Seks - Kobieta

Jak zorganizować seks w trójkącie?

2016-08-08 13:10:41 | artykuł sponsorowany

Nic nie jest doskonałe, monogamia również. Nawet najszczęśliwsze pary od czasu do czasu mogą potrzebować jakiegoś zewnętrznego źródła pieprzu w swoim związku. Bardzo często jest to chęć zaproszenia do swojej sypialni kogoś trzeciego. Warto zadbać o kilka ważnych szczegółów, aby cała trójka wspominała ten wieczór jako wyjątkowo udany.

Jak znaleźć ochotnika/ochotniczkę?

Mamy to szczęście, że żyjemy w czasach, kiedy w Internecie można znaleźć niemal wszystko i każdego. Trzecią osobę do wspólnej zabawy najłatwiej zaś wyszukać na odpowiednich portalach internetowych. A żeby nie było nieporozumień i rozczarowań, warto już na początku jasno określić swoje oczekiwania, cel spotkania, preferencje, itd.

Należałoby również spotkać się z wybraną osobą we troje na przysłowiową kawę, żeby poznać się osobiście i skonfrontować wyobrażenia z rzeczywistością. To także świetny moment, aby porozmawiać o swoich fantazjach, o możliwych scenariuszach planowanego wieczoru, o zasadach zabawy i innych aspektach zdarzenia. Takie spotkanie to bardzo ważny element i lepiej go nie pomijać. Oczywiście nie służy to temu, żebyście zostali nie wiadomo jak bliskimi przyjaciółmi. Nawet krótka rozmowa sprawi jednak, że w sypialni wszyscy będziecie bardziej swobodni.

Alternatywą w poszukiwaniu trzeciego/trzeciej do trójkąta jest wizyta w klubie dla swingersów. Jasne komunikaty i zasady są zaletą takich miejsc. Zarówno sami swingersi, jak i kluby mają jasno określone zasady i są one przestrzegane.

Negocjacje

Planując trójkącik, trzeba upewnić się, że każdy z uczestników wyraził swoje oczekiwania, preferencje oraz że nie wykluczają się one wzajemnie. Obowiązkowo trzeba porozmawiać o kwestii całowania, o stosunku jako takim, o seksie oralnym i analnym oraz o kwestii spania ze sobą (dosłownie). Warto też jasno powiedzieć, co jest absolutnie nieakceptowalne.

Ten wieczór

Jak go rozpocząć? To już zależy tylko od Was i od tego, co lubicie i co Was podnieca. Zwykle wstępem jest kolacja z odrobiną alkoholu (nie przesadzajcie z tym), albo rozbierany poker. Możliwości jest cała masa. Równie dobrze możecie wybrać się do kina albo w plener. To, o czym zawsze trzeba pamiętać, to spora ilość prezerwatyw i lubrykantu; no i oczywiście o zmienianiu prezerwatywy przy przechodzeniu z seksu analnego do waginalnego czy oralnego oraz przy każdej zmianie partnera/partnerki. Nie należy też dzielić się zabawkami (tudzież zakładać na nie kondom), więc warto mieć pod ręką więcej niż jeden wibrator (i inne zabawki według uznania).

Potraktujcie to jak maraton, nie jak sprint. Powoli odkrywajcie przyjemności zabawy w trójkącie. Badajcie wszystkie strefy erogenne, obserwujcie swoje reakcje. Jasno komunikujcie, co, gdzie i jak chcecie poczuć. Nie bójcie się mówić, jeśli coś jest nie tak i czujecie się niekomfortowo. I dopilnujcie, aby w żadnym momencie żadne z Was nie było pomijane. To w końcu trójkącik, a nie zabawa w duecie pod czujnym okiem obserwatora.

---------------------------------------

Autorem wpisu jest sekspozytywny sklep Kinky Winky.

artykuł sponsorowany

Słowa kluczowe: seks, jak współżyć, seksualne fantazje, erotyczne fantazje, seks w trójkącie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Seks tantryczny
Seks tantryczny - co to takiego?

Seks tantryczny jest czymś najbardziej naturalnym na świecie.

spadek libido
Spadek libido u kobiet, czyli dlaczego nie masz ochoty się kochać?

Spadek libido i chęci na seks u kobiet może mieć wiele przyczyn.

kulki gejszy
Kulki gejszy - co to takiego?

Kulki gejszy idealnie napną mięśnie kegla i spowodują, że seks będzie smakować lepiej.

Polecamy
Skandal z "inteligentnym wibratorem" - zbierał intymne dane!
Skandal z "inteligentnym wibratorem" - zbierał intymne dane!

Grupa hakerów z DEF CON 24 Hacking Conference odkryła, że i do wibratora można się włamać.

Powiedz "pragnę" gestem
Powiedz "pragnę" gestem

Prezentujemy wakacyjny przewodnik po zalotnych gestach.

Ostatnio dodane
Seks tantryczny
Seks tantryczny - co to takiego?

Seks tantryczny jest czymś najbardziej naturalnym na świecie.

spadek libido
Spadek libido u kobiet, czyli dlaczego nie masz ochoty się kochać?

Spadek libido i chęci na seks u kobiet może mieć wiele przyczyn.