Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na grudzień 2018

2018-11-30 11:32:46

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na grudzień!

Horoskop na grudzień 2018 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Karty chciałaby przekazać Baranom, że miesiąc grudzień będzie jednym z lepszych miesięcy. Dużo Wam się uda, będzie dużo miłych niespodzianek i zbiegów okoliczności.
Na Waszej drodze może stanąć osoba z przeszłości - ktoś, kto w przeszłości może nie zwracał na Barana uwagi, teraz może spojrzeć w Waszą stronę. Tak więc jesteś wolnym Baranem to rozglądaj się na boki bo ta osoba gdzieś blisko jest.
Dla Baranów w związkach karty przepowiadają czas przepełniony radością i miłością bliskiej osoby. Wszystko Wam się ułoży, będziecie spędzać dużo czasu razem. Dla części z Was mam wyjazd – krótki, ale jednak wyjazd. Karty radzą by to Baran był inicjatorem wyjazdu i znalazł romantyczne miejsce do spędzenia czasu. Karty wskazują, że to mała miejscowość, kameralna i intymna - może to Barana naprowadzi? Na wyjeździe dużo się może zdarzyć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byczki będą w bardzo miłosnym nastroju, będzie emanować od Was radość i dobry nastrój. Będziecie szukać wspólnych zainteresować, będziecie się świetnie razem bawić. Jeśli były jakieś nieporozumienia szybko zakopiecie topór wojenny, będziecie dążyć do porozumienia za wszelką cenę. A cena nie będzie wygórowana - zapewniam.
Pokazuje się też fajna atmosfera w sypialni, ale to dla dorosłych zaznaczam.
Uwaga - karty wskazują dla Pań możliwość zajścia w ciążę bliżej końca miesiąca. To może mieć dużo wspólnego z tą sypialnią. Taka wskazówka ode mnie.
Wolne Byki będą przebywać dużo wśród ludzi, będą szukać kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach. Nie wykluczam spotkań w miejscu gdzie więcej osób realizuje swoje pasje. Możecie tam spotkać całkiem miłe osoby, ale jeszcze nie do związku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta będą przeżywać rozterki w grudniu. Która drogą mają iść, jak dalej kroczyć przez życie uczuciowe. Tak jakby coś spędzało Wam sen z powiek, ale z jednej strony będziecie mieli obawy by o tym porozmawiać z Partnerem, a z drugiej strony będziecie dążyli do awantury. Tak jakby łatwiej Wam przychodziło omijanie tematu, który gdzieś tam w środku Was męczy. Tylko pytanie czy Wasze obawy są prawdziwe, czy to myślicie naprawdę jest realne? Tak jakbyście podejrzewali Partnera o coś i teraz nie bardzo widzicie drogę. Otóż – nic się nie dzieje, to tylko są Wasze obawy. Karty radzą by spokojnie porozmawiać i powiedzieć co czujecie. Awantury mogą zmienić bieg rzeczy na Waszą niekorzyść zaznaczam. Nic tam się nie dzieje.
Wolne Bliźnięta oddadzą się słodkiemu leniuchowaniu na początku miesiąca,bliżej końcówki roku macie szansę poznać tę osobę, właśnie swoją drugą połówkę. Rozglądajcie się bacznie po 10 grudnia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raczki będą podgryzać szczypczykami Partnera. O co ? No właśnie karty wskazują, że same Raczki nie będą wiedzieć o co, bo i to, i to i to Wam się przypomni. Panie Raczyce mogą "wyciągać" sprawy sprzed 48 lat jak to u Ciotki Heleny na Wigilii Józek nie podał Wam serwetki w 88 minucie trwania kolacji. Nie tędy droga moi mili. Lepiej ukoić nerwy na spacerze, na siłowni, na joggingu, zumbie czy w warsztacie stolarskim, ale nie w domu. Wystrzegajcie się takich pretensji sprzed lat, to tylko zepsuje atmosferę w związku i gwarantuje bardzo niemiłą atmosferę podczas Świąt. A tego nikt nie chce. Zostawcie to, stało się - nie podał to nie podał. W tym roku zadbajcie by serwetki były w zasięgu wzroku Józka i za zawczasu przypomnijcie mu, że poprosicie o nie.
Dla szukających miłości Raczków karty mówią by troszkę zwolnić tempa. Uda się wszystko tylko musicie przemyśleć swoją strategię i to kogo szukacie. Jeśli zrobicie plan działania i przemyślicie dogłębnie kto to ma być to nie wykluczam, że podczas zabawy, wśród ludzi znajdzie się ta osoba. Na pewno będzie miło.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy będą miały bardzo ruchliwy czas, będzie Was dosłownie pełno wszędzie, będziecie w biegu. To Wy zaprosicie do siebie Gości jak i sami chętnie skorzystacie z zaproszenia Rodziny / Znajomych. Miesiąc upłynie Wam bardzo szybko bo cały czas coś się będzie działo.
Na miłosnym polu nie mam zagrożeń, może jedynie to że Wasza ukochana osoba potrzebuje skupienia także na Niej / na Nim. Nie zgubcie w tym pędzie ręki Partnera, oczu i uśmiechu. To ważne na codziennie by dać chwilkę od siebie, poświęcić uwagę i zamienić kilka słów. Nie zapominaj Lwie o tym.
Wolne Lewki będą także w ruchu i będą chętnie dawać się zapraszać na prywatki, spotkania. Na jednym z nich mogą upolować zdobycz. Tylko zaznacza się tutaj by Lew uważał i z myśliwego sam nie stał się ofiarą. Jeśli to nie będzie to od razu wycofuj się. Odwrót i w nogi!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Piękne, mądre i zapobiegliwe Panny będą wprost fruwać na paluszkach by każdemu dogodzić. Myślę, że grudzień to będzie Wasz miesiąc. Będziecie się starały podwójnie by w Waszym domu nie zabrakło miłości, ciepła, dobroci, czułych słówek. Będziecie troszczyć się o dzieci, Rodziców - tak by każdy był zadowolony. Nawet zwierzaki będą dopieszczone jak nigdy. Panny poczują prawdziwą magię grudnia, będą się przytulać, będą rozdawały uściski i pocałunki. Dawne przykrości odejdą w siną dal.
Wolne Panienki będą także bardzo romantycznie nastawione i będą szukać kogoś podobnego sobie - równie romantycznego i ciepłego. I maja szanse wypatrzeć tego ptaszka bardzo blisko. Panno rozejrzyj się, to może być ktoś, kogo codziennie widzisz tylko nie umiesz dostrzec.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Uwaga najmilsze Wagi moje,  uwaga na trzecie osoby. Może się pojawić w Waszym związku osoba trzecia. I nie będzie to nikt kogo Wy zaprosicie. Pilnujcie Partnera, nie stwarzajcie sytuacji takiej by Wasza osoba bliska szukała szczęścia gdzieś indziej. Tylko dając szczere zainteresowanie i uwagę. Karty wskazują, że za dużo ostatnio byliście zajęci innymi sprawami i stąd Wasz Partner mógł zacząć odwracać głowę w poszukiwaniu zainteresowania. A od tego się zwykle zaczyna. Dlatego karty radzą by jeśli to możliwe porzucić rzeczy nie ważne, zostawić to co tylko pochłania Waszą uwagę i zwrócić oczy w stronę swojej miłości. Tu jest zamknięte wszystko co jest dla Wasz ważne, tu jest zamknięte szczęście Wagi.
Wolne Wagi mogą nie mieć szczęścia w miłosnych poszukiwaniach. Nie mam na Waszej drodze pary. Chyba będziecie musieli troszkę poczekać. Ale wolne Wagi zainteresują się dbaniem o siebie i inwestowaniem w swój rozwój. I to szybko zaprocentuje - warto!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Zima da Wam się we znaki niestety bo pokazuje mi się chłód. Chłód w relacjach, chłód w sypialni, chłód w rozmowach. Tak jakby część z Was dopadł "kryzys". Ale nie jest to nic stałego, tak jakby może było bardzo szybko to naprawić, jest to sytuacji do szybkiej zmiany. Tylko, że to właśnie Skorpion musi wyciągnąć rękę do zgody i zaproponować żar tropików. I tu pytanie do Skorpionów - zrobicie to? No właśnie....
Dla wolnych Skorpionów los może postawić na Waszej drodze osobę na pewno do przyjaźni. Czy do związku jeszcze karty nie mówią, ale zaznacza się, że końcówkę miesiąca będziecie spędzać w towarzystwie. Tak więc bardzo ciekawie się to zapowiada. Rozglądajcie się na boki już od początku miesiąca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Dla Strzelców kart wróżą na grudzień powodzenie w miłości i to zarówno dla par i singli. Każdy z Was ucieszy się, wydarzy się dużo miłych rzeczy na polu miłości.
I tak osoby w związku będą przewodzić, będą nadawać rytm związkowi, będą rozpieszczać Partnera i siebie, będą współdziałać z Partnerem, ale to Strzelec nada bieg związkowi. I to jest bardzo dobre bo Partner przystanie na to i zechce się dać prowadzić za rękę. Nie mam na Waszym niebie burzy, nie ma nawet chmurki. I dobra wiadomość nr 2 - pod koniec miesiąca możecie oczekiwać na bardzo ładny prezent niespodziankę od bliskiej osoby.
Wolne Strzelce będą uważnie się rozglądać i jak to Strzelec ustrzeli zdobycz. Będzie to osoba bardzo podoba do Was charakterem, będziecie nawet dzielić wspólne pasje - i to jest słowo klucz do poznania tej osoby - wspólne hobby, pasje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Część z Was niestety będzie kończyć relacje, zaznaczaj się działanie Wasze. Działanie idące zakończeniu relacji i związków które Wam ciążyły, które Was ograniczały, które tylko wymagały od Was nie dając nic w zamian. Myślę, że część z Was już od dawna / od jakiegoś czasu miała takie myśli, czuła pod skórą że trzeba będzie te decyzje podjąć. I teraz jest ten czas. Nie namawiam do rozstań - nie, namawiam Was natomiast na przyjrzenie się Wam samym, rozmowę z samym sobą czego w związku chcecie, czego poszukujecie i jak chcecie żyć. Czy tak?
Część z Was przeprowadzi rozmowę z Partnerem, rozmowę oczyszczającą i wyjaśniającą - co mnie cieszy. Część z Was także przeprowadzi rozmowę, ale oczyszczającą i kończącą.
Osoby wolne raczej nie spotkają w tym miesiącu (a na pewni nie w pierwszych 2 tygodniach) osoby do pary. Będzie to czas rozliczania się z "byłymi" energiami, czas podsumowań i wniosków na przyszłość. I dobrze - bo ten czas jest Wam bardzo, bardzo potrzebny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Pokazuje mi się przemęczenie, ogólne zmęczenie, które możne wpływać na Wasze samopoczucie, a co za tym idzie na Wasz dom, na Wasz związek, na Waszych najbliższych. Mam karty wskazujące na zdenerwowanie - to bliżej połowy i końca miesiąca i przemęczenie - to pierwsze dwa tygodnie.
Zróbcie wszystko / dużo by nie dopuścić do zdenerwowania, które odbije się na Waszym związku. Teraz mając już tą informację pohamuj złość i postaraj się z całych sił odpoczywać przez pierwsze tygodnie grudnia. Poproś o pomoc, masz do tego prawo! W przeciwnym razie może dojść do ostrej wymiany słów i atmosfera w domu będzie bardzo, bardzo nieprzyjemna. Nie warto! To tylko zmęczenie - możesz to pokonać drogi Wodniku.
Dla osób wolnych mam zaproszenia do spędzenia wspólnie sylwestra lub też podobnej zabawy bliżej końca roku. Nie będziecie sami, ktoś całkiem, całkiem się o Was upomni. Tak wiec do działa, dajcie się zapraszać i wypatrujcie drugiej połowy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Rybki w grudniu będą silnie dążyć do zgody, do porozumienia i do dzielenia wspólnych pasji z Partnerem. Mogą delikatnie przesadzać i na to uczulam - nic na siłę, ale tak czy tak Partner podda się sugestiom Ryby i będziecie spędzać czas wspólnie. Mam tu możliwy wspólny, romantyczny wyjazd, a i Święta Wam w tym roku szykują się poza domem - raczej będziecie się gościć Wy niż zapraszać do siebie. Ale to dobrze bo Ryba po niezwykle wyczerpującym i pełnym zmian roku potrzebuje odrobinę wytchnienia.
Dla wolnych Ryb los szykuje niespodziankę. Możliwe powroty byłych adoratorów, byłych miłości i przyjaźni. Raz jeszcze ktoś możne zapukać do Waszego serca - puk, puk, puk - otworzysz?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop tygodniowy (18.08 - 24.08.2008r.)
Horoskop tygodniowy (18.08 - 24.08.2008r.)

Masz coś do przerobienia z poprzedniego wcielenia, czas abyś się tym zajął. Nie martw się, będą przy Tobie obecni Twoi opiekunowie i pomogą Ci.

Horoskop na 2015 rok
Horoskop na 2015 rok

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym roku, sprawdź już dziś swój horoskop!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.