Horoskop - Kobieta

Byk - styczeń

2007-09-01 22:49:14

Praca: Cały rok 2018 jest dla Byka bardzo ważny bo to i na sercu i ambicji leży mu awans, to chce wprowadzać jakieś nowe inwestycje, ulepszenia czy rozwiązania. Ale też i szefowie mogą więcej oczekiwać. Więc Byku mądrze rozpisz swój kalendarz zadaniowy na cały Styczeń, bo ostro będzie się działo w temacie pracy. Dużo zależy od tego byś nie brał zbyt wiele na siebie a cały wielki zasób Twojej energii skierował na najważniejszy cel do wykonania w Styczniu a zrealizujesz go na pewno ze wspaniałym co da Ci dużo radości.

Finanse: Wszystkie Byki znane są z tego że zawsze dbają o bezpieczeństwo finansowe dla swojej rodziny a szczególnie dla dzieci bo Byki to wspaniali rodzice. Więc o finanse będą zabiegać nie bez dobrego efektu bo rok 2018 a szczególnie Styczeń doceni starania Byka w tym temacie i przyniesie szczodre wynagrodzenie za włożony trud i czas w pracę, czasami ta praca była wręcz i ponad siły, dlatego i efekt finansowy będzie super. Tylko dobrze by było by Byk znany ze swej szczodrości nie wydał na raz wszystkiego co zarobi.

Zdrowie: Byk w Styczniu tak bardzo zaangażuje swoje wszystkie siły i energię na zdobywanie, parcie na awans zdobywanie pieniędzy że może mocno nadwyrężać swoje zdrowie nie patrząc na nic a to wielki błąd bo mogą w Styczniu odezwać się stare zaniedbane sprawy zdrowotne. Więc jeśli w swym przeładowanym kalendarzu zadaniowym nie wpisze chociaż przerw sobotnio niedzielnych na regenerację sił fizycznych ale i na wyciszenie skołatanego umysłu to niestety może za to zapłacić zbyt wysoką cenę uszczerbku na zdrowiu a przecież tego Byku nie chcesz.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne