Spisane z życia - Kobieta

Faceci, w których nie warto się zakochać

2017-10-04 09:42:41

Każda kobieta marzy o tym, aby obok niej znalazł się facet, który będzie wsparciem i prawdziwym przyjacielem. Odpowiedni mężczyzna jest nie tylko ostoją, ale przede wszystkim osobą, która daje radość i energię do działania w każdym dniu. Nie zawsze jednak związek jest kolorowy, a relacja udana. Wielu facetów nigdy nie powinno znaleźć się na drodze kobiet, a co za tym idzie, związek z niektórymi mężczyznami po prostu nie ma sensu. Toksyczny związek wyniszcza, pojawiają się kolejne problemy w relacji, a mężczyzna okazuje się nieodpowiednim partnerem, z którym każdy dzień przypomina walkę o własne szczęście. Dlaczego? Oto faceci, w których nie warto się zakochać.

FACECI, W KTÓRYCH NIE WARTO SIĘ ZAKOCHAĆ>>

Faceci, w których nie warto się zakochać

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: miłość, problemy w związku, przyjaźń,toksyczny związek, nieodpowiedni facet

Faceci, w których nie warto się zakochać (6)

Marzyciel bez planów
Dwie twarze
Manipulator
Siłacz na pokaz
Koleś z nałogami
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ratunku! Czerwienię się!
Ratunku! Czerwienię się!

Problem „purpurowej twarzy” dotyka wiele osób. Jednak u niektórych, zwykłe czerwienienie się przybiera postać jednej z odmian fobii społecznej zwanej erytrofobią.

Kelnerowanie – dobra opcja na wakacje?
Kelnerowanie – dobra opcja na wakacje?

Praca kelnera polega na robieniu wrażenia, także profesjonalnego. Kelner zrobi wszystko, aby uszczęśliwić gościa, w końcu klient – nasz pan.

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.