Horoskop - Kobieta

Koziorożec - marzec

2007-09-01 22:53:33

Praca: Będziesz postrzegany jako osoba wiarygodna, na której można polegać. Decyzje będą trafne, a cele, jakie sobie wyznaczysz, do osiągnięcia. Twoje dotychczasowe działanie przyniesie dobre rezultaty i pokonasz ewentualne trudności.

Finanse: Nie jest dobry czas na inwestycje. Pewnych ograniczeń nie obejdziesz w tym miesiącu. Uważaj na nierozsądne wydatki. Warto dostosowywać się do zmieniających się okoliczności, bo brak elastyczności może Cię drogo kosztować.

Zdrowie: Korzystne zmiany w stanie zdrowia sprawią, że poczujesz przypływ sił i chęci do wszelkich aktywności fizycznych. Nie powinieneś mieć powodów do narzekania.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.