Spisane z życia - Kobieta

Historie najdziwniejszych zaręczyn z całego świata

2019-11-13 12:28:36

Wiele par po dłuższym lub krótszym okresie znajomości chciałoby powiedzieć sobie nawzajem sakramentalne "tak". Aby przekonać swoją wybrankę do ślubu, mężczyźni wpadają na różne pomysły. W tym artykule skupimy się na tych gorszych i nietypowych działaniach przyszłych panów młodych. Zobaczcie historie najdziwniejszych zaręczyn!

marry me

Traumatyczne oświadczyny

Na najdziwniejszy, a zarazem najbardziej traumatyczny dla przyszłej panny młodej, pomysł wpadł Jeffrey Delrio z Filipin. Chłopak upozorował swoją śmierć przed ukochaną, wpadając pod motocykl. Postanowił on odegrać rolę ofiary wypadku, aby później oświadczyć się wybrance. Kobieta była w głębokim szoku, widząc swojego partnera leżącego na ziemi. Dodatkowo, mężczyzna zadbał o to, aby na miejscu zdarzenia pojawiła się fałszywa policja, żeby wszystko wyglądało jeszcze prawdziwiej. Dziewczyna widząc całe zajście zaczęła płakać, a Jeffrey po chwili wstał na równe nogi, klęknął i zapytał ją o rękę.

Pomysł programisty 

Nietypowe zaręczyny miały miejsce na jednym z parkingów - 11 listopada, czyli w ustawowym dniu singla w Chinach. Informatyk okazał swoją miłość do dziewczyny, układając 99 iPhone'ów na kształt serca. Mężczyzna nie był w stanie jednorazowo wydać (w przeliczeniu na polskie złotówki) 290 tysięcy złotych, dlatego na tę przedziwną akcję zaręczynową zbierał pieniądze przez 2 lata. Oprócz telefonów, chłopak kupił bukiet róż, a sam stanął w środku serca, licząc na pozytywną odpowiedź swojej wybranki. Niestety dziewczyna nie przyjęła oświadczyn.

Zaręczyny na balonie

Kolejnym szalonym romantykiem, który miał nietypowy pomysł na zaręczyny, był Eric Barretto. Postanowił on zabrać swoją dziewczynę na lot balonem i w powietrzu oświadczyć się w scenerii pięknych krajobrazów. Mogłoby się wydawać, że plan był perfekcyjny i zapowiadał się jak wymarzone zaręczyny. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. W locie balon zaczął tracić wysokość, a zakochani wpadli do oceanu w pobliżu San Diego. Na szczęście z pomocą przypłynęli okoliczni surferzy, którzy zabrali przyszłą parę młodą na brzeg.

Zaręczyny, po których każda kobieta powie "nie"

Pewien Amerykanin postanowił umieścić parę billboardów na drodze powrotnej dziewczyny do ich wspólnego domu. Na pierwszym z nich było napisane "domniemany wielbiciel wyznawał dziewczynie miłość i prosił o rękę". Natomiast na następnych nie było już tak kolorowo, bo mężczyzna umieścił na nich napisy: "Żartowałem", "Zrywam z tobą", a na końcu "Masz pięć dni, by się wyprowadzić".

MAD

Źródła: komorkomania.pl, naszemiasto.pl

fot.pixabay.com

Słowa kluczowe: najdzwniejsze zaręczyny, zaręczyny, najgorsze zaręczyny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Panaroma ParyÅźa z WieÅźą Eiffla w tle
Budżetowy Paryż na weekend - jak zwiedzić dużo i tanio?

Co można zobaczyć w Paryżu w dwa dni, nie wydając fortuny?

Jane Fonda
Jane Fonda nadal w formie. W czym tkwi sekret jej figury i do czego wykorzystuje swoją sławę?

Jane Fonda ciągle zaskakuje! Zobacz jak potoczyła się kariera 82-letnia aktorki.

goście na weselu
Lista gości na weselu - jak układać, kogo zapraszać? [Poradnik]

Tworzenie listy gości to jedno z najtrudniejszych wyzwań dla narzeczonych.

Polecamy
Słowo o zazdrości
Słowo o zazdrości

Każdy z nas zna to podłe uczucie. Podstępnie ściska i wierci, niepokoi. Potrafi do tego zniszczyć najbardziej nawet udany związek.

Projekt Niepokonane: Ofiary gwałtów przemówiły
Projekt Niepokonane: Ofiary gwałtów przemówiły

Projekt Niepokonane przedstawia zdjęcia ofiar gwałtów z planszami zawierającymi teksty wypowiedziane przez ich oprawców. Wstrząsające.

Polecamy
Ostatnio dodane
Panaroma ParyÅźa z WieÅźą Eiffla w tle
Budżetowy Paryż na weekend - jak zwiedzić dużo i tanio?

Co można zobaczyć w Paryżu w dwa dni, nie wydając fortuny?

Jane Fonda
Jane Fonda nadal w formie. W czym tkwi sekret jej figury i do czego wykorzystuje swoją sławę?

Jane Fonda ciągle zaskakuje! Zobacz jak potoczyła się kariera 82-letnia aktorki.