Horoskop - Kobieta

Lew - luty

2007-09-01 22:50:56

Praca: Ta sfera życia znajduje się w centrum Twojego zainteresowania. Już od pewnego czasu narasta w Tobie przekonanie, że w obecnym miejscu pracy oraz z dotychczasowymi współpracownikami/przełożonymi tylko marnujesz czas i swoje talenty; nie rozwijasz się, a tylko drepczesz w miejscu. Możliwe burzliwe wymiany opinii z przełożonymi lub kluczowymi klientami. Unikaj zbyt stanowczego toku działań oraz kłótni. Lepiej w samotności a konsekwentnie skupić się i podjąć wyzwanie dynamicznego rozwoju zawodowego, zmiany pracy, podniesienia kwalifikacji.

Finanse: Może być różnie. Lepiej nastawić się na oszczędności, nie planować nowych wydatków, a wręcz zacząć oszczędzać. Planom rozwoju w dziedzinie zawodowej będą towarzyszyć ambitne plany poprawy sytuacji finansowej. Mają one duże szanse na pełną realizację pod koniec tego roku, o ile będziesz polegać na sobie, nie oglądając się na innych, nie licząc na łaskawość losu. Jeśli chciałabyś, drogi Lwie, poprawić swoją sytuację materialną, to od dziś powinieneś wziąć się rzetelnie do pracy, poczynając od podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Zdrowie: W lutym Twoje zdrowie będzie wymagać większej troski niż zwykle. Postaraj się nie nadwyrężać sił ani w sferze ducha, ani w sferze fizycznej. Dzięki temu uda Ci się przetrwać bez szwanku ten niezbyt harmonijny czas. Niektóre Lwy, te obdarzone przez naturę słabszym stanem zdrowia, mogą odczuwać większą niż zwykle słabość i okazać się wyjątkowo podatne na przeziębienia i inne niedyspozycje.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe