Niezbędnik - Kobieta

Back to school! Promocje na powrót do szkoły we wrześniu 2020

2020-08-24 13:45:39

Powrót do szkoły już za tydzień, a wielu z nas wciąż nie przygotowało się jeszcze na wrzesień 2020, kiedy edukacja szkolna wkroczy w nową erę. W dobie nauki zdalnej i hybrydowej na wagę złota są nie tylko praktyczne informacje o nowych zasadach, ale i promocje, dzięki którym budżet rodziców będzie w stanie znieść nowe wymagania i okoliczności.

Baner infomrujący o promocjach Back to School 2020

Po kilku miesiącach edukacji zdalnej powrotu do szkoły we wrześniu 2020 spragnieni są i nauczyciele, i dzieci. Wszyscy będą musieli jednak stosować się do nowych wytycznych, a podczas kompletowania wyprawki szkolnej brać pod uwagę wariant nauki hybrydowej czy konieczność poddania się kwarantannie. Sprostanie niektórym wymaganiom może być niestety obciążające dla budżetu, jednak z pomocą sierpniowych i wrześniowych promocji najpotrzebniejsze rzeczy uda się kupić w o wiele niższej cenie.

Powrót do szkoły – czy na pewno wrzesień 2020?

Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z założeniami dzieci wrócą do szkół na początku września. Pierwsze dni mogą być trochę trudne, ponieważ zarówno przed uczniami, jak i nauczycielami, stawiane są pewne oczekiwania. Standardem będzie dezynfekcja rąk, a w miarę możliwości – także trzymanie dystansu. Dzieci zapewne spędzą więcej czasu na świeżym powietrzu, a jeśli tylko dopadnie je infekcja, będą odbierane przez rodziców i powrócą dopiero, gdy wyzdrowieją. O przebiegu lekcji w każdej placówce zdecyduje dyrektor – w niektórych szkołach zajęcia będą prowadzone w trybie hybrydowym, tj. część lekcji nadal będzie realizowana zdalnie.

Back to school 2020, czyli promocje na wyprawkę

Promocje na rozpoczęcie nowego roku szkolnego trwają w najlepsze, zwłaszcza, że klamka zapadła i szkoły zapełnią się uczniami już w przyszłym tygodniu. Kampania Back to school zawitała również na łamach Dlastudenta.pl – dzięki promocjom na powrót do szkoły 2020 można zaoszczędzić nawet do 70%, i to nie tylko na plecakach czy przyborach szkolnych, ale też na elektronice. Dlaczego to takie ważne? Laptopy, tablety czy słuchawki z mikrofonem stały się ostatnio koniecznością, bo choć zdaje się, że edukacja zdalna dobiegła końca, w różnych formach ma być realizowana nadal.

O czym pamiętać przed powrotem do szkoły w 2020 roku?

Promocje na plecaki szkolne i niezbędne artykuły czy strój galowy na rozpoczęcie roku to dopiero początek. W tym roku przygotowania do pierwszego dzwonka wyglądają nieco inaczej. Przykład? Dzieciom dojeżdżającym komunikacją publiczną warto kupić zestaw maseczek ochronnych, a uczniom pierwszych klas dodatkową parę obuwia (wiele placówek wymaga nie tylko butów na WF, ale także drugiej pary – na pozostałe lekcje). Przydać może się też własny płyn do dezynfekcji, jednak prawdziwym wyzwaniem może okazać się dopiero wyposażenie pokoju ucznia. Małe biurko do odrabiania lekcji domowych nie sprawdzi się choćby w przypadku powrotu do edukacji zdalnej.

Edukacja z klasą – jak się do niej przygotować?

Wygodny fotel, większe biurko, laptop z dostępem do internetu to spory wydatek, ale w przypadku urządzania pokoju dla ucznia od zera – konieczny. Dzięki naszym rabatom na meble wyposażysz kącik dla niego nawet do kilkudziesięciu procent taniej, zwłaszcza, jeśli dopiero planujesz zakup nowego biurka. Przed rozpoczęciem roku warto rozejrzeć się również za pomocami szkolnymi – naukę ułatwi choćby laptop poleasingowy, o wiele tańszy niż nowy model z elektromarketu, a także podręczniki w formie interaktywnej dostępne w ramach programu Edukacja z klasą (szalenie pomocne dla rodziców decydujących się na edukację domową).

Edukacja domowa (nie tylko) dla ambitnych

Czy rok 2020 to właśnie ten moment, kiedy rodzice częściej niż kiedykolwiek wcześniej poszukują informacji o edukacji domowej? Wygląda na to, że tak, a sam pomysł wydaje się wręcz idealny, gdy uczeń lub członkowie jego rodziny znajdują się w grupie ryzyka. Chęć uchronienia się przed infekcją COVID-19 jest zupełnie zrozumiała, ale nawet edukacja domowa wymaga pewnych przygotowań. Oprócz nowego biurka i sprzętu warto rozważyć dostęp do profesjonalnej platformy dla uczniów i rodziców, jak choćby Squla, gdzie z kodem rabatowym za roczny abonament można teraz zapłacić 40 zł mniej.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna się lada dzień i nawet mając pewne wątpliwości, nie warto odkładać przygotowań na ostatnią chwilę. Promocje na buty sportowe, zniżki na podręczniki szkolne, biurka młodzieżowe i ergonomiczne fotele obrotowe oraz rabaty na dostęp do nowoczesnych form nauczania – kupony z serwisu Dlastudenta.pl to rozwiązanie niejednej sytuacji, gdy rozsądek i potrzeby podpowiadają jedno, a budżet drugie. Tzw. nowa normalność wymusza na nas nie tylko większą troskę o zdrowie, ale i poszukiwanie oszczędności nawet tam, gdzie wcześniej ich nie widzieliśmy.

Baner infomrujący o promocjach na rok szkolny 2020/2021MM

Fot. Materiały własne

Słowa kluczowe: powrot do szkoy, wrzesień 2020, promocje, back to school
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Spis promocji w jednym miejscu
Sposób na tanie zakupy

Dowiedz się, jak oszczędzać podczas wypraw do sklepów!

Chłopcy
Dzień Chłopaka 2020 - co kupić na prezent?

Nie masz pomysłu na upominek z okazji Dnia Chłopaka? Dowiedz się, co warto podarować.

5 powodów dla których warto mieć rośliny u siebie w domu!

Dowiedz się, dlaczego warto udekorować dom za pomocą roślin i jak nie przepłacić.

Polecamy
Zobacz, jak moÅźna wykorzystać łupiny z cebuli!
Do czego mogą służyć łupiny cebuli?

Zobacz, jak można wykorzystać łupiny z cebuli!

Zobacz, jak otworzyć mocno zakręcony słoik!
Skuteczne sposoby na otwarcie słoika

Zobacz, jak otworzyć mocno zakręcony słoik!

Ostatnio dodane
Spis promocji w jednym miejscu
Sposób na tanie zakupy

Dowiedz się, jak oszczędzać podczas wypraw do sklepów!

Chłopcy
Dzień Chłopaka 2020 - co kupić na prezent?

Nie masz pomysłu na upominek z okazji Dnia Chłopaka? Dowiedz się, co warto podarować.

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?