Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - styczeń

2007-09-01 22:49:52

Praca: Dla Bliźniaka w Styczniu nie jest jednoznaczna bo wiele zależy od tego ile z siebie w tym temacie Bliźniak dał z siebie w ciągu roku 2017. Będzie trzeba błyskawicznie nadrobić i uporządkować wszystkie zaległości by one nie rzutowały na osiągnięcia i sukcesy w rok 2018. Bliźniak jest znany ze swego powierzchownego podejścia nawet do spraw ważnych. Więc Bliźniaku nie masz wyjścia trzeba zakasać rękawy i nadrabiać to co zawaliłeś w roku 2017, bo rok 2018 niesie dla Ciebie sporo nowych zadań, możliwości więc nie zmarnuj tego co niesie Los.

Finanse: To dosyć trudny temat z reguły więcej Bliźniak wyda niż zarobi, nie umie robić kalendarza wydatków ważnych na cały rok i wydaje często zbyt wiele gdy ma chandrę a pieniądze w Styczniu raczej będą omijały Bliźniaka po za tymi jakie ma zagwarantowane stałym etatem. Nie ma wyjścia Bliźniaku w Styczniu zostaniesz przymuszony do zaciągnięcia paska, co nigdy nie przychodziło Ci z łatwością.

Zdrowie: W Styczniu sporo napięć i nerwów, bieganiny nieporozumień w pracy raczej z twojej winy, więc nie ma rady jeśli nie chcesz zwariować w Styczniu to naucz się wreszcie żyć w zgodzie z kalendarzem zadań na poszczególne miesiące jakie masz przed sobą w roku 2018 a będzie się sporo działo. Najsłabszym twoim punktem to nerwy i kręgosłup, raczej mięśnie wokół niego, które są zbyt spięte. Zalecany dobry masaż, ciepłe kąpiele i dużo spacerów dla relaksu.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne