Horoskop - Kobieta

Strzelec - styczeń

2007-09-01 22:53:06

Praca: Styczeń to wyjątkowy miesiąc dla tematu pracy, bo może się okazać miesiącem przełomu w karierze Strzelca, to czas gdy musi mocno rozważyć w głębi ducha czy iść do przodu zwyczajnie realizują nowe świetne pomysły, które mogą zmienić karierę zawodową nie oglądając się na nic a szczególnie na sferę duchowości, która mocno upomni się u Strzelca w r.2018 i musi dokonać wyboru albo kariera zawodowa albo wezwanie duchowości i podążanie w tym kierunku.

Finanse: Styczeń dla Strzelca zapowiada na cały rok dobre dochody ale to nie znaczy, że raczej trzeźwo myślący Strzelec da się omamić reklamom na nowe odlotowe gadżety. Dochody w Styczniu dają mocne poczucie bezpieczeństwa co Strzelec bardzo sobie ceni. Może spokojnie myśleć o komforcie życia na co dzień i od święta co nie wszystkim będzie dane w trudnym generalnie roku 2018/11 bo to wibracja, która z reguły na planecie może przynieść duże zamieszanie finansowe.

Zdrowie: Strzelec przechodzi dosyć dużą jak na niego transformację duchową. To znaczy, że to wszystko co będzie się działo wokół niego będzie mocno rzutowało na to co w nim, w jego stanach umysłu, które zostaną mocno uwrażliwione. A efektem będą dobre albo nie korzystne zmiany w jego organizmie, który będzie reagował na te zmiany. Strzelec powinien zadbać więc o swój komfort psychiczny prze de wszystkim. Ale warto też zrobić kontrolne badania by zapewnić sobie spokój.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop strzelec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne