tylko dbaj o siebie i cierpliwie stosuj zalecenia lekarzy.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ: Wolne Koziorożce będą miały okazję poznać kogoś wyjątkowego w tym roku. Ale żeby odczuć to, będą zmuszone wykazać się inicjatywą i nie dzielić włosa na czworo. Czasem trzeba iść za głosem serca i mocniej się zaangażować. Koziorożce, które są zakochane zaczną zastanawiać się, czy nie złożyć wiążących deklaracji i nie zmienić stanu cywilnego. To dobry rok na takie decyzje. Kwiecień będzie wyjątkowo dobrym miesiącem na takie deklaracje. Koziorożce w stałych związkach poczują spokój i cudowna stabilizację. Wspólne wieczory, długie rozmowy i romantyczne chwile, pozwolą wam odczuć jak silne uczucie łączy was z partnerem. Jeżeli coś zacznie się psuć szczerze z nim porozmawiajcie, będzie to lepsze niż potencjalne ciche dni.

PRACA: W pracy do lutego możesz mieć nieporozumienia z szefem. Jednak przeczekaj to, bo okażesz się niezastąpiony. W maju możesz poczuć zmęczenie i totalne wypalenie zawodowe. Wykorzystaj wolne dni i zmniejsz tempo. Mimo, że jesteś niezastąpiony w firmie, to w takim stanie i tak za dużo nie zrobisz a potencjalne błędy szef może wykorzystać przeciwko tobie.
Jeżeli masz działalność to pilnuj terminów, szczególnie w czerwcu możesz mieć z tym problem.
Dla szukających pracy dopiero grudzień okaże się bardziej łaskawy. Wcześniej oferty, które się pojawią nie będą dla was zbyt atrakcyjne. W znalezieniu pracy może pomóc znajomy.

FINANSE: W finansach będzie stabilnie. W kwietniu możesz poczuć potrzebę oszczędzania, tylko uważaj by nie przesadzić z tym.  Możesz wtedy zacząć zachowywać się jak typowy skąpiec. Za to w marcu i październiku zaczniesz zachowywać się całkiem odwrotnie. Praktycznie będziesz wpadać ze skrajności w skrajność. W tych miesiącach twoje zakupy okażą się zupełnie nietrafione a podpisane umowy niekorzystne. Przy podpisywaniu umów miej przy sobie osobę, która Ci doradzi i zna się na dokumentach. Inwestycje, jakie będą Ci proponować mogą okazać się zupełnie nietrafione, więc zanim się zdeklarujesz do zainwestowania przeczytaj wszystko i przemyśl kilka razy.

ZDROWIE: Ogarnie cię błogie lenistwo. Nie będziesz miał ochoty na ruch w żadnej formie. Pomyśl o spacerach i przebywaniu na świeżym powietrzu, bo inaczej zaczniesz nie tylko przybierać na wadze, ale i odczujesz skutki siedzącego trybu życia. We wrześniu będziesz miał tendencje do kontuzji, dlatego lepiej uważaj w trakcie ruchu.
Apetyt będzie Ci dopisywać, ale za to z ciśnieniem możesz mieć problemy. Dlatego uważaj na słodycze i nadmiar kawy. Zamiast tego mimo zbytniej niechęci do ruchu idź na spacer i powdychaj świeże powietrze lub pomyśl o wyjeździe.

WODNIK

MIŁOŚĆ: Wodniki wolne poczują w wakacje, że żyje się raz i dadzą się ponieś namiętności. Romantyczne randki zakończone równie romantycznymi wieczorami dadzą wam wiele radości i zero wyrzutów sumienia. I dobrze, bo już na jesieni odczujesz spadek energii i to, co było w lato zapewni Ci dużo miłych wspomnień.
Wodniki w związkach czeka mała rewolucja. A niektóre nawet duża rewolucja. Od początku roku zaczniecie inaczej patrzeć na swojego partnera i oczekiwania wasze się zmienią. Ten stan będzie narastać aż do lipca. W lipcu i sierpniu albo podejmiecie decyzję o zakończeniu związku, albo postanowicie zupełnie go zmienić. Ustalicie nowe zasady i powiecie, czego oczekujecie od partnera.

PRACA: W pracy będzie was nosić. Dotychczasowe obowiązki zaczną was nudzić, poczujecie potrzebę zmiany i robienia czegoś zupełnie nowego. Dlatego będziecie szukać pracy tak długo, aż znajdziecie taką, która da wam satysfakcję i przyjemność. Możecie pozwolić sobie na szukanie i zmiany aż do października. Do tego miesiąca będziecie się wspaniale prezentować na rozmowach i spokojnie pokonacie konkurencję. W listopadzie zwolnicie tempo i raczej będziecie nastawione na wykonywanie tylko swoich zadań.

FINANSE: Do lipca na brak pieniędzy nie będziesz narzekać, wręcz odwrotnie poczujesz się wybrańcem fortuny.
Pieniądze same będą do Ciebie płynąć a Ty postanowisz troszkę ich powydawać. Nowy wystrój mieszkania, dodatkowe szkolenia na to wszystko będziesz mieć środki. Od lipca zacznij troszkę oszczędzać, nie zabraknie ci pieniędzy, tylko podejdź bardziej racjonalnie do wydatków. Wydawanie łatwo wchodzi w nawyk a czasami jak sobie czegoś odmówisz to nic złego się nie stanie.

ZDROWIE: Czas zwolnić tempo i zadbać o siebie. Pomyśl o spacerach, relaksie, kontakcie z naturą. Jeżeli widzisz jakieś niepokojące objawy nie czekaj i idź do lekarza. Lepiej przeciw działać niż leczyć. W tym roku masz tendencje do chorób cywilizacyjnych związanych z pracą przy komputerze, siedzącym trybem życia, złą dietą i stresem.
Nie martw się, tylko pomyśl o kontakcie z naturą, szczególnie spacery po lesie będą dla Ciebie wskazane.

RYBY

MIŁOŚĆ: W stałych związkach Ryb może dojść do nieporozumień z powodu niesprecyzowanych oczekiwań wobec partnera. Zastanówcie się, z czego tak naprawdę potrzebujecie. Nie można mieć wszystkiego spokoju i stabilizacji a jednocześnie szalonych przygód i uniesień. Przemyślcie wszystko, bo inaczej wasz związek może się rozpaść.
Wolne Ryby do sierpnia będą miały również zamieszanie w uczuciach. Niektóre związki zakończą się, choć tak naprawdę nie będziecie rozumiały, dlaczego. Inne okażą się nie takie, na jakie liczyliście a partnera zobaczycie w zupełnie innym świetle.
Ale za to sierpniu macie okazje poznać miłość waszego życia. Nie obawiajcie się tylko zaangażować.

PRACA: Do października postawcie w pracy na systematyczność i obowiązkowość. Wszelkie niedociągnięcia lub opóźnienia odbiją się na was bardzo boleśnie a szef nie okaże się wyrozumiały. Jeżeli przypilnujecie wszystkiego nagroda was nie ominie a nawet zrobicie dobre wrażenie. Mimo to patrzcie uważnie, bo przełożony i współpracownicy będą bacznie Ci się przyglądać. A jakiś współpracownik może z zawiści puścić na wasz temat jakąś plotkę do szefa.
Od listopada będzie już spokojniej i lepiej. To dobry czas dla szukających pracy lub planujących założyć swoja działalność gospodarczą.

FINANSE: To rok oszczędzania i rozważnego planowania budżetu. W tym roku nie licz na pomoc rodziny ani znajomych. W bankach też masz szansę na bycie odprawionym z kwitkiem. Szczególnie mocno odczujesz konsekwencje swojego postępowania w lipcu. Tu zostaniesz rozliczony z każdej pochopnej decyzji lub nagrodzony za rozwagę i oszczędność. Po lipcu sytuacja zaczyna się stabilizować jednak na szaleństwa w wydatkach lepiej nie liczyć. A debet zrobiony na koncie lub karcie będzie bardzo odczuwany do końca roku.

ZDROWIE: Na początku roku będziesz mieć tendencję do przeziębień i infekcji. Również samopoczucie nie będzie Ci dopisywać. A jeżeli do tej pory nie dbałeś o siebie to odczujesz konsekwencję wszystkich zaniedbań. Od marca sytuacja poprawi się i poczujesz przypływ energii a w październiku nawet zainteresujesz się nową dyscypliną sporu. Jest duża szansa, że wciągnie Cię ona na tyle, że zaczniesz trenować ją regularnie.
Dbaj o regularny sen i relaks a w końcówkę roku wejdziesz z energią i wiarą w przyszłość.

Oprac. Margaret

Słowa kluczowe: horoskop roczny 2017, horoskop na nowy rok
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • eee [0]
    mikos
    2017-12-21 15:51:08
    Nie sprawdził mi się ten horoskop. Zawsze sprawdzam swój ulubiony: https://www.horoskop360.pl/horoskop-baran/roczny i wszystko się potwierdza
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na marzec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Polecamy
Horoskop na maj 2015
Horoskop na maj 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na maj!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na marzec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.