Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na grudzień 2019

2019-12-02 10:11:04

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na grudzień!

Horoskop na grudzień 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Baranki będą mogły odetchnąć z ulgą. Gro spraw za wami, powoli zaczyna się ugładzać, pewne sprawy wyjaśniły się, zaczynacie inaczej dostrzegać ostatnie dni, tygodnie. NIE mówię, że Wam nie zależy - mówię tylko, że Barany postanowiły trochę odpuścić, dać na luz. I SUPER bo Partner odczuje wreszcie, że może być sobą i może przestać udawać. A to ważne bo dzięki temu zagości w domu spokój, harmonia i radość, taka dobra codzienność. Więc Barany - więcej luzu, nie spinajcie się tak bo łatwo jest zniszczyć, można tego dokonać jednym słowem, gestem. Trudniej zbudować, trudniej wydobyć coś z ruin. A Partner jest Wam oddany, kocha - zapewniam. KOCHA.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w stałych związkach będą bardzo silnie dążyć do zgody. Tak jakbyście teraz wybaczali każde krzywe spojrzenia partnera. Każdy foch i każde tupnięcie nóżką. Nie ukrywam, że partnerzy mogą was testować, ale wy wszystko dzielnie zniesiecie. Wszystko wybaczycie i będziecie chcieli stworzyć jak najlepszy nastrój i czas.
Grudzień zaliczać się będzie do bardzo dobrych spokojnych miesięcy, będzie to czas spędzony z rodziną, w otoczeniu najbliższych, z dziećmi, z waszym rodzeństwem, z przyjaciółmi. Dużo ludzi w domu, dużo gości i Wy w roli dobrego gospodarza. Bardzo dobry czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Wiele Bliźniąt będzie chciało odnowić jakieś stare znajomości. Wielu z was będzie chciało zamknąć jakieś znajomości, a pewnie kilkoro z was będzie chciało ciągnąć dwie znajomości nadal, jednocześnie, w tym samym momencie. Ostrzegam! ponieważ ten fakt bardzo szybko ujrzy światło dzienne i może być bardzo nieprzyjemnie w stałych związkach. Bardzo proszę skupić się na potrzebach partnera i radzę odrobinę zwolnić w pracy. Tak jakby wasz Partner czuł się pozostawiony na drugim planie, czuł, że praca stała się dla was ważniejsza.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Chciałabym część raczków przestrzec przed ognistym romansem. Mam to oczywiście na myśli raki w stałych związkach, nawet powiedziałabym w związkach małżeńskich z długim stażem. Przestrzegam, przestrzegam, przestrzegam przed ognistym romansem!!! Trochę to do mnie niepodobne, bo uważam, że dobry ogień w kominie nie jest zły. Natomiast tutaj widząc te karty, wiem, że to się bardzo źle skończy dla was, łącznie z tym, że mam karty dosłownie rozwodu. Oby były to tylko karty. I tak zostawię tą sprawę dla Raków. W stałych związkach, które absolutnie nie planują skoku w bok, mam także karty mówiące o tym, że trzeba się przyjrzeć problemom, że pewne rzeczy trzeba przegadać i mówiące o tym, że partner ma jakiś problem. Wstydzi się wam o tym powiedzieć. Chyba potrzeba chwili romantyzmu w sypialni, szczera rozmowa i taka zwykła przyjaźń między wami. Wróćcie do tego co było na początku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Powiem tak jak na razie, to już kolejny znak, który ma bardzo podobne karty, ale tak naprawdę są to karty pozytywne. Zaznaczam Lwy! W miłości karty nalegają, nawet nie proszą, a nalegają byście bardziej przyjrzeli się sprawą domowym. Tam jest wasze szczęście, nie odwracajcie głowy na boki. Już któryś znak zodiaku ma pokazane, że szuka, chce szukać, myśli o szukaniu szczęścia gdzieś po drugiej stronie ogródka. Nie! po trzykroć nie!! Szczęście wasze jest w waszym domu. Wystarczy tylko na nowo rozbudzić pożądanie, miłość, bliskość i odpowiedzialność za drugą osobę. Tak niewiele tak naprawdę niewiele. Możecie sobie w tym pomóc zabierając ukochaną osobę dosłownie na weekend bo mam to kartę krótkiego wyjazdu. Weekend dzięki, któremu bardzo dużo między wami się zmieni na plus. Tylko dajcie sobie szansę tak naprawdę. Sobie dajcie szansę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Jeśli chodzi o miłość, to tak naprawdę trudno jest mi coś powiedzieć. Panie będą tak zabiegane, że trudno będzie znaleźć czas na miłość i to zarówno wolne Panny jak i zajęte Panny, jak i Panny o statusie „to skomplikowane”. Wokół was będzie bardzo dużo ruchu, zamieszania, obowiązków, nie załatwionych spraw. Rzeczy, które trzeba było przypilnować na wczoraj, rzeczy, które sami chcecie przypilnować na jutro. Tak naprawdę karty ruchu ludzi. Nie są to złe karty, ale nie są to karty mówiące o tym, że widzę tutaj wielką miłość - porywy namiętności, fruwającą kołdrę i pokój zalany blaskiem świec. No przykro mi bardzo. Mam karty mówiące o tym, że w waszym domu może być bardzo dużo gości, wy sami będziecie przebywać w towarzystwie i jest to towarzystwo osób, które znacie i nie znacie i na tym się skupcie w miesiącu grudniu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Powiem tak, silne karty odnowienia, może próby ratowania dla co niektórych wag. Tak naprawdę są to bardzo dobre karty, mówiące o tym, że topór wojenny zostanie zakopany. Stare sprawy zostaną zapomniane. Wagi zwłaszcza w stałych związkach zaczną budować na nowo, tak jakby dużo rzeczy musiało runąć i waga wzniesie się na wyżyny i umówi się sama ze sobą, że to co było do tego nie wracamy. I bardzo dobrze bo uda wam się zbudować od nowa - pewnie dla większości was wasze małżeństwo czy wasze partnerstwo. Dobre karty, spokojne karty, bardzo stabilne. Nie ma tutaj żadnych zgrzytów przepychanek.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Drogie moje, miłe skorpiony bardzo spokojne bardzo stabilne i wyważone karty, mówiące o tym, że tak naprawdę skorpiony będą chciały grudzień spędzić z najbliższym, z ukochanym, z rodziną, z dziećmi, z przyjaciółmi. Będzie was po prostu ciągnąć do domu. Będziecie chcieli tam spędzać czas. Owszem sama końcówka grudnia, to nie jest zaskoczeniem będzie spędzona z przyjaciółmi. Szykuje mi się tutaj naprawdę fajne wyjście sylwestrowe. Zaznacza mi się coś co możemy nazwać nawet balem i to balem z pompą. Natomiast do Sylwestra spędzacie czas z ukochaną osobą, bardzo romantycznie. Bardzo wyważony czas, bardzo spokojny. Przy was są dzieci i tak naprawdę jesteście szczęśliwi tu i teraz.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Karty mówią o tym, że będziecie chcieli grudzień spędzić poza domem. Karty mówią o tym, że będziecie chcieli zabrać rodzinkę na wyjazd i tak naprawdę wasze życie uczuciowe, rodzinne, będzie się odbywało trochę poza domem. Tak naprawdę pierwsza połowa grudnia będzie to czas wytężonej pracy obowiązków, a druga połowa grudnia przeniesie się na drugą część Polski, inne miejsce, inne miasto. Mam tutaj karty mówiące o wyjeździe i tam spędzicie bardzo romantyczny czas. Naprawdę Strzelce rozważcie to, bo będzie, bardzo romantycznie. Nie wiem czy to nie będzie jeden z lepszych okresów w tym roku. Zakończycie ten rok naprawdę bardzo miło. Nie wykluczam, chodź pewnie tylko jest to informacja dla garstki z was, ale mam tu kartę zaręczyn i pierścionka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Bardzo fajny miesiąc, bardzo miły miesiąc, sprzyjający romantyzm. Sprzyjający miłości, zawieraniu nowych znajomości, podtrzymywaniu obecnych znajomości, zarówno dla koziorożców stałych związkach, jak i koziorożców poszukujących bliskiej osoby. Koziorożce będące w małżeństwie mogą odnowić przysięgę ślubną, mogą także zostać zaproszone na ślub, który odbędzie się w okolicy świąt i to wydarzenie może spowodować, że na nowo się w sobie zakochacie. Magia tego wydarzenia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Zacznę od Wodników w stałych związkach, bo mam tutaj zaproszenie od waszej drugiej połówki na jakąś magiczną uroczystość. Owszem może to być Sylwester, Bal Sylwestrowy, ale stawiała bym raczej na na coś to jest tylko dostępne dla waszej dwójki. Tym razem partner bardzo was zaskoczy i karty chciałyby podpowiedzieć by Wodnik także coś przygotował. Na przykład formie choinkowego prezentu, coś niezwykle romantycznego dostępnego dla dwojga. Coś co sprawi partnerowi ogromną przyjemność. Uwaga panie wodniczki, taka mała rada, wskazówka od kart, bo proszę sobie wyobrazić, że taki układ kart też istnieje i są takie karty, a mianowicie karty mówią o zakupie bardzo ładnej bielizny. Natomiast nie umiem odpowiedzieć czy to wy zostaniecie obdarowane tymże pięknym prezentem czy też to w w tej pięknej bieliźnie, którą sobie kupicie będziecie chciałby być tym prezentem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Powiem tak na początek, dawno nie widziałam takich kart bo moje rybki umiłowane, ukochane, wokół was tylko ludzie młodzi, starzy, bliscy, dalsi, mili i mniej mili. Ryby skradły wszystkie karty osobowe w tym miesiącu. dosłownie będziecie w centrum zainteresowania, ale i sami będziecie takie centrum zainteresowania stwarzać. Będzie was pełno wszędzie, a i wy będziecie zapraszać do siebie ludzi. Tak naprawdę każdy dzień w miesiącu grudniu upłynie wam na spotkaniach, upłynie wam z ludźmi. Możecie już szykować się do drogi bo w grudniu czeka was wyjazd na pewno jeden. Natomiast będę się zastanawiać czy nie dwa wyjazdy. Będziecie gościć rodzinę jaki i sami będziecie do rodziny przyjeżdżać. Nie ma tutaj miejsca na wielkie amory, wielkie miłości. Jest tutaj miejsce na rodzinę, bliskich i przyjaciół. Natomiast uważam, że grudzień was bardzo zmęczy.
Wolne ryby - dla was są to karty wręcz idealne, wyśnione. Będziecie biegać od spotkania do spotkania, nie mówię z randki na randki, raczej mówię od spotkania do spotkania. Kandydatów do wyboru będzie wielu, będziecie wybierać i przebierać i skończycie z pustą ręką bo nikogo nie wybierzecie sobie do pary. Ale co na bierzecie doświadczeń, tego nikt wam nie odbierze. Więc ryby szykujcie sobie naprawdę wygodne buty w tym miesiącu. Miesiąc upłynie wam pod znakiem spotkań z ludźmi, szybkości, zmian decyzji, zmian miejsca, ruch ruch ruch plus wyjazd lub wyjazdy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Polecamy
Horoskop tygodniowy (22.09 - 28.09.2008r.)
Horoskop tygodniowy (22.09 - 28.09.2008r.)

W tym tygodniu będziesz mieć wiele okazji do pracy nad sobą. Przede wszystkim warto puścić przeszłość i raz na zawsze zostawić ją za sobą, będzie to wymagało wiele pracy, ale warto.

Horoskop na Marzec 2008
Horoskop na Marzec 2008

Baranom w tym miesiącu może przydać się powrót do dzieciństwa. Wspomnienie niewinności równej dziecku i takiej ufności. Szykuje się przełom, może pojawić się żal.

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!