Seks - Kobieta

10 ciekawostek o penisie

2011-07-25 12:11:14

Jaki jest koń - każdy widzi. Penis - organ niewątpliwie znany każdej z nas. Służący do równie znanych celów. Ale czy na pewno wiecie o nim tyle, ile powinnyście? Mamy dla Was zbiór ciekawostek na temat penisów. Podzielcie się nimi ze swoimi mężczyznami!

1. Dla długości penisów stworzono skalę porównawczą określającą ich swoisty rozmiar:

<7,5 cm = XS
7,6-13,7 cm = S
13,8-15,2 cm = M
15,3-18,1 cm = L
18,2-21,7 cm = XL
>21,7 cm= XXL

2. Wzrost długości penisa podczas wzwodu średnio waha się do 75% jego wielkości podczas spoczynku. Przykładowo penis o długości 8,5 cm w zwisie podczas erekcji osiąga rozmiar ok. 15cm.

3. Wzwód podczas snu to normalna funkcja organizmu, którą przeżywają wszyscy chłopcy i mężczyźni od najwcześniejszych lat do późnej starości. Jest to odruch fizjologiczny mający na celu dotlenienie ciał jamistych.

4. U trzydziestoletniego mężczyzny penis w stanie erekcji nie unosi się tak wysoko, jak u dwudziestolatka, jest on jednak równie twardy.

5. Przeciętny męski orgazm trwa sześć sekund.

6. Rzadko kiedy penis jest idealnie prosty, lekkie zakrzywienia są normalną cechą i nie są spowodowane żadnym zaburzeniem.

7. Prawie 70% procent kobiet jest bardzo zadowolona z rozmiaru penisa swojego partnera, to panowie mają z tym odwieczny problem.

8. Pompka do powiększania penisa nie działa długodystansowo, to efekt chwilowy i często mniejszy niż oczekiwano. Jedynym sposobem aby powiększyć penisa na dłuższy czas jest chirurgia plastyczna.

9. Posiadaczami największych penisów świata są Sudańczycy. Długość ich członków waha się w czasie spoczynku od 12-15cm a w stanie erekcji 19-20cm.

10. Istnieją dwa rodzaje penisów. Jedne, częściej występujące, rozszerzają i wydłużają się w czasie erekcji. Drugie spotykane rzadziej wydają się duże również bez wzwodu i w czasie erekcji ich wymiary nie powiększają się znacząco. 80% mężczyzn ma penisa powiększającego się podczas erekcji.

 

KK

Słowa kluczowe: penis ciekawostki zabawne fakty męski członek

10 dziwacznych rekordów seksualnych (10)

Największy penis świata
Najdłużej trwająca masturbacja
Najstarszy ojciec
Najsilniejsza wagina
Największa orgia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • problemy z erekcją [0]
    grażyna
    2017-12-27 13:29:16
    Mój partner jeszcze do niedawna miał w pełni sprawnego penisa i bardzo byliśmy zadowoleni z naszego pożycia. Niestety niedawno przez stresy w pracy zaczął mieć problemy z utrzymaniem erekcji w trakcie stosunku. Dobrze, że są takie leki jak maxigra go, dzięki której pomimo stresów jest w stanie w krótkim czasie osiągnąć pełną erekcję i możemy się normalnie kochać
Zobacz także
Seks tantryczny
Seks tantryczny - co to takiego?

Seks tantryczny jest czymś najbardziej naturalnym na świecie.

spadek libido
Spadek libido u kobiet, czyli dlaczego nie masz ochoty się kochać?

Spadek libido i chęci na seks u kobiet może mieć wiele przyczyn.

kulki gejszy
Kulki gejszy - co to takiego?

Kulki gejszy idealnie napną mięśnie kegla i spowodują, że seks będzie smakować lepiej.

Polecamy
Uczulenie na prezerwatywy. Co z tym zrobić?
Uczulenie na prezerwatywy. Co z tym zrobić?

Osoby uczulone na lateks po użyciu prezerwatyw mogą odczuwać swędzenie, pieczenie a nawet ból w miejscach intymnych.

Seks lesbijski? Zobacz jak to się robi
Seks lesbijski? Zobacz jak to się robi

Czy mężczyzna może nam dać, tyle co kobieta?

Ostatnio dodane
Seks tantryczny
Seks tantryczny - co to takiego?

Seks tantryczny jest czymś najbardziej naturalnym na świecie.

spadek libido
Spadek libido u kobiet, czyli dlaczego nie masz ochoty się kochać?

Spadek libido i chęci na seks u kobiet może mieć wiele przyczyn.

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.