Horoskop - Kobieta

Ryby - marzec

2007-09-01 22:54:51

Praca: Poświęcisz się pracy z prawdziwą przyjemnością i oddaniem. Dostrzeżesz w porę pojawiające się nowe możliwości, które mogą przynieść zmiany. Współpraca z innymi będzie układać się bardzo pomyślnie i bezkonfliktowo.

Finanse: Możesz być nadwrażliwy i mieć złe przeczucia co do stanu swoich finansów. Nie doszukuj się za bardzo problemów, bo niektóre z nich mogą być wytworem Twojej wyobraźni. Opieraj się tylko na faktach, a nie na domysłach i obawach.

Zdrowie: W domu wśród bliskich najlepiej się zregenerujesz i odzyskasz siły potrzebne do działania. Chwilowe rozdrażnienia łatwiej będzie złagodzić spędzając pogodnie czas z najbliższymi.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.