Horoskop - Kobieta

Rak - marzec

2007-09-01 22:50:22

Praca: Wzrost energii i zapału przełoży się na dobre wyniki w pracy. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie będą dla Ciebie zbyt ciężkim wyzwaniem. Nie braknie Ci sił, aby zając się każdą sprawą, jaka będzie do zrobienia lub załatwienia.

Finanse: Nie szastaj pieniędzmi, żeby pokazać innym, że masz ich więcej, niż w rzeczywistości. Spowoduje to kłopot w przyszłości. Pewne wpłaty na konto mogą przyjść z opóźnieniem. Rozsądnie zaplanuj wydatki, a unikniesz niemiłych sytuacji.

Zdrowie: Tylko Ty sam możesz sobie zaszkodzić przyzwyczajeniami, które nie są dla Ciebie korzystne. Zwróć uwagę na to, co jesz i jak dbasz o zdrowie na co dzień. Zmień to, co powoduje kłopoty zdrowotne.
Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.