Horoskop - Kobieta

Rak - styczeń

2007-09-01 22:50:22

Praca: Styczeń niesie nowe możliwości zawodowe i trzeba aby Rak się zastanowił co dla niego jest najważniejsze praca która da radość z jej wykonywania czy pieniądze, które rak sobie bardzo ceni. Wynika to z jego ciągłych obaw o siebie i rodzinę. Pieniądze dają Rakowi poczucie bezpieczeństwa ale jego wrażliwość i lękliwość powodują ten sławny krok do przodu i dwa do tyłu. A wyboru dokonać trzeba bo pojawią się możliwości nawet dużego projektu na zasadzie współpracy z innymi, czego Rak też się obawia.

Finanse: Raczku masz skłonności do ciułania nawet małych sum, jesteś oszczędny i za nim wydasz grosik obrócisz go w dłoni sto razy. W Styczniu mogą się nowe możliwości zarobienia dużych sum pieniędzy, ale pod warunkiem, że trzeba je zainwestować w nowy projekt a co gorsza nie zależy on tylko od Ciebie, bo to projekt grupowy i nie wiesz co masz zrobić. Zatrzymać to co zarobisz czy iść na całość. Możesz zainwestować te pieniądze bo nowy rok 2018 niesie dla Ciebie dużo ekstra zarobionych pieniędzy.

Zdrowie: Rak to klasyczny przykład nadwrażliwości i skłonności do rozgrzebywania tego co trudne i stare. A Styczeń niesie sporo napięć i emocji związanych z pracą. Więc zdrowie Raka będzie narażone na stres, lęki i nieprzespane noce. Rok 2018/11 to wibracja Księżycowa/kobieca i najbardziej raki będą narażone na napływ trudnych energii zawartych w wibracji liczby 11. Więc pierwsze obejrzeć się siebie kompleksowo bo rozwój medycyny pozwala na to. Zadbać o to w zdrowiu co zaniedbane i dbać o siebie na bieżąco, by nie chorować.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne