Spisane z życia - Kobieta

Cechy udanego związku

2017-11-07 08:57:34

Miłość nigdy nie jest prosta. Wymaga wielu poświęceń, pracy oraz kompromisów. Wspólne życie muszą budować obie strony i starać się, aby tej drugiej było dobrze. Nie zawsze jednak relacja jest tą wymarzoną, a my często czujemy się w niej trochę pogubieni. Nasz partner nie zawsze rozumie nas tak, jak byśmy chcieli, a po jakimś czasie relacja wydaje się jakby mało udana, albo wręcz nieszczęśliwa. Nie należy się jednak poddawać, ponieważ związku nie buduje się z dnia na dzień, a co lepsze, właśnie problemy sprawiają, że prawdziwa relacja staje się naprawdę mocna i udana. Jakie są cechy udanego związku? Zobaczcie sami!

CECHY UDANEGO ZWIĄZKU>>

Cechy udanego związku

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: miłość, seks, relacja

Cechy udanego związku (5)

Postaw na szczerość w związku
Podgrzewaj namiętność
Poczuj się w związku bezpiecznie
Nie zapomnij o czułości
W związku ważna jest rozmowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!

Poznaj niezwykłą historię Hoshi'ego i Zena.

Takich kobiet faceci nie lubią!
Takich kobiet faceci nie lubią!

Masz za sobą kilka nieudanych związków? Nie wiesz, dlaczego nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.