Horoskop - Kobieta

Wodnik - styczeń

2007-09-01 22:54:15

Praca: Wodnik to ktoś kto nie kieruje się w życiu tylko tym ile zarobi, to nie jest najważniejsze w Styczniu dla Wodnika. Bardziej będzie chciał tworzyć coś co będzie dla wielu, może to traktować nawet jako misję. I wtedy potrafi się w to zaangażować bez reszty czym wzbudzi nie tylko zachwyt ale i szacunek. Gorzej gdy otoczenie nie będzie chciało iść za wezwaniem Wodnika. Wtedy musi wiele pokonać by osiągnąć swoje cele.

Finanse: Dla Wodnika w Styczniu Los nie przewiduje ani wielkich pieniędzy ani biedy. Wodnika bardziej będzie kręciło to co ma do zrobienie dla innych niż własna kasa. Lecz Wszechświat to przewidział bo daje Wodnikowi tyle ile mu potrzeba by spokojnie bez robienia długów ale i rozrzutności mógł realizować swoje cele, plany, zamierzenia, których w Styczniu nie braknie. Finansowo Wodnik ma zapewnione spokojne życie.

Zdrowie: Wodnik to ktoś żywiołowy pełny temperamentu, emocji. Poprzednie lata to czas gdy Wodnika wszystko obchodziło po za własnym zdrowiem. Teraz w Styczniu może się odezwać to co było latami zaniedbywane. Na szczęście Wodnik ma otwarty umysł na nowe, inne. Może właśnie to pomoże w zdrowiu Wodnika, zdecydowanie wybierze alternatywne metody by podreperować swoje zdrowie nie koniecznie tym reklamy nam nakazują kupować w aptekach.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop wodnik
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na listopad 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Popularne