Horoskop - Kobieta

Koziorożec - styczeń

2007-09-01 22:53:33

Praca: Koziorożcowi Styczeń nie przynosi miłości za to nawał pracy, nowych wyzwań, ale i sporo przeszkód by realizować swoje plany i zamysły. Trzeba absolutnie radzić sobie z kłodami pod nogi by uporem je usuwać. Na szczęście uporu i determinacji mu nie brakuje, co może dopiero pod koniec roku dać efekty, ale za to wspaniałe, więc nie ma rady trzeba się zaprzeć i iść do przodu, bo tylko tak działając w Styczniu Koziorożec będzie budował duże możliwości.

Finanse: Ta sfera niesie bardzo wiele ale pod wieloma warunkami, wymagana jest mądrość w zarządzaniu finansami. Bo jak mało kiedy są wielkie widoki by zarobić jak mało kiedy. Mimo, że Los nie będzie oszczędzi Koziorożcowi parcia pod górkę to On sobie i tak w tym poradzi, bo jak mało kto umie pokonywać przeszkody a doskonale wie, że zawalczy o dużą kasę a jego rogi zostaną wzmocnione skrzydłami, więc Styczeń z założenie ma być pracowity.

Zdrowie: Dużo skomplikowanych wyzwań w temacie pracy i mimo siły Koziorożca nie będzie to obojętne dla jego zdrowia. Więc niech Koziorożec mądrze rozpisze dzień po dniu kalendarz zadaniowy ale nie tylko niech w tym kalendarzu mocno osadzi czas przeznaczony na to by w dobrej formie utrzymywać zarówno zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Absolutnie najlepszym rozwiązaniem jest Joga bo doskonale harmonizuje równowagę umysłu i ciała. Powodzenia!

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne