Horoskop - Kobieta

Panna - marzec

2007-09-01 22:51:32

Praca: Jeśli nudzi Cię dotychczasowa praca, zaczniesz rozglądać się za czymś nowym. Monotonia i rutyna nie będą Ci służyć w tym czasie. Otoczenie weźmiesz pod lupę i zaczniesz analizować, co chcesz naprawdę osiągnąć w życiu zawodowym.

Finanse: Będziesz mieć świetne wyczucie w finansach, zwłaszcza gdy chodzi o umiejętność przewidywania posunięć innych osób, co może pomóc Ci zdecydować, czy warto w coś inwestować. Osiągniesz też równowagę w gospodarowaniu własnymi wydatkami. Wydasz tyle, na ile Cię stać.

Zdrowie: Zadbaj o wystarczającą ilość snu i wypoczynku, bo przemęczenie może odbić się na zdrowiu. Możesz odczuć niepokój, jeśli nie znajdziesz czasu na relaks.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.