Spisane z życia - Kobieta

Chcesz zwrócić na siebie jego uwagę? Oto sposoby!

2017-10-16 08:16:03

Kobiety uwielbiają być adorowane i uwielbiane przez panów. Nie zawsze jednak facet jest zainteresowany kontaktem z konkretną dziewczyną. Są jednak sposoby, aby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny i sprawić, żeby on nie mógł oderwać od nas oczu. Czy to możliwe? Oczywiście! Zobaczcie nasze sposoby.

Chcesz zwrócić na siebie jego uwagę? Oto sposoby!

Pewność siebie przyciąga
Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są pewne siebie. Dziewczyna, która potrafi brylować w towarzystwie, nie narzucają się przy tym każdego jest postrzegana jako dobra dusza w środowisku. Energia tryskająca z takiej kobiety na pewno udziela się wszystkim. A co za tym idzie, facet od razu czuje się lepiej, kiedy obok niego jest dziewczyna, która swoją pewnością potrafi góry przenosić.

Uśmiech poproszę!
Nikt nie lubi smutasów. Dlatego, jeśli facet trafia na kobietę, która wręcz roznosi towarzystwo swoją pozytywną energię i uśmiechem, na pewno nie przejdzie obok niej obojętnie. Pozytywny charakter, brak fochów i dąsów to coś, co mężczyźni uwielbiają. Dlaczego? Ponieważ sporo kobiet wręcz uwielbia się fochować i obrażać.

Interesujące hobby
Kobieta z pasją, wieloma zainteresowaniami i pomysłem na siebie to zdecydowanie obiekt westchnień wielu panów. Dziewczyna sukcesu, która nie boi się wyzwań będzie na pewno...wyzwaniem dla mężczyzny. Faceci nie lubią nudy, jeśli więc na swojej drodze widzą kobietę, która nie potrafi wysiedzieć na miejscu i robi dziesięć rzeczy na raz, od razu czują, że z nią żaden dzień nie będzie nijaki i szary.

Ważne gesty
Faceci reagują magnetyzująco na niektóre gesty kobiet. Poprawianie włosów, przegryzanie warg, poruszanie szyją - te i inne ruchy sprawiają, że mężczyzna zaczyna bacznie obserwować konkretną dziewczynę. Mowa ciała mówi bardzo wiele o nas. Dlatego ważne jest, aby dobrze ją wykorzystać, a na pewno dodamy sobie punktów i pewności siebie.

Seksowne wabiki
Niektóre rzeczy w damskim wyglądzia działają przyciągająco na facetów. Kobieta ubrana w szpilki na pewno będzie bardziej atrakcyjna od tej w adidasach. Niektóre detale skupiają męską uwagę w ogromnym stopniu. Czerwone usta, mała czarna, obcisłe jeansy, rozpuszczone włosy - to rzeczy, które panowie uwielbiają.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: jak go poderwać, jak nie podrywać, porady miłosne, pewność siebie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!

Poznaj niezwykłą historię Hoshi'ego i Zena.

Takich kobiet faceci nie lubią!
Takich kobiet faceci nie lubią!

Masz za sobą kilka nieudanych związków? Nie wiesz, dlaczego nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.