Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - marzec

2007-09-01 22:49:52

Praca: Nie stwarzaj sytuacji konfliktowych, bo możesz nie zauważyć zmian, które wymagają nowych decyzji i będziesz się niepotrzebnie spierał, choć nie będziesz miał racji. Trudności, które się pojawią, wymagają dużego dystansu, którego może Ci braknąć. Ktoś może szkodzić Ci za plecami, ale w końcu to zauważysz.

Finanse: Nie jest to dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji lub inwestycje. Lepiej się wstrzymaj z nimi, bo perspektywa zysków może okazać się niepewna. Poradź się kogoś doświadczonego z dużą wiedzą, zanim zdecydujesz się na kolejne posunięcie.
 
Zdrowie: Wirusy będą Cię omijać, nawet gdy wokół ludzie będą kaszleć i kichać. Prześlizgniesz się niezauważony przez choroby, a zdrowie będzie Ci dopisywać w marcu jak mało komu.




Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.