Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na kwiecień 2020

2020-04-01 13:13:52

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień!

Horoskop na kwiecień 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Baranki, kwiecień zaczniecie z grubej rury - od razu dużo na głowie, dużo bodźców, wszędzie was potrzebują, wasza opinia jest potrzebna każdemu. To potrafi być przytłaczające, a Wasz partner to odczuje w pierwszej kolejności. Nie będziecie tyle czasu spędzać w domu, nie będziecie tyle czasu spędzać razem. Moja rada? Kiedy już wam się uda znaleźć to jedno popołudnie, jeden weekend razem, to wykorzystajcie go w 100 procentach! Partner bardzo za Wami tęskni i będzie wyrozumiały dla waszego napiętego grafiku, dopóki poświęcicie mu /jej wystarczająco dużo uwagi w wolnych momentach. Dobrze radzę.

Jeżeli szukacie kogoś w tym miesiącu, to może być trudno przez to, że nie będziecie mieć tyle czasu dla siebie. Nie zapowiada się niestety, żebyście wpadli na kogoś wam przeznaczonego w biurze czy na przystanku autobusowym, więc może warto teraz skupić się na obowiązkach, a o miłości myśleć za miesiąc. Jeszcze i dla Was wolne Baranki zaświeci słoneczko. Teraz nie jest na to czas. Teraz trzeba się skupić na innych, nowych zadaniach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Miłe Byki, w kwietniu proszę uważajcie na nieszczerość w związku kochani moi. Zarówno swoją jak i partnera! Tak, zarówno swoją jak i partnera. Czasem przypadkiem pominiecie jakiś fakt, zapomnicie, uznacie za nieważne pewne informacje, może jakiś gest, mina. Lepiej tego unikać! Nie chcemy tu żadnych nieporozumień, dlatego radzę wam jednak mówić partnerowi wszystko, bo po prostu zasługuje na waszą szczerość. Tak samo jak Wy na nią zasługujecie - prawda?!?!

W kartach widzę możliwość wspólnego dnia, tylko dla Was - może 24 godziny w sypialni? Może wieczór z nocą ? To jest pomysł i wskazówka od kart, która ma pomóc Wam się rozluźnić i odpocząć od świata zewnętrznego, o tego zamieszania, komunikatów i od innych. Dajcie sobie trochę relaksu Byczki! Wspólnego relaksu, a wyprowadzicie swój związek na ORBITĘ!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: No Bliźnięta, same dobre wieści. Kwiecień będzie naprawdę udany, pełen sielanki, obfity w miłość, obfity w odpoczynek z partnerem, chwile relaksu. Jak kwarantanna to kwarantanna, jesteśmy razem w domu. Święta Wielkanocne razem, wieczór wspólny, te wolne dni warto spędzić z ukochaną osobą. Karty wskazują na zacieśnienie więzi, wspólny czas, odkrywanie siebie na nowo. Czyli jednak są plusy bycia w domu…

Dla wolnych Bliźniąt mam również super wiadomość, bo ten czas sprzyja flirtom i tworzeniu dłuższych związków. Mamy wiosnę, powoli wychodzimy, ruszamy się, szukamy pierwszego słoneczka. Powoli, jeszcze nie pierwszego dnia, ale gwarantuję, że ludzie wyjdą na ulice, będą tęsknić za spacerami, słońcem. Jeszcze chwilkę. Chwilkę.
Jeśli już wyjdziecie, jeśli nawet nie spotkacie przyszłego męża lub żony, to zyskacie sporo nowych, wartościowych znajomości. Na pewno powiększy się grono Waszych znajomych, a czy coś więcej? Spróbujcie sami.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Waszym największym wrogiem teraz będzie plotka. Plotki koleżanek, plotki współpracowników, plotki dalszej rodziny. To tak, jakby nikt z wami nie trzymał, wszyscy są przeciwko. Ale to nieprawda! Macie swojego partnera i dzięki temu macie siłę walczyć z nieprawdą. Dobrą opcją będzie również niereagowanie na to, czym rzucają w was ludzie dookoła. Przecież jakie to ma znaczenie, co myślą o was inni? Ani to ich biznes, ani ich to nie dotyczy, więc najlepsza rada, jaką mogę wam dać w takiej sytuacji to po prostu gruba skóra. I tyle. No bo co innego. Ludzie zawsze będą gadać. Prawda? Trzymajcie się z partnerem blisko i nie reagujcie. A jeśli gadają to zapamiętajcie – zazdroszczą Wam!! Wszystko się ułoży tylko nie reagować i skupić się na miłości. To jest najlepsza rada i najlepszy lek na żmije i lisy.

Samotne Raki będą mogły czuć się trochę lepiej docenione teraz. Odkryjecie przypływ uczuć ze strony osoby, która przez długi czas była przy waszym boku. Zdziwi was to, ale jednocześnie będzie to miła odskocznia i będzie to bardzo naturalne. Należy wam się wreszcie taki ciepły odpoczynek, dlatego dbajcie o tę nową relację, dobrze wam radzę, a wyjdzie wam to na dobre! To może być tylko albo aż przyjaźń, ale tego potrzebujecie - oboje tego potrzebujecie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lewki kochane, w tym miesiącu proszę, żebyście byli spokojni. Naprawdę sporo rzeczy będzie działało wam na nerwy. Nie dajcie się temu, nie dajcie sobie psuć humoru. Jeśli będziecie wybuchać, to partner nie będzie chciał spędzać z wami czasu i się odsunie, na tak zwane przeczekanie. Nie zmuszajcie go do tego. Bądźcie spokojnie i nie dajcie emocjom przejąć kontroli. Jeśli będziecie się tego trzymać, to kwiecień w aspektach miłosnych będzie bardzo udany. Nerwy na wodzy trzymamy - ok?!?! To zresztą rada dla nas wszystkich.

Samotne Lwy będą miały owocny kwiecień, bo już na początku miesiąca złapiecie cudowną relację z kimś nowo poznanym. Nowa osoba, nowa miłość wejdzie w Wasze życie. Mam tu naprawdę silne zauroczenie, które ma sporą szansę przekształcić się w coś znacznie mocniejszego i znacznie długo trwalszego! Może to być osoba poznana w internecie, takie czasy. Miłość w czasach zarazy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Dla was drogie Panny mam dość ciężkie wieści, bo kwiecień stoi pod znakiem rozstań. Wiem, że nie dla wszystkich, ale muszę napisać, może ostrzec. Nawet jeśli pozornie Wasz związek trzyma się dobrze, to wiedzcie, że niebawem czekają was zawahania, zatrzęsienia i coraz więcej nieporozumień w relacji. Możecie zaradzić temu rozmawiając z partnerem, komunikować problemy, ale nie mogę zapewnić, że to pozwoli uratować sytuację. To będzie ciężki okres, więc nie bójcie się zwracać o pomoc do rodziny, bliskich znajomych czy też profesjonalisty - terapeuty, doradcy, psychologa czy jeśli zechcecie nawet wróżek, kart. Będą wiedzieć co robić i wesprą was dobrymi radami, jednak czasem lepiej podjąć mądrą, ale bolesną decyzję, niż łatwiejszą, ale gorszą patrząc długoterminowo. Wierzę w was, że dacie radę! Zaznaczam - nie dla każdej Panny jest rozstanie, ale dla prawie każdej może być trudny czas, czas ścierania się, nieporozumień. Inna sprawa że jesteśmy teraz zamknięci, odcięci.

Samotne Panny mają teraz czas skoncentrować się na sobie. Nie będziecie teraz rozchwytywani, ale to oznacza, że warto skupić się obecnie na samodoskonaleniu, rozwijaniu swoich umiejętności, może kontynuowaniu jakiegoś hobby, pasji? Im większy i lepszy wachlarz zalet, tym więcej osób się wami zainteresuje. Mamy teraz czas ku temu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Duże zmiany czekają na was moje Wagi, na nas, bo mam zaszczyt być Waga!
Ekscytujące momenty, zaręczyny, śluby, wspólne mieszkanie! Zależnie od tego na jakim etapie związku jesteście, takie czekają was niespodzianki. Nie chcę spekulować, ale niektórych z was czekać mogą nawet…DZIECI! Będziecie / będziemy przeszczęśliwi, czekają Was naprawdę wspaniałe momenty życia. Oczywiście będą chwile niepewności, kiedy nie będziecie wiedzieć, czy nie jest za wcześnie, czy sobie poradzicie, chwile stresu. W takich sytuacjach sięgnąć możecie do…Partnera! Rozmowa o tym, co was trapi będzie najlepszym rozwiązaniem w sytuacji zwątpienia. Nie bójcie się tego!

Natomiast miłe moje samotne Wagi - nie wasz moment, nie Wasz moment. Będą przelotne znajomości, koleżeństwa, ale bardzo szybko zorientujecie się, że to nie tego szukacie. Zależy wam teraz na emocjonalnej bliskości, na tym, żeby ktoś o Was zadbał. Moja rada? Nie nastawiajcie się teraz nic więcej, odpocznijcie a na poważnych związkach skupicie się za jakiś czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: No od razu ciekawe karty, naprawdę ciekawe. Tak jakbyście mieli się teraz rozstać, wasz związek się rozpadnie i to na poważnie. Tylko, że niedługo później się pogodzicie, zejdziecie ze sobą, wszystkie ciemne chmury nagle przejdą i całą sprawę poślecie w niepamięć. Chyba pierwszy raz mam takie karty, naprawdę! Obawiam się, że trudno Wam będzie tego uniknąć, po prostu musicie przez to przejść. Spróbujcie wiedząc to co powiedziałam, spróbujcie tonować emocje.
Ale skoro zakończenie będzie szczęśliwe, to chyba dacie radę, co ? Może to jest spowodowane obecnym stanem świata, sytuacją, eskalacją wszystkiego na wielką skalę? Trudno mi oceniać, ale mocne karty, mocne BUM i szczęśliwe zakończenie.

Jeżeli chodzi o szukających drugiej połówki, to mogę wam powiedzieć, że pojawi się ona na waszej drodze. Tylko jeszcze nie teraz. Teraz nie jest w kartach czas na nowe znajomości. Za krótki czas, będzie ale nie już, dziś, za tydzień. Poczekajcie - bardziej maj, może czerwiec. Ale będzie moment, kiedy będziecie wiedzieć, że to jest to. Nie zmarnujcie tego. Może być to ktoś Wam przeznaczony, osoba o ciekawej pasji lub intrygującym zawodzie. Ale powoli, nie jutro.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Jeżeli ostatnio mieliście sporo kłopotów, nieporozumień i kłótni w związku, to przyszła pora, by temu zaradzić i to chyba raz na zawsze. Będziecie mieli dobrą passę, jeśli chodzi o zgodność w relacji i wszystkie przeszłe konflikty uda wam się zażegnać i puścić w niepamięć. Tylko, że pamiętajcie - działamy RAZEM, w zespole. To bardzo ważne.

Nastaje nowy czas, dużo zmian dla Was i naprawdę jest się czym cieszyć. Będzie spokojnie, będzie błogo i naprawdę poczujecie, że jesteście tu, gdzie powinniście być, w odpowiednim miejscu, o to to. Malutka wskazówka dla kilkorga z Was dosłownie - zwróćcie uwagę na Partnera, tam może się kręcić ktoś, ktoś kto chce zburzyć Wasz spokój, nie ma innego celu jak tylko poniszczyć to co znajdzie na swojej drodze. Rada? Więcej ciepła, uwagi i miłości dla partnera.

Poszukujące miłości Strzelce będą miały cudny okres, ale niełatwy. Wszystko zależy od tego, ile serca włożycie w nowo powstałą relację. Będzie ona zdecydowanie warta waszego czasu i uwagi, więc zachowajcie się adekwatnie. Nowy partner nie będzie pewien waszych uczuć, ani tego, czy szukacie stałego związku, czy chwilowej zabawy. Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa, ustalenie wspólnego gruntu.
A ta osoba jest blisko, dosłownie już gdzieś mogliście się widzieć, lub szybko to nastąpi - czego życzę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Ten miesiąc będzie waszym miesiącem pod kątem umysłu, nie serca. Właśnie teraz będziecie musieli uświadomić sobie, że trzeba będzie się określić. Zamiast serca, słuchajcie rozumu, który podpowiada wam, że trzeba działać. Jeśli nie jesteście uczciwi z Partnerem to trzeba będzie sobie odpowiedzieć czy żona / mąż czy kochanka / kochanek - nie ma innego wyjścia i nie ma na co czekać.
Jeśli natomiast chcecie naprawić sprawy między Wami to teraz, już, tu i teraz proszę wyciągnąć rękę na zgodę.

Za to samotne Koziorożce będą miały udany miesiąc. Jak nie z lewej, to z prawej, będą bić do was tabunami. Może to sprawka tej nowej fryzury? Ubiór, makijaż, buty, a może sylwetka? A może to te perfumy? Nie, to dzięki temu, że staracie się być lepszymi ludźmi na co dzień, że bije od Was wewnętrzny blask. Wraz z nadejściem ciepła zrozumiecie, że nie trzeba wiele by być miłym i sam ten fakt będzie przyciągał do was więcej potencjalnych partnerów.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Oj Wodniki, Wodniki. W kwietniu Wasz związek może być wystawiony na próbę. Wasza rodzina będzie miała pewien problem z tym, w jaki sposób wszystko się rozwija. Będziecie musieli zdecydować, czy bronić związku i ryzykować utratę kontaktów z rodziną, czy stanąć po ich stronie i pozwolić na nadszarpnięcie relacji z ukochaną osobą. Trochę za dużo tu doradców, ale to moja podpowiedź. Spróbujcie znaleźć balans, ale i jak trzeba to powiedzieć dość. Nie może tak być, że każdy próbuje zarządzać Wami i Waszym związkiem.

Aktualnie jeśli chodzi o wolne Wodniki to będziecie mieli swoją szansę, ale będzie to jedna jedyna szansa i bardzo łatwo będzie ją przegapić. Poczujecie przez sekundę zimne igiełki i będziecie wiedzieć, że to to, ale to może Was minąć dosłownie o włos Jeśli nie będziecie czujni jak tchórzofretki. Oczy i uszy otwarte, ta osoba jest dosłownie blisko, będzie blisko Was. Gdzieś gdzie możecie bywać codziennie nawet. Obok.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Karty mówią sporo o deklaracjach. Należy się teraz zdecydować, czy ciągniecie tę relację, czy była to taka przelotna zabawa i szukacie tak naprawdę czegoś innego. Może to oznaczać różne propozycje z waszej lub ze strony drugiej połówki. Wspólne mieszkanie, zaręczyny, przeprowadzka, duże zmiany - to mam na myśli. Może zróbcie teraz rachunek sumienia i przygotujcie się na to, by gdy przyjdzie czas dać klarowną odpowiedź. To chyba będzie najlepsza opcja. Mogę was zapewnić, że cokolwiek się wydarzy, będziecie naprawdę szczęśliwi. Karty wyraźnie to zaznaczają. Duże szczęście. Tak trzymać.

Wolne Ryby również będą bardzo szczęśliwe, wasze życie miłosne będzie owocne, bo niemal na każdym kroku spotykać będziecie potencjalnych parterów, nowe osoby i to nie takich na chwilę, ale spore szanse, że na bardzo długo, na dłużej. Będzie w czym wybierać i przebierać. Tu nie trzeba się deklarować dziś, ok. Można powybierać. Spokojnie, poczekajcie na II połowę kwietnia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Agnieszka [0]
    Agnieszka
    2020-04-03 17:29:51
    Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Polecamy
Horoskop na kwiecień 2011
Horoskop na kwiecień 2011

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień!

Horoskop tygodniowy (21.04 – 27.04.2008r.)
Horoskop tygodniowy (21.04 – 27.04.2008r.)

W tym tygodniu może pojawić się nowa wizja, warto ją pochwycić i wykorzystać jak najlepiej.

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!