Spisane z życia - Kobieta

5 powodów, żeby go rzucić

Rozstanie z facetem

2018-04-23 09:01:31

Wasz związek nie jest od jakiegoś czasu udany? Ty starasz się, ale nic totalnie się nie zmienia w waszej relacji? A może po raz kolejny on udowodnił, że totalnie na ciebie nie zasługuje? Są pewne sygnały, które świadczą o tym, że należy się rozstać. Oto 5 powodów, żeby go rzucić.

para, która się kłóci

Kiedy facet decyduje za swoją kobietę

Zdarzają się panowie, którzy uwielbiają brać sprawy w swoje ręce. I może nie byłoby w tym nic aż tak bardzo dziwnego, gdyby nie fakt, że tego typu faceci wręcz kochają podejmować decyzje za swoją kobietę. Bez konsultacji, bez rozmowy, bez poinformowania o zaistniałej sytuacji. Tego typu zachowanie nie tylko wpływa niekorzystnie na całą relację, ale przede wszystkim pokazuje, że mężczyzna totalnie nie liczy się ze zdaniem swojej partnerki.

Wsparcie na poziomie zero

Każda kobieta potrzebuje wsparcia od swojego faceta. Tym bardziej, jeśli w życiu pojawiają się problemy, z którymi ciężko sobie poradzić. Facet, który po raz kolejny nie sprawdza się jako oparcie, woli spędzać czas na spotkaniach z kumplami, niż szukać rozwiązania z kłopotów, które spotkały swoją partnerkę, nie jest wart tego, aby z nim być i dzielić swoje życie. Tego typu człowiek jest egoistą, które myśli tylko o sobie. A w momencie problemów, zapada się pod ziemię.

Kłamstwa, kłamstewka

Żaden związek nie przeżyje, jeśli notorycznie będą się w nim pojawiać kłamstwa. Jeśli mężczyzna po raz kolejny ściemnia, a ty łapiesz go na tym, to bądź pewna, że on zrobi to po raz kolejny. Są faceci, którzy nie potrafią żyć bez kłamstw. Szczera rozmowa to naprawdę rzadkość, a jeśli już się zdarza, to na pewno nie jest powodem to tego, żeby znowu mu zaufać. Kłamcom mówimy zdecydowanie NIE!

Ograniczanie twojej wolności

Niektórzy faceci tak bardzo chcą wpływać na życie swoich partnerek, że totalnie ograniczają ich wolność. Jeśli widzisz, że twój mężczyzna nie odstępuje cię na krok, zaczynasz się czuć osaczona, a twój telefon jest sprawdzany - uciekaj. Tego typu facet chce uzależnić cię od siebie, nie pytając o to, czego tak naprawdę chcesz. Mężczyzna, który ogranicza wolność swojej partnerki nie jest zdolny to stworzenia zdrowego związku, który oparty jest na partnerstwie.

Bez szacunku ani rusz

Kiedy w relację wkrada się brak szacunku, chamstwo i agresja, to najlepszym wyjściem będzie zakończenie związku. Facet, który nie szanuje swojej kobiety nie jest dobrym materiałem na partnera. Tego typu człowiek potrafi jedynie ranić i niszczyć wszystko, co napotka na swojej drodze. Nie pozwól, aby on zniszczył twoje życie. Tym bardziej, jeśli pokazał po raz kolejny, że totalnie cię nie szanuje. Nie żyj złudzeniami - takie zachowanie się nie zmieni.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: zerwanie, związek, rozstanie, miłość
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
aktywna jesień
3 sposoby, aby jesienią czas przestał "uciekać nam przez palce"

Czas ucieka, a my nie realizujemy planów? Są sposoby, aby to zmienić. Sprawdźcie jakie!

Hermafrodytyzm
Kim jest hermafrodyta?

Dowiedz się więcej o osobach posiadających zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe.

Hobby Horse - co to jest? Czy jazda konna "na niby" może być sportem?

Poznaj fenomen Hobby Horsingu i dowiedz się, na czym polega ten sport.

Polecamy
Dzień Dziecka w czasach koronawirusa
Dzień Dziecka w czasach koronawirusa: Co można robić?

Kilka sposobów by Dzień Dziecka był miło wspominany, mimo wciąż trwającej epidemii.

goście na weselu
5 pytań, które warto sobie zadać, skracając listę gości weselnych

Jak skracać listę gości unikając przy tym niesnasek, zbędnych dyskusji z rodziną, przesadnych kompromisów?

Ostatnio dodane
aktywna jesień
3 sposoby, aby jesienią czas przestał "uciekać nam przez palce"

Czas ucieka, a my nie realizujemy planów? Są sposoby, aby to zmienić. Sprawdźcie jakie!

Hermafrodytyzm
Kim jest hermafrodyta?

Dowiedz się więcej o osobach posiadających zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe.

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?