Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na 2015 rok

2014-12-29 10:00:54

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w nadchodzącym roku, sprawdź już dziś swój horoskop!

BARAN

Miłość: Drogi Baranie w tym roku zatęsknisz za dawną miłością. Przypadkowe spotkanie doprowadzi do tego, że zaczniesz myśleć intensywnie o osobie z przeszłości. Przypomną Ci się wszystkie spędzone razem chwile. Wiele dzięki temu zrozumiesz. Zdasz sobie sprawę z błędów popełnionych w przeszłości, wyciągniesz wnioski i postanowisz zmienić swoje podejście do spraw sercowych. Będziesz miał/a szansę na odnowienie dawnej relacji. Nauczysz się wybaczać sobie oraz tym, którzy Cię zranili. Osoby, będące w związkach, zdecydują się na założenie rodziny. Zapragną dziecka, a także stabilizacji. Chociaż początkowo nie będzie to łatwe. Wszystko będziesz musiał/a wypracować - nauczyć się rozmawiać, ale także słuchać pragnień partnera/ki. Uważaj na romanse - przyniosą one tylko zamieszanie, a także mogą zburzyć Twój uporządkowany świat. Jeśli oprzesz się pokusie, wiele na tym zyskasz. Przestaniesz czuć się samotny/a, bo w Twoim życiu zagości spokój.

Praca:  W tym roku pojawi się wiele szans rozwoju, jednak tylko niektóre z nich przyniosą upragniony awans. Musisz pamiętać, że na niczyjej krzywdzie nie da się zbudować własnego szczęścia. Jeśli zapomnisz o etyce, spotka Cię kara. Masz szansę wiele osiągnąć tylko pod warunkiem, że nie będziesz pod nikim kopał/a dołków. Jeśli będziesz patrzył/a tylko na to, żeby znaleźć się na szczycie, bardzo szybko z niego spadniesz, jeżeli zapomnisz o uczciwości. Wszystkie nielegalne zagrania ujrzą światło dzienne. Osoby szukające pracy powinny uważać na piękne obietnice szybkiego wzbogacenia się. Ktoś Was może wykorzystać, wpakować w nieczyste interesy, które przyniosą wiele negatywnych konsekwencji. Jeśli skupisz się na uczciwości, los Ci to wynagrodzi. W drugiej połowie roku przyniesie pracę, która da Ci satysfakcję i spełnienie.

Finanse: W pierwszej połowie roku uważaj na straty materialne. Ktoś zaproponuję Ci biznes, ale nie będzie z Tobą szczery. Możesz stracić duże pieniądze bez możliwości odzyskania ich. Nie inwestuj, póki nie sprawdzisz na co naprawdę miałyby pójść Twoje pieniądze. Nie bierz kredytów, na których spłatę nie będzie Cię stać. Pamiętaj, że jesteś z każdej strony obserwowany, a wszystkie Twoje działania przyniosą konsekwencje w drugiej połowie roku. Jeśli będziesz uczciwy, uzyskasz od losu nagrodę.

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje hormony. Mogą pojawić się momenty, w których szybko przybędziesz na wadze. Nie lekceważ tych sygnałów, jakie daje Ci Twój organizm. Nie zwlekaj i idź do lekarza. Tylko wtedy w porę uda Ci się wrócić do dawnej równowagi i zażegnać dawne problemy.

BYK

Miłość: Ten rok przyniesie Ci wiele wydarzeń, które mogą wszystko zmienić. Poczujesz przypływ pozytywnej energii, zapragniesz działać, zerwać z przeszłością i pójść śmiało do przodu. Nie zawahasz się, jeśli będziesz musiał/a zawalczyć o osobę, którą kochasz. Zrobisz to w uwodzicielski, ale bardzo rozważny sposób. W tym roku niezwykle będziesz przyciągać płeć przeciwną. Posypie się dla Ciebie wiele zaproszeń na randki. Samotne osoby mają bardzo dużą szansę na spotkanie swojej drugiej połowy. Osoby w związkach zechcą wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z przeszłości. Wskażą drogę do ustabilizowania związku swojemu partnerowi. Dużą rolę w tym roku będzie odgrywała sfera seksualna. Jeśli nie czujesz w niej zadowolenia, z pewnością poznasz osobę, z którą wejdziesz w płomienny romans. Druga połowa roku to czas decyzji, czy zostajesz w swoim obecnym związku i walczysz o niego dalej czy też wchodzisz w nowy.

Praca: Dostaniesz propozycje wyjazdu - będzie ona dla Ciebie szansą na polepszenie swojej pozycji zawodowej, a także materialnej. Jednak ta decyzja będzie wymagała od Ciebie zmiany miejsca zamieszkania. W tym roku poczujesz się doceniony. Osoby prowadzące własną działalność powinny zadbać o reklamę i nie bać się podejmować decyzji. Wszystko leży w Waszych rękach, a sukces jest tuż obok. Będziesz dla siebie i swoich współpracowników bardziej wymagający/a. Postawisz na siebie i dzięki temu Twoja kariera nabierze pozytywnego rozpędu. Jednak musisz pamiętać, że wszystko ma swoją cenę. Decyzje, które podejmiesz w tym roku będą decydowały o kolejnych latach.

Finanse: W tym roku masz szansę na wzbogacenie się. Szczęście Ci sprzyja w grach losowych. Dokonasz kupna ziemi, domu, bądź zainwestujesz pieniądze, które dadzą Ci stabilizacje w kolejnych latach. Zainwestujesz też część swoich pieniędzy w fundacje pomagające potrzebującym. Nagle poczujesz potrzebę dzielenia się z innymi. Tym samym odkryjesz, że pieniądze wydawane z uśmiechem wracają do Ciebie bardzo szybko.

Zdrowie: Uważaj w tym roku, jak się odżywiasz. Staraj się jeść posiłki regularnie; inaczej mogą się pojawić w tym roku u Ciebie problemy żołądkowe. Druga połowa sprzyjać będzie dobremu zdrowiu, a dawne dolegliwości odejdą w zapomnienie.

BLIŹNIĘTA

Miłość: Ten rok przyniesie decyzje, jak dalej ma wyglądać Twoje życie uczuciowe. Od dawna Twój związek się nie układa, a Ty postanowisz odciąć się od tego, co dawno już umarło. Zaczniesz bardziej zwracać uwagę na to, czego potrzebujesz. Zauważysz, że Twój partner/ka od dawna nie zwraca uwagi na Twoje potrzeby. Jednak los postanowi Ci to wynagrodzić! Na wiosnę poznasz osobę, która okaże się tą wyśnioną. Postanowisz pójść za głosem serca. Otworzysz się na nowe uczucie, spełnisz się i poczujesz na nowo wiatr we włosach. Osoby samotne będą bardziej aktywne, dzięki czemu czeka Was pełno flirtów i w końcu pojawi się osoba, która odmieni Wasze życie.

Praca:  Pojawi się propozycja zmiany pracy. Zastanów się nad wszystkimi za i przeciw, czego oczekujesz i do czego dążysz. Uda Ci się podjąć decyzje, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Osoby bezrobotne zaczną zastanawiać się nad otworzeniem własnej działalności. Będzie to czas, który bardzo temu sprzyja. Nie zmarnuj swojej szansy. Ta szansa okaże się dla Ciebie bardzo korzystna i przeniesie Tobie bardzo dużo zadowolenia.

Finanse: Musisz zwrócić większą uwagę na swoje zakupy. Coraz częściej zdarza Ci się wydawanie pieniędzy, a potem ich pożyczanie. W tym roku masz szansę na uporządkowanie swoich spraw finansowych. Gwiazdy radzą byś w tych kwestiach skonsultował/a się z doradcą finansowym. Dzięki temu uporządkujesz swoje kwestie materialne. Druga połowa przyniesie przypływ gotówki ale nie spadnie ona z nieba - na to będziesz musiał/a zarobić.

Zdrowie:  W tym roku staraj się regularnie wypoczywać.  Pamiętaj, że odpoczynek w życiu jest bardzo ważny. Jeśli zadbasz o siebie możesz w tym roku cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Dobrze zrobi Ci również zmiana diety.

RAK

Miłość: Osoby samotne w tym roku mają szansę na szaleńczą miłość. Nie będzie to czas na tworzenie stałego związku, ale czas, kiedy będziesz się mógł/mogła zastanowić, kogo tak naprawdę potrzebujesz. Masz silną moc uwodzenia i wielu będzie chciało za wszelką cenę zwrócić Twoją uwagę. Ty jednak będziesz bardzo wybredna/y. Nie odmówisz natomiast zaproszeń na randki. Postanowisz się zabawić, zebrać doświadczenie. Osoby w stałych związkach muszą większą uwagę zwrócić na partnera. Od dłuższego czasu czegoś brakuje w Waszym związku. Jeśli nie nauczysz się rozmawiać z osobą, z którą jesteś, doprowadzisz Wasz związek do kryzysu. Dobrze by Wam zrobiły wspólne wakacje, romantyczne kolacje, a także długie wieczorne rozmowy. Postaraj się też w ciągu dnia znaleźć czas dla partnera. Dzięki temu unikniecie niepotrzebnych nieporozumień.

Praca: Masz okazję awansu. Od dawna Twój szef jest bardzo z Ciebie zadowolony. Postanowi Cię w ten sposób nagrodzić. Ty natomiast nie osiądziesz tak szybko na laurach; gwiazdy pokazują, że dalej się będziesz starał/a. Osoby bez pracy jeszcze zimą dostaną bardzo korzystną propozycję pracy. Warto zwrócić na nią uwagę. Rozwiążą dzięki temu wszystkie swoje problemy.

Finanse: Powoli zobaczysz światełko w tunelu. W tym roku czeka Cię podwyżka i wyjdziesz z problemów finansowych, które pojawiły się wcześniej. Uważaj jednak na osobę, która będzie chciała od Ciebie pożyczyć większą sumę pieniędzy, bo możesz jej nie odzyskać. Nie daj się zwieść obietnicom bez pokrycia. Gry losowe w tym roku nie przyniosą Ci szczęścia.

Zdrowie: W tym roku najbardziej osłabione będzie Twoje gardło. Musisz zwrócić na nie większą uwagę. W przeciwnym razie będą się pojawiały nowe infekcje, a te z zimnych dni będzie ciężej wyleczyć. Dobrze Ci zrobi wyjazd nad morze. Zwiększysz tym swoją odporność.

LEW

Miłość: W pierwszej połowie roku będziesz miał/a szansę na poznanie nowej osoby. Szykuje się uczucie, które da Ci siłę. Na nowo odkryjesz uroki miłości. Poczujesz się spełniona/y. Romantycznych kolacji, spacerów w blasku księżyca nie będzie końca. Uważaj tylko na obietnice partnera. Nie wszystkie będą szczere, a to w drugiej połowie roku przyniesie fale nieporozumień. Ten rok to też nauka, że kij ma dwa końce. Warto zwrócić większą uwagę na słowa partnera, wsłuchać się w to, co mówi Ci o swoich poprzednich związkach. Znajdziesz tam odpowiedzi, dlaczego nie potrafi dotrzymać danego słowa. Jednak wspólnymi rozmowami znajdziecie wzajemną nić porozumienia. Pomimo burz Wasz związek stanie się o wiele silniejszy.

Praca:  To czas, kiedy powinieneś większą uwagę zwrócić na swoje obowiązki. A niestety w poprzednim roku zaniedbałeś/aś je. To czas rozliczenia, jeśli jednak zaczniesz bardziej się przykładać do swojej pracy, z pewnością uda Ci się utrzymać stanowisko. Uważaj też na koleżanki w pracy. One tylko udają miłe i pomocne. Nie zwierzaj się. Wszystkie informacje, które będziesz przekazywał/a, wyjdą na jaw, a Ty staniesz się obiektem plotek.

Finanse: Zimą będziesz się musiał/a nauczyć oszczędności. Nie kupuj rzeczy na kredyt, ponieważ będziesz miał/a problemy z ich spłatą. Wiosna przyniesie poprawę finansową, ale nie podejmuj wtedy pochopnych decyzji o inwestycjach. Przeczytaj umowę, zanim ją podpiszesz. Latem czeka Cię miła wiadomość o podwyżce. Jesienią odczujesz ulgę - to będzie koniec Twoich problemów finansowych.

Zdrowie: Ostatnio nie masz nawet czasu odpocząć. Zwolnij tempo i wsłuchaj się w siebie. Automatycznie staniesz się bardziej wydajną osobą. Pamiętaj również, że sen jest bardzo ważny. Jeśli pozwolisz sobie na odpoczynek, będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem.

PANNA

Miłość: Wiele w życiu już przeżyłaś/eś, wiesz już czego się można spodziewać, a czego nie. Jednak już dawno nie dałaś/eś zaskoczyć się miłości. Otwórz swoje serce. Nie patrz tak podejrzliwie na każdego nowego partnera - daj się ponieść emocjom. Wtedy masz większą szansę na zakochanie się. Tym razem się nie zawiedziesz. Osoby w stałych związkach postanowią zrobić coś szalonego. Zdecydują się na kupno egzotycznej wycieczki, a dzięki temu Wasz związek przeżyje odrodzenie. Poczujecie się ze sobą naprawdę spełnieni. Wiele spraw z przeszłości się wyjaśni, a Wy zapomnicie o Waszych dawnych nieporozumieniach. Ty zaś droga Panno poczujesz się spełniona. Wasze życie erotyczne nabierze rumieńców.

Praca: W pracy na początku roku będzie napięta sytuacja. Zostaniesz zawalona dodatkowymi obowiązkami. Poczujesz się wyczerpana. Dopiero wiosną będziesz mogła pozwolić sobie na zwolnienie tempa. W drugiej połowie roku dostaniesz propozycję podjęcia dodatkowych szkoleń. Okażą się one bardzo korzystne; dzięki temu dostaniesz upragniony awans.

Finanse: Początek roku przyniesie poprawę finansów. Jednak nie będzie to dobry czas na podpisywanie kolejnego kredytu. Każdą swoją decyzję przemyśl. W drugiej połowie roku los się odmieni. Zaczniesz sobie o wiele lepiej radzić finansowo. Twoja oszczędność pomoże Ci odłożyć większą sumę pieniędzy, którą w późniejszym czasie będziesz mógł/a zainwestować.

Zdrowie: Postanowisz w tym roku bardziej zadbać o swoją kondycję. Zapiszesz się na jogę, która pomoże Ci utrzymać piękną sylwetkę, a także bardzo się dzięki niej uspokoisz i wyciszysz. Twój lekarz będzie pod wrażeniem, przekazując Ci bardzo dobre wyniki badań.

WAGA

Miłość: W pierwszej połowie roku będziesz czuł/a się skrzywdzony/a przez swojego partnera. Od dawna czujesz się nierozumiany/a. Twoja druga połowa wymaga od Ciebie byś się zachowywał/a tak, jak ona tego od Ciebie oczekuje. Uważa, że zrobiła dla Ciebie więcej, a Ty jesteś niewdzięczna/y i jej nie rozumiesz. Chce byś to Ty zawsze była stroną, która ma się starać. Poczucie niezadowolenia popchnie Cię w ramiona kochanka/ki. Na jakiś czas poczujesz się lepiej, ale musisz pamiętać o tym, że nie rozwiąże to żadnych Twoich problemów. W drugiej połowie roku podejmiesz decyzje o zakończeniu związku, który i tak od dawna Cię nie satysfakcjonuje. Poczujesz się wolny/a, ale szczęśliwy/a, bo w końcu nikt nie będzie Cię przesadnie kontrolował i sprawdzał każdego Twojego kroku.

Praca: W Twojej firmie trwa wyścig szczurów. Każdy chce byś najlepszy, nikt ze sobą nie jest szczery. Uważaj na nieczyste zagrania Twoich współpracowników. Ludzie są tam dla siebie nieszczerzy, każdy ma do każdego jakieś ukryte żale i pretensje. Nie znajdziesz tam przyjaciela. Praca będzie szła Ci ciężko. Wszystko będzie Ci się wydawało wielkim wysiłkiem, ale mimo to utrzymasz posadę.

Finanse: Ten rok przyniesie Ci duże szczęście w sprawach finansowych. Podejmiesz kilka bardzo trafnych decyzji. Zainwestujesz pieniądze, a one z czasem same będą się pomnażały. Twoje przemyślane wydatki okażą się dla Ciebie bardzo korzystne. W drugiej połowie roku będziesz mógł/a spełnić jakieś swoje marzenie.

Zdrowie: Od dawna masz problemy z sercem. Zwróć uwagę na styl życia, jaki prowadzisz - czy nie za dużo w nim napiętych sytuacji. Pamiętaj, że zdrowie ma się tylko jedno. Jeśli od dawna czujesz się źle, nie bój się pójść do lekarza i o siebie zadbać.

SKORPION

Miłość: W  środku od dawna czujesz się niezadowolony/a ze swojego małżeństwa, a od dawna ludziom na zewnątrz pokazujesz, że wszystko w nim jest dobrze. Im większy ból czujesz, tym bardziej pokazujesz się szczęśliwa/y. Nie bój się  porozmawiać z partnerem o swoich lękach, pragnieniach. Dzięki temu zobaczysz, że wcale nie jesteś mu/ jej obojętna. Zobaczysz w nim/niej miłość. Osoby wolne, które od dawna mają sympatię, powinny zdecydować się na wykonanie w kierunku tej osoby bardziej zdecydowanego działania. On/ona nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest dla Ciebie ważny/a. Nie bój się! Twoje uczucia nie zostaną odrzucone, a Ty, jeśli się odważysz, będziesz miał/a szansę na stworzenie udanego związku. Przecież w głębi serca tak naprawdę o tym od dawna marzysz.

Praca: W tym roku będziesz miał/a szanse na podjęcie nowej pracy. Jednak musisz zapanować nad swoimi emocjami. Pokazać się od pewnej strony. Będziesz roztrzęsiony/a i nerwowy/a. Masz w sobie wiele lęków. Postaraj się wyciszyć. Jeśli Ci się to uda, podejmiesz bardzo korzystną pracę z miłymi i życzliwymi sobie ludźmi. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Finans: Ten rok przyniesie konieczność podjęcia ważnych decyzji. Pojawi się problem z wyborem tego, co właściwe. Uciekasz od problemów, wycofując się, unikasz konfrontacji albo godzisz się na wszystko, byle tylko uniknąć konfliktu. Ten rok to także dodatkowe trudności, które się pojawiły: problemy zawodowe, długotrwałe bezrobocie, które sprawia, że popadasz w coraz większą apatię i izolujesz się coraz bardziej od otoczenia. Nie bój się podjąć nowej pracy, a problemy się rozwiążą.

Zdrowie: Uważaj w tym roku na problemy z górnymi drogami oddechowymi. Druga połowa roku przyniesie wyzdrowienia, ale nie ominiesz wizyty u lekarza.

STRZELEC

Miłość: Zwróciłeś/aś kogoś uwagę. Będziesz w centrum jej/ jego zainteresowania. Bardzo będzie się starał/a zdobyć Twoje serce. Pomyśl, czy warto otworzyć się na nowe uczucie. Gwiazdy wskazują, że zwrócisz uwagę na osobę, która tak bardzo o Ciebie zabiega. Otworzysz się na nią/niego i nie pożałujesz. Ta osoba rozpali w Tobie wewnętrzny ogień. Zdecydujesz się na nowy związek, a Twoje dawne niepowodzenia sercowe staną się dla Ciebie odległym wspomnieniem. Skupisz się na nowym i odnajdziesz swoją drugą połowę, która bardzo będzie się o Ciebie troszczyła. Ty dzięki tej osobie nabierzesz dużej pewności siebie.

Praca: Twoje życie zawodowe nabierze rozpędu. W tym roku zapowiada się rozwój, a za tym będzie szło dużo nauki, ale gwiazdy wskazują, że będziesz z tego czerpał/a satysfakcję. Rzucisz się w wir pracy i dzięki temu osiągniesz sukces, o którym od dawna tak bardzo marzyłeś/aś.

Finanse: Czeka Cię dosyć pracowity okres, ale jeśli dobrze go wykorzystasz, to możesz liczyć na uznanie, pozytywny rezultat działań, sukces, poprawę finansów czy awans. W tym roku będziesz budować dom. Masz szansę na otworzenie własnej firmy. Twój talent zapewni Ci satysfakcję finansową.

Zdrowie: W tym roku będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jednak nie zapominaj o badaniach kontrolnych.

KOZIOROŻEC

Miłość: W tym roku Twój związek zostanie wystawiony na próbę. Od Ciebie będzie zależało, jak potoczy się dalej. Masz duże szanse na utrzymanie go, jeśli podejmiesz odpowiednie decyzje. Zwrócisz większą uwagę na swojego partnera/kę. Nie poddawaj się, nawet jeśli pojawią się nieporozumienia i wyrzuty. To rok, kiedy będziesz musiał/a włożyć dużo pracy nad związkiem, ale z czasem uświadomisz sobie, że było warto. Osoby samotne przyciągną kogoś, kto się Wami bardzo zainteresuje i będzie się chciał zbliżyć. Masz szansę w tym roku wyjść ze swojej samotności. Jednak warunkiem będzie otworzenie się na nowe uczucie.

Praca: Od dawna nie odczuwasz już satysfakcji ze swojej pracy. Brakować Ci będzie w tym roku sił i satysfakcji. Uważaj by się zbyt łatwo nie zniechęcać, bo możesz przez to wiele stracić. Dla osób bezrobotnych gwiazdy wskazują nową drogę. Zastanów się, jaką chcesz mieć pracę i takiej poszukaj, a wtedy wyjdziesz z obecnej sytuacji.

Finanse: Za bardzo jesteś przywiązany/a do materii. Ten rok nauczy Cię, że skupianie się tylko na tym, co posiadamy niewiele daje. Naucz się, że jeśli za wszelką cenę będziesz chciał/a zatrzymać pieniądze, to je stracisz. Jeśli zaczniesz je wydawać z uśmiechem, o wiele szybciej do Ciebie wrócą i to w podwójnej ilości.

Zdrowie: W tym roku gwiazdy pokazują, że dawno odkładany zabieg trzeba będzie zrobić. Jeśli się na niego zdecydujesz, poczujesz się o wiele lepiej i będziesz miał/a więcej sił niż dotychczas.

WODNIK

Miłość: W tym roku poznasz osobę, która za wszelką cenę będzie Cie chciała zdobyć. Jednak będzie to robiła w dość natarczywy sposób, a Ciebie zacznie to przerażać. Jednak pomimo swoich lęków wejdziesz w nowy związek. Chociaż od początku będziesz czuł/a, że sprawy między Wami dzieją się za szybko. Partner działać będzie spontanicznie, Ty zaś nie do końca będziesz czuła się pewna swoich uczuć. To doprowadzi do konfliktów między Wami. Gwiazdy radzą byś nie postępował/a wbrew sobie. Nie da się uszczęśliwić nikogo na siłę. Pamiętaj, że to również dotyczy Ciebie. Latem możesz się spodziewać wyznań miłosnych od swojego przyjaciela, który od dawna Cię kocha.

Praca: W tym roku uda Ci się zdobyć pracę, o której wcześniej mogłeś/aś tylko pomarzyć. Zajmiesz stanowisko, które da Ci wiele możliwości, ale także szans rozwoju. Jeśli marzysz o sukcesie politycznym, gwiazdy będą Ci w tym sprzyjały. Osiągniesz wiele, ale tylko Ty będziesz wiedział/a, ile w to wszystko trzeba było włożyć pracy i wysiłku.

Finanse: W tym roku dostaniesz pozytywną odpowiedź od banku o udzielenie kredytu. Od dawna na to czekałaś/eś. Te pieniądze pozwolą Ci na kupno ziemi, na której zaczniesz budować swój własny dom. Nie bój się, gwiazdy są Tobie przychylne. Zaciągnięte zobowiązania z całą pewnością uda się Tobie spłacić bez większych problemów.

Zdrowie: Sport to zdrowie. Przekonasz się o tym w tym roku. Zaczniesz chodzić na siłownię, dzięki czemu poczujesz się o wiele silniejszy/a. Wzrośnie też dzięki temu Twoja atrakcyjność fizyczna.

RYBY

Miłość: Twój partner od dawna nie czuje Twojej miłości. W tym roku musisz postarać się na nowo zdobyć jej/jego serce. Wiosną zapragniesz powiększyć swoją rodzinę, zdobędziesz się również na konkretny ruch w kierunku swojego partnera/ki - oświadczysz się. Zapragniesz zbudować dom, a także zamarzy Ci się dziecko. Nie obawiaj się, w tym roku Twoje marzenia się spełnią. Partner/ka od dawna o tym marzy i czeka na konkretny ruch z Twojej strony. Osoby samotne w drugiej połowie roku na szalonej imprezie poznają osobę, w której się zakochają, co odmieni ich życie. To uczucie doprowadzi Was do szalonych decyzji, które zaowocują miłością na całe życie.

Praca: Od dawna czekasz na awans i w tym roku zdecydowanie gwiazdy pokazują, że go dostaniesz. Da Ci on spełnienie, ale także staniesz się dzięki niemu bardziej wydajny. Będziesz szybko podejmował/a konkretne działania w firmie, a Twój szef będzie bardzo z Ciebie zadowolony. Możesz liczyć na jego przychylność przez cały rok.

Finanse: W tym roku otrzymasz spadek, który pozwoli Ci zakończyć Twoje problemy finansowe. Postanowisz zainwestować te pieniądze. Uważaj tylko na ludzi, którzy za wszelką cenę będą chcieli odebrać Ci wszystko. Te pieniądze Ci się należą, a gwiazdy wskazują, że powinieneś o nie zawalczyć.

Zdrowie: Zwróć uwagę na częste bóle głowy i zastanów się, skąd się one biorą. Zbadaj swój wzrok - gwiazdy sugerują, że to w tym tkwi problem. Pamiętaj też, że żadnych objawów nie wolno lekceważyć.

Oprac. Noma

Słowa kluczowe: horoskop roczny 2015
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na styczeń 2014
Horoskop na styczeń 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Horoskop na lipiec 2014
Horoskop na lipiec 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!