Wybierz miasto
Kobieta Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zdjęcia: 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet

6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
Mężczyźni zawsze najpierw zwracają uwagę na wygląd kobiety, ale jak pokazują badania – to kobiecy sposób bycia sprawia, że się w nich zakochują. Wrażliwość, nieprzewidywalność i bezpośredniość to tylko nieliczne z cech, które ich interesują. Zobacz, co jeszcze lubią faceci!


» Przeczytaj artykuł: 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 
1. Jest dobrym słuchaczem

Mężczyźni też mają takie momenty w życiu, że  chcą z kimś porozmawiać. Najczęściej spotykają się wtedy z kumplami i omawiają na szybko problem, szukając dobrego rozwiązania. Jednak są też tacy, którzy czasami chcą po prostu opowiedzieć, co ich trapi, a wtedy okazuje się, że najlepsza do tego jest kobieta. Ona nie ocenia, a jedynie słucha i wyraża swoją opinię. Zdarza się także, że jej punkt widzenia jest całkiem inny od  poglądu kumpla. Nigdy jednak nie mów „a nie mówiłam” - mężczyzna może od razu skreślić kobietę, która w trudnym dla niego momencie zamiast go podbudować i wysłuchać, zakończy temat w taki sposób.

Aktualna ocena: 5/5
 
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 • 6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

 • nie zgadzam się [0]Ej. Wystarczy być kretynką i totalną idiotką, przymykać oczy na kurwy być nieukiem i w ogóle nie słuchać co mówi. Jedynie potakiwać i użalać się ewentualnie niańczyć lub umizgiwać się wykazywać niezna...

  2016-10-08, 14:24:07
  kinne
Zobacz wszystkie wypowiedzi
znak zodiaku: baran - horoskop kulinaria

Licznik BMI

Kalkulator miłosny

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama