Horoskop - Kobieta

Lew - marzec

2007-09-01 22:50:56

Praca: Nie bądź zbyt pewny siebie, bo możesz mieć skłonność do podejmowania nierozsądnych decyzji. Zachowaj ostrożność, nawet gdy wydaje Ci się, że Twoje decyzje są pewne i oparte na dużym doświadczeniu. Nie popełnisz w ten sposób błędu. Zachowaj jasność umysłu.

Finanse: W finansach możliwa poprawa. Przypływ pieniędzy sprawi, że poczujesz się pewniej. Niewykluczone, że nawet zechcesz pomóc innym w trudniejszej sytuacji.

Zdrowie: Jeśli czymś zaszkodziłeś sobie w przeszłości, teraz odczujesz skutki. Choć nie masz powodów do poważnych obaw, to jednak postaraj się zregenerować, abyś z powrotem wrócił do pełnej formy.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.