Horoskop - Kobieta

Skorpion - marzec

2007-09-01 22:52:33

Praca: Nie kieruj się wartościami komercyjnymi, bo nie da Ci to zadowolenia. Postaw na swoją indywidualność, bo w przeciwnym razie nie osiągniesz zamierzonego celu. Spójrz bardziej perspektywicznie na swoje sprawy i swój rozwój zawodowy.

Finanse: Nie zaciągaj kredytów, bo będzie trudno je spłacić. Nie pchaj się sam w kłopoty. Ostrożnie z pożyczaniem pieniędzy, możesz ich nie odzyskać. Nie inwestuj w nieruchomości, to niedobry czas.

Zdrowie: Możesz liczyć na dobre zdrowie, jednak jeśli go nie szanujesz, nie spodziewaj się, że ten stan się utrzyma stale. Patrz dalekowzrocznie i pomyśl, co należałoby zmienić, aby zawsze być w tak dobrej formie.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop skorpion
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.