Spisane z życia - Kobieta

Britney Spears wyszła za mąż. Ślub zakłócił jej były!

2022-06-10 09:59:20

Britney Spears - ikona muzyki pop wyszła za mąż. Ceremonia pełna znanych na całym świecie gwiazd nie przebiegła, jednak tak jak przewidywała to para młoda. Jak przebiegał i kto zakłócił ślub?

Zobacz też: Demi Lovato zapowiedziała nowy album "Holy Fvck". Kiedy premiera?

Zaręczyny Britney Spears i Sama Asghari

Odkąd po 13 latach piosenkarka została zwolniona z nadzoru swojego ojca - Jamiego Spears, artystka ponownie zaczęła mieć coraz bogatsze życie prywatne. Jeszcze przed wyrokiem sądu pozwalającej jej o własnym decydowaniu czy chce brać m.in. tabletki antykoncepcyjne, czy też zwalniające je z nadzoru z tym z kim się spotyka, artystka zaręczyła się z Samem Asghari. Para poinformowała również w kwietniu tego roku, że spodziewają się dziecka. Niestety w kolejnym miesiącu piosenkarka oznajmiła, że straciła ciążę.

Gdzie odbył się ślub Britney Spears?

Według amerykańskich serwisów internetowych ślub pary odbył się na początku czerwca. Ceremonia miała miejsce w kalifornijskiej rezydencji w Thousand Oaks i uczestniczyło w niej około 60 osób w tym gwiazdy największego formatu. Mowa tutaj o m.in. Madonnie, Selenie Gomez, Paris Hilton, czy też Drew Berrymore. Britney podczas swojego wielkiego dnia ubrana była w suknię specjalnie zaprojektowanej przez Donatellę Versace. Dodatkowo wiadomo również, że w momencie, w którym piosenkarka szła do ołtarza grał w tle utwór Can’t Help Falling in Love”.

Były mąż Britney zakłócił jej ślub

Niestety ceremonia nie przebiegła do końca tak, jak była zaplanowana. Została ona zakłócona przez wtargnięcie na miejsce byłego męża artystki. Na miejscu pojawił się Jason Alexander, którym wzięła ślub w 2004 roku. Mężczyzna deklarował, że chce przerwać ślub, wszystko również relacjonował na Instagramie. Twierdził on, że kobieta jest jego pierwszą i jedyną żoną. Pomimo wtargnięcia do domu Britney, został on zatrzymany przez policję.

BS

fot. instagram.com/samasghari

Źródło: plejada.pl, rmf24.pl, glamour.pl

Britney Spears na Instagramie [ZOBACZ GALERIĘ]
Słowa kluczowe: Britney Spears, Sam Asghari, ślub, ceremonia, Jason Alexander
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Dzień Ojca
Kiedy wypada i jaki prezent kupić z okajzi Dnia Ojca?

Jaki prezent najlepiej wybrać z okazji Dnia Ojca?

Wenecja
Jak tanio zorganizować wycieczkę do Wenecji? - praktyczne porady

Zobacz, jak oszczędzić na organizacji wyjazdu.

Polecamy
Gafy ślubno-weselne
Gafy i wpadki ślubno-weselne - sprawdź, jak ich uniknąć

Oto kilka zasad savoir-vivre, o których trzeba pamiętać idąc na ślub i wesele.

Ostatnio dodane
Dzień Ojca
Kiedy wypada i jaki prezent kupić z okajzi Dnia Ojca?

Jaki prezent najlepiej wybrać z okazji Dnia Ojca?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?