Horoskop - Kobieta

Ryby - styczeń

2007-09-01 22:54:51

Praca: Styczeń wymaga zdecydowanie poświęcenia i poszerzenia swojej wiedzy, umiejętności. Bo Ryba ma konkretny plan i doskonale wie co chce osiągnąć. Te plany są do zrealizowania, ale nie są na wyciągnięcie ręki, trzeba solidnie nad tym popracować właśnie od samego Stycznia. Styczeń nowego roku to coś jak ranek w dniu. Ile z rana damy z siebie tyle pod wieczór dostaniemy. Ranek Panek to samo dotyczy Stycznia tylko to nie panek a panisko!

Finanse: Jak mało kiedy tak właśnie w Styczniu Ryby muszą bardzo mądrze traktować swoje finanse, chodzi o to by zamrozić na pierwsze miesiące roku 2018 gotówkę. Dopiero pod koniec roku można ją zainwestować, co może być związane z nowymi planami zawodowymi Ryby. Styczeń nie dokuczy Rybie pod warunkiem że przejrzy wszystkie stare rachunki i poreguluje długi by z ich powodu nie narazić się na jeszcze większe straty i będzie okej.

Zdrowie: Rybka jeśli zadba o swój żywioł to jej zdrowie nie będzie szwankowało w Styczniu. Ale to wcale nie znaczy że może je lekceważyć. Bo właśnie Styczeń stawia przed Rybą wiele bardzo ważnych wyzwań, które mogą decydująco wręcz wpłynąć na życie Ryby, więc aby to się zrealizowało należy pomyśleć o tym, że potrzebne jest do tego zdrowie fizyczne i psychiczne. Więc regularne przebieżki, rozciąganie itd.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne