Okazje - Kobieta

Co warto wiedzieć na temat Black Friday?

2022-11-07 12:41:01

Wszelkie promocje skutecznie przyciągają do sklepów tłumy klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza obniżki, które pojawią się podczas nadchodzącego Black Friday. Kiedy wypada to wydarzenie i na co warto zwrócić uwagę podczas robienia zakupów na wyprzedażach?

Zobacz też: Mało znane zawody, w których można dobrze zarobić

Czym jest Black Friday

Czym jest i kiedy wypada Black Friday?

Black Friday jest wielkim wydarzeniem, które odbywa się corocznie w czwarty piątek listopada. To znane i lubiane w Polsce święto przywędrowało kilka lat temu ze Stanów Zjednoczonych, gdzie trwające tego dnia ogromne wyprzedaże i związane z nimi zakupowe szaleństwo stały się już tradycją. W 2022 roku Czarny Piątek przypada 25 listopada, a więc za nieco ponad dwa tygodnie. Natomiast trzy dni później, czyli 28 listopada będzie miał miejsce Cyber Monday. Oba te wydarzenia tworzą tzw. Black Weekend, podczas którego w sklepach stacjonarnych oraz internetowych pojawi się mnóstwo atrakcyjnych promocji. Bez wątpienia będzie to doskonała okazja do tego, aby nie tylko kupić od dawna wymarzone przedmioty po znacznie niższej cenie, ale również zaopatrzyć się w mikołajkowe oraz bożonarodzeniowe prezenty dla bliskich.

Jak sprawdzić prawdziwość promocji z okazji Black Friday?

Przed rzuceniem się w wir szaleńczych zakupów warto zachować czujność i sprawdzić, czy obowiązujące w sklepach promocje z okazji Black Friday rzeczywiście są takie atrakcyjne, jak głoszą reklamy. Niestety w wielu miejscach panuje sprytny proceder polegający na tym, że na kilka tygodni przed świętem sprzedawcy znacznie podnoszą ceny towarów, aby później z powrotem je obniżyć. Istnieje jednak prosty sposób, dzięki któremu można zweryfikować prawdziwość oferowanych zniżek. Zanim rozpocznie się okres wyprzedaży, dobrze jest wytypować najbardziej interesujące produkty i zanotować, ile kosztują one w danym momencie, żeby podczas Black Friday mieć odpowiednie porównanie. Dzięki temu będzie można uniknąć kupowania produktów pod wpływem impulsu, a tym samym zaoszczędzić sporo pieniędzy.

WG

fot. pexels

Źródło: antyweb.pl

Słowa kluczowe: Black Friday 2022, promocje, zakupy, kiedy wypada Black Friday
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Co warto wiedzieć o mikołajkach
Mikołajki - co warto wiedzieć o tym święcie?

Sprawdź, kiedy wypada to wyjątkowe święto i jak zazwyczaj się je obchodzi.

Jak zadbać o bezpieczne zakupy w Black Friday?
Jak zadbać o bezpieczne zakupy internetowe w Black Friday?

Zobacz, na co zwracać uwagę podczas zakupów w Internecie.

Czym są Andrzejki
Andrzejki - co to za święto?

Sprawdź, kiedy wypada to wyjątkowe święto i jak tradycyjnie się je obchodzi.

Polecamy
Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Przeczytaj ten artykuł aby poznać, jakie ciekawe upominki moÅźna dać Åźonie, mamie czy siostrze!
Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Przeczytaj ten artykuł aby poznać, jakie ciekawe upominki można dać żonie, mamie czy siostrze!

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych.
Jakie kwiaty kupić na Wszystkich Świętych?

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych!

Polecamy
Ostatnio dodane
Co warto wiedzieć o mikołajkach
Mikołajki - co warto wiedzieć o tym święcie?

Sprawdź, kiedy wypada to wyjątkowe święto i jak zazwyczaj się je obchodzi.

Jak zadbać o bezpieczne zakupy w Black Friday?
Jak zadbać o bezpieczne zakupy internetowe w Black Friday?

Zobacz, na co zwracać uwagę podczas zakupów w Internecie.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?