Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na grudzień 2017

2017-12-01 10:48:43

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na grudzień!

Horoskop na listopad 2017 opracowała Voceana>>

BARAN

Miłość: Nadarzy Ci się okazja w grudniu do szczerej rozmowy między Tobą a partnerem. Nawet jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku, zastanów się nad tym czy nie mogłeś np. obrazić/czymś urazić swojej drugiej połowy. Grudzień sprzyja sprzeczkom, które niekoniecznie będą dla Ciebie zrozumiałe. Mimo wszystko postaraj się zacząć rozmowę z partnerem i wysłuchać nie oceniając. W pierwszej połowie grudnia pojawi się ktoś, kto byłby dla Ciebie idealny, jednak postaraj się okiełznać swój temperament, by za szybko jei/jego nie spłoszyć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Jest koło Ciebie drogi byku ktoś, kogo najwyraźniej nie dostrzegasz, mimo iż myślisz o nowym związku. Jeśli chodzi o nowe znajomości grudzień będzie skłaniał Cię do refleksji na temat Twojej samotności. Nie ulegaj skrajnych emocjom od melancholii po nagłą potrzebę poznania kogoś, tylko zastanów się nad swoimi potrzebami, tak samo zastanawiając się czy kogoś nie odtrącasz, kto szczerze Cię kocha i akceptuje. Byki w związkach mają podobnie... W ten świąteczny czas zrób coś dla partnera, czuje się przez Ciebie zapomniany.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Samotne Bliźniaki będą będą miały okazje poznać kogoś nowego. Staraj się nie bać odsłaniać swojego prawdziwego ja, ponieważ udawanie i koloryzowanie może obrócić się przeciwko Tobie i to w niedługim czasie. Grudzień i nadchodzący świąteczny okres sprzyja wyjaśnieniu wszystkich zaszłości i konfliktów, dlatego bliźniaki w stałych relacjach mogą wykorzystać ten czas na szczere rozmowy i zażegnanie niesnasek z partnerem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: W grudniu będziesz czuł się zagubiony. Ciężko będzie Ci precyzyjnie odczytać intencje partnera i będziesz miał wrażenie, że nie wiesz na czym stoisz. Mimo różnych emocji od ekscytacji po strach, że wasza relacja się rozpada, bardzo ważne abyś w tym miesiącu starał się nie podejmować decyzji lub tematów, które mogłyby zaważyć na waszej relacji i przyszłości. Odłóż poważne rozmowy na nowy rok. Zagubienie też tyczy się samotnych raków, które również powinny starać się nie podejmować gwałtownych decyzji, np. wchodząc w relację z nowo poznaną osobą. Nie zaleczaj ran lub bólu uciekając w pierwszą lepszą relację, albo też poczekaj na rozwój sytuacji i podejmij się zobowiązujących, stałych relacji, ale dopiero po nowym roku W grudniu tylko poznawaj i obserwuj.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Ostatnie wydarzenia, romanse i poznane osoby sprawią, iż w grudniu możesz być trochę zmęczony nowymi znajomościami i zapragniesz odpoczynku. Ktoś z przeszłości będzie o Tobie myślał i będzie szukał kontaktu z Tobą. Lwy w związkach muszą się przygotować na poważne rozmowy i przypływ zazdrości ze strony partnera/partnerki dlatego, że Twoja druga połowa nie czuje się pewnie, będąc w związku z Tobą. Jeśli naprawdę czujesz, że rutyna dopada wasze pożycie, nie skupiaj się na tym. Nie podejmuj pochopnych decyzji w grudniu i nie zamykaj się na swoim ego oraz własnych potrzebach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Poznasz kogoś, kto to będzie budził w Tobie mieszane uczucia, będzie Ci trudno odgadnąć jego/jej prawdziwe intencje lub nawet nie potrzebnie będziesz doszukiwał się dziury w całym. Postaraj się odpuścić z podejrzeniami lub ocenianiem nowych znajomości przez pryzmat przeszłości, bo tobmoże odwrócić się przeciwko Tobie. Złe przeczucia będą się odzywały również u Panien w stałych relacjach, musisz na to uważasz, zwłaszcza jeśli nie masz na coś dowodów, dlatego że możesz niepotrzebnie rozpętać małą wojnę domową. W grudniu zalecana jest ostrożność w osądzaniu najbliższych.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: W pierwszej połowie miesiąca uda Ci się zadbać o harmonię w relacji, a w momencie kiedy przygotowania świąteczne wejdą w ostateczną fazę, Twój związek przejdzie poważną próbę kompromisu. Możesz zostać posądzony/na o upór i widzenie wyłącznie swoich racji. Samotne Wagi w Grudniu spotkają na swojej drodze kogoś, kto może je oczarować, jednak nie traćcie głowy i poza porywem serca, starajcie się z rozumem podejść do nowo poznanej osoby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w stałych relacjach będą przechodziły kryzys w związkach. Możliwe, że w tym miesiącu przeżyjecie zawód miłosny i rozczarowanie partnerem, który bardzo zawiedzie czy nadużyje zaufania. Możliwe również rozstanie. Jeśli dopiero zacząłeś/łaś się z kimś spotykać, bacznie obserwuj i wsłuchuj się w tę osobę. Rozczarowanie może spotkać również wolne skorpiony, które poszukują drugiej połowy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: W tym miesiącu uzmysłowisz sobie jak ważna jest równowaga w dawaniu i braniu w Twojej relacji. Wydarzy się coś takiego między Tobą a drugą połówką, że będziecie mogli porozmawiać i zrozumieć, ile dla siebie znaczycie i w jaki sposób powinniście pracować nad waszą relacją. Wolne Strzelce w grudniu nadal będą cieszyć się statusem singla, ale będą miały dużo okazji do poznania nowej osoby. W tym miesiącu jesteś jak magnes, który przyciąga i zwraca na siebie uwagę oraz wzbudza zainteresowanie i intryguje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Dla samotnego koziorożca pojawia się kolejna szansa na poznanie kogoś z kim będzie można stworzyć trwały związek. Ta osoba myśli o Tobie już od dłuższego czasu, jednak nie może zwrócić na siebie Twojej uwagi, lub nie może przedrzeć się przez zbyt wygórowane oczekiwania. Może czas przyjrzeć się swoim ambicjom oraz wymaganiom? Może w tym tkwi problem w Twojej samotności? Zajęte Koziorożce w grudniu mają okazję wykazać się przed swoimi drugimi połowami przy przygotowaniach do świąt oraz sylwestra co zostanie dostrzeżone i wynagrodzone.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Grudzień dla samotnych wodników maluje się spokojnie, ale może być rozczarowujący, o ile wciąż jeśli czekasz na pojawienie się kogoś nowego. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny, dlatego grudzień jest dla Ciebie czasem przemyśleń i przewartościowania własnych potrzeb. Może szukasz w złym miejscu? Może trzeba sobie uświadomić, że robisz za mało, a może czas po prostu wyjść z cienia, zmienić otoczenie i zostawić za sobą obawy. Dla zajętych wodników również to czas na przemyślenie potrzeb własnych oraz partnera. Niby na zewnątrz jest wszystko w porządku, ale dawno nie rozmawialiście o was. Świąteczny czas, w którym będziecie mogli spędzić więcej chwil razem, będzie sprzyjać tego typu rozmowom.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Od dłuższego czasu czujesz że Twój związek wymaga pracy lub masz dziwne, niepokojące przeczucia. A Twoja druga połówka czeka na rozmowę o was. Ty jednak nie czekaj aż partner podejmie rozmowę i w grudniu między świątecznymi przygotowaniami porozmawiaj z nim. Świąteczne porządki w Twoim życiu nie muszą skończyć się tylko na zewnętrznym gruncie, czas na porządki w życiu uczuciowym. Dla samotnych Ryb koniec roku to również okres porządkowania przeszłości. Warto ją wyrzucić, pozostawić za sobą, aby móc wraz z nowym rokiem naprawdę otworzyć się na nowe relacje. Chcesz by ktoś się pojawił, ale cały czas oceniasz siebie i innych przez pryzmat kogoś kogo kochałeś w przeszłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Voceana>>


Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, znaki zodiaku, wróżka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na lipiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?