Horoskop - Kobieta

Waga - marzec

2007-09-01 22:52:00

Praca: Będziesz aktywny, a sprawy ruszą do przodu. Wzmożone działania w życiu zawodowym wynikną z nowego pomysłu lub przedsięwzięcia i zapału, jaki poczujesz. Dostrzeżesz nowe możliwości i zostaniesz doceniony. Dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów.

Finanse: Bądź ostrożny w wydawaniu pieniędzy, bo możesz pomylić się w ocenie swoich możliwości. Okoliczności mogą się nagle zmienić, a Twoje decyzje okażą się nietrafione. Z wydatkami lepiej się wstrzymać.

Zdrowie: Możesz odczuć osłabienie odporności, więc miej się na baczności i uważaj na stan zdrowia. Łatwo możesz złapać wirusa. Zadbaj o siebie, zanim pojawi się problem.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop waga
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na marzec 2017
Horoskop na marzec 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na luty 2017
Horoskop na luty 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2017
Horoskop na styczeń 2017

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Ostatnio czytane
Popularne
Horoskop na 2008 rok
Horoskop na 2008 rok

Ten rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych.