Horoskop - Kobieta

Lew - styczeń

2007-09-01 22:50:56

Praca: No cóż jeśli duma Lwa będzie brała górę, to wiele osób w ciągu Stycznia może się od Lwa odsunąć co wcale nie wyjdzie na dobre, bo właśnie Styczeń będzie niósł nowe zlecenia, nowe tematy a efekt zadzierania ze wszystkimi wokół może skomplikować ich efekty. Może się okazać, że pożądany albo konieczny będzie wyjazd i właśnie na czas wyjazdu jest bardzo potrzebny ktoś zaufany i bliski. Więc rada dla Lwa, zanim zaczniesz strofować i pouczać innych wokół zastanów się byś miał pod ręką kogoś kogo nie obrazisz.

Finanse: W Styczniu jeszcze nie bardzo będą spływały pieniądze do Ciebie bo to dopiero kolejne miesiące przyniosą zapłatę za to co robiłeś w roku 2017 a mimo że pracowałeś ciężko to wynagrodzenia za rok pracy nie będzie imponujące. Ale bez obaw na życie nie będzie Ci brakowało nawet jeśli sobie pozwolisz na jakiś gest. Uważaj tylko by nie przeinwestował i co najważniejsze byś nie szedł w interesy z kimś do kogo nie masz całkowitego zaufania. Najlepiej by było ten rok przetrwać na jakiś pewnym etacie do lepszego czasu.

Zdrowie: W Styczniu skoncentrujcie się mocno na swoim układzie pokarmowym. Nie kontynuujcie świątecznego objadania się. To Wam bardzo szkodzi. W Nowym Roku postarajcie się także odciążyć wasz układ nerwowy. Zbytnia emocjonalność w kwestiach miłosnych może doprowadzić do dolegliwości somatycznych i pozbawić Was siły do codzienny wyzwań.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne