Spisane z życia - Kobieta

7 sposobów, aby on był zazdrosny

2016-12-28 10:59:16

Czasami w związku facet przestaje zauważać kobietę, ponieważ po prostu przyzwyczaja się do tego, że ona jest i będzie. Codzienność trochę przytłacza a nam przestaje się chcieć coś zmienić i przede wszystkim starać się. Wprowadzenie odrobiny zazdrości do związku może zdziałać prawdziwe cuda. Należy jednak pamiętać, żeby nie "przegiąć", ponieważ granica jest niezwykle cienka...Zobaczcie, jak wzbudzić w nim zazdrość!

SKUTECZNE SPOSOBY, ABY WZBUDZIĆ W NIM ZAZDROŚĆ>>>>>>>

gol

fot. pixabay.com

Słowa kluczowe: zazdrość, problemy w związku, porady w związku, jak go poderwać

7 sposobów, aby on był zazdrosny (7)

Zadbaj wyjątkowo o wygląd
Opowieści o byłym
Wyjdź z koleżankami
Delikatne kokietowanie
Bądź niedostępna
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Sponsoring. Jeszcze inwestycja czy już prostytucja
Sponsoring. Jeszcze inwestycja czy już prostytucja

Studia kosztują sporo. Mieszkanie i jedzenie to wydatki podstawowe. Gdy potrzeby przerastają możliwości zaczyna się kombinowanie jak zarobić i się nie narobić...

Nietrwałe i niezmywalne – BIOtatuaże
Nietrwałe i niezmywalne – BIOtatuaże

Czy w obecnych czasach, kiedy szaleje moda na „naturalność”, biotatuaż jest właściwą alternatywą dla tradycyjnych, trwałych i niekoniecznie bezpiecznych form zdobienia ciała?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.