Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na kwiecień 2021

2021-04-01 09:16:24

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień 2021!

Horoskop na kwiecień 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Drogie barany, wiosna puka już do Waszych drzwi. Wraz z wiosną wolne barany mogą poznać dwie interesujące osoby. Karty podpowiadają, że trzeba będzie dokonać wyboru. Już niedługo Wasz status singla zmieni się. Trzeba będzie myśleć o sobie jak o osobie w fajnym związku. Żeby to się stało, to tak jak mówię, trzeba będzie dokonać wyboru. Karty podpowiadają by dokonać dobrego wyboru, a na pewno z tym wyborem się nie spieszyć. Pośpiech nie jest wskazany w kwietniu. Powodzenia.

Barany w stałych związkach w Waszym domu także zagości wiosna. Początek miesiąca to sprzątanie, porządkowanie, wyrzucanie starych rzeczy, będziecie zamykać stare tematy, będziecie myśleć o zmianie dekoracji, nowych meblach. Tak naprawdę pary będą spędzać bardzo dużo czasu razem, bardzo dużo dobrego czasu będzie w domu. Uda Wam się załatwić jakąś sprawę, która do tej pory nie chciała ruszyć z miejsca, sprawę związaną z domem, z rodziną. Na pewno końcówka miesiąca zapowiada się bardziej romantycznie. Myślę, że wśród Was są osoby, które zdecydują się na dziecko.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Miłe drogie byki będące w stałych związkach, karty ostrzegają by w kwietniu nie pozwolić nikomu ingerować Wasze prywatne sprawy. Pojawia mi się tutaj na horyzoncie pewna temperamentna osoba, która będzie próbowała wejść między Was. Karty absolutnie radzą by nie pozwolić sobie na takie panoszenie się w Waszym związku, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Karty także zwracają uwagę by spróbować spędzić trochę więcej czasu z waszymi dziećmi, wnukami. Zaznaczam mi się tutaj czas spędzony razem z młodymi członkami rodziny. Będziecie bardzo zadowoleni z tego, że uda Wam się wygospodarować trochę czasu dla rodziny. Końcówka miesiąca bardzo miła, bardzo spokojny wspólny czas. Cześć z Was będzie w kwietniu jechała w odwiedziny do starszej kobiety z rodziny.

Wolne byki nie będą miały ochoty w kwietniu na romanse, mimo że za oknami świecić będzie piękne słońce i powoli wszystko zaczyna kwitnąć. Wolne byki będą tak naprawdę skupiać się na swoich poprzednich niepowodzeniach. Będziecie rozpamiętywać osoby, które już wyszły z Waszego życia. Tak naprawdę nie jest to dobre, ba! jest to nawet niekorzystne dla Was. Natomiast może ktoś z Was potrzebuje tych powrotów do przyszłości, potrzebuje sam ze sobą się z tego rozliczyć. Bardziej proponowałabym Wam skupić się na przyszłości, zwłaszcza, że kwiecień jest świetnym miesiącem pod względem numerologii do tego by poznawać nowe, wartościowe osoby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Panowie bliźnięta będący w stałym związku, będziecie w bardzo romantycznych nastrojach, karty podpowiadają, że możecie chcieć przygotować jakąś fantastyczną niespodziankę swojej ukochanej osobie. Panie bliźnięta, tutaj karty podpowiadają z kolei, że będziecie w kwietniu skupione na dbaniu o urodę, po to by jak najpiękniej zaprezentować się przed ukochaną osobą. Karty mówią dla Was, że to właśnie kwiecień przyniesie odnowienie związku, dawne kłopoty i trudności pójdą w niepamięć. I jedyne co może być trudne w kwietniu to kwestie zdrowia, kwestie opieki nad osobą chorą w Waszej rodzinie.

Wolne bliźnięta, zechcą kwiecień wykorzystać do ostatniego dnia. Natomiast karty przestrzegają przed tym, że może z powrotem na Waszej drodze stanąć osoba z przeszłości, która uwaga nie ma dobrych zamiarów. Karty mówią zdecydowanie powrotem do starych tematów natomiast owszem to Wy dokonuje wyboru. Jeżeli zamkniecie temat ostatecznie to uwaga, pojawi się bardzo interesująca osoba o bardzo spokojnym w charakterze. Osoba ta albo będzie mieszkać daleko od Was, albo będzie to osoba wręcz z innego kraju. Ale warunek konieczny - nie wracamy do dawnych miłości, do dawnych związków.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Miłe raczki, czy czujecie już powiew pięknej wiosny? Bo karty mówią dla Was, że powinniście odczuwać nawet huragan. Karty wskazują wyraźnie na to, że na polu miłości kwiecień będzie dla Was bardzo dobrym miesiącem i to bez znaczenia czy jesteście w związku czy szukacie drugiej połowy.
Raki w związkach będą zgodne co do tego by porozumieć się w pewnej sprawie, która od dawna Wam ciążyła. Karty podpowiadają, że owszem mogą być kłopoty związane z młodym pokoleniem w rodzinie, ale uda się wszystko załatwić bardzo pozytywnie. Więc jeśli jako partnerzy martwiliście się o Wasze dzieci, wnuki, młode osoby, to tak naprawdę kwiecień przyniesie ukojenie. W Waszym związku poprawi się dzięki temu atmosfera, będziecie bardzo dużo czasu spędzać razem, będziecie szukać siebie nawzajem.

Wolne raki wypłyną na szerokie wód oceany i będą łowić, łowić i łowić. Natomiast niespodzianka w tym miesiącu będzie taka, że to Wy zostaniecie złowieni przez bardzo intrygującą osobę. Zapowiada się bardzo ciekawy miesiąc. Nie bójcie się próbować nowych rzeczy, nie bójcie się odważnych rozwiązań. Jak mówi powiedzenie do odważnych świat należy. Wchodźcie w związek z otwartym sercem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Miłe drogie lwy, głównie lwy zaobrączkowane karty przekazują informacje na kwiecień dla Was. Bądźcie spokojni o losy swojego małżeństwa, sprawy, które działy się ostatnio będzie można spokojnie i szybko wyprostować. Tak naprawdę tylko początek miesiąca może być powrotem do przeszłych spraw, może być jeszcze kontynuacją tego co było. Natomiast widzę wypracowanie porozumienia między małżonkami. Najważniejsze jest to, aby słuchać swojego serca i słuchać drugiej połowy. Spróbujcie dać z siebie jak najwięcej, a dostaniecie jeszcze większą porcję miłości. Uda się wszystkie spory naprawdę załagodzić przy Waszej pracy nad związkiem.

Lewki wolne mogą przeżyć naprawdę fascynujący miesiąc i nie wykluczam, że to właśnie w kwietniu poznacie osobę do stałego związku. Ba, nawet ktoś z Was pozna osobę, z którą wejdzie w związek małżeński. Dla części z Was zaznacza mi się poznanie przez internet, a część z Was pozna tą osobę dzięki znajomemu, Dzięki młodej osobie. Tak czy tak, naprawdę w upolujecie fantastyczną zdobycz. Przed Wami perspektywa stałego, wspaniałego związku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny, które poszukują osoby do związku mogą bardzo się zaskoczyć kiedy osoba z Waszej przeszłości zechce od nowa nawiązać z Wami kontakt. Karty pokazują, że to do Was zapuka ktoś o kim już mogliście zapomnieć. Natomiast karty dalej podpowiadają, że tutaj ta osoba ma do Was jakąś sprawę, jakiś interes i tak naprawdę nie do końca intencje tej osoby będą czyste. To taka przestroga. Jeżeli chodzi o to czy jest tutaj poznanie nowej osoby, to bliżej końca miesiąca jest możliwość poznania kogoś. Natomiast byłaby to znajomość o zabarwieniu koleżeńskim.

Panny w stałych związkach - troszeczkę chmur na niebie. Po pierwsze pokazują się nieporozumienia dotyczące spraw domowych, dotyczące spraw finansowych, dotyczące wcześniejszych decyzji podjętych w rodzinie. Na tym polu tutaj będzie dochodzić do starć, jak mocnych, to tylko zależy od Was. Nie mam kart porozumienia, każdy z Was ma inną wizję tego jak powinny wyglądać Wasze sprawy. To nie oznacza, że jest tutaj rozstanie, nic z tych rzeczy. Oznacza to tylko tyle, albo aż tyle, że będziecie mieli problem w rodzinie, w domu, który chcąc nie chcąc musicie rozwiązać, po to by wspólnie i miło spędzić święta. Spróbujcie od nowa jeszcze raz punkt po punkcie przeanalizować wszystkie sprawy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Miłe wagi, jeżeli planujecie zamążpójście w kwietniu to Wam się to uda. Karty pokazują dla kogoś z Was ślub. Może to być i jednocześnie decyzja o ślubie, mogą to być zaręczyny, ale uwaga może to być także samo zawarcie związku małżeńskiego i wypowiedziane „tak”. Więc jeżeli planujecie zaręczyny to kwiecień jest idealnym czasem, a jeżeli planujecie ślub to myślę, że już dawno jesteście do tego przygotowani.

Wagi w stałych związkach natomiast uważajcie na nieporozumienia z ukochaną osobą. Karty pokazują że Wasz mąż, Wasz partner może nie mieć dla Was tyle czasu ile potrzeba, może zaistnieć taka sytuacja, że cały dom będzie na waszej głowie i od słowa do słowa wybuchnie z tego powodu awantura. I niestety będziecie musiały prosić drogie wagi o pomoc, jeżeli głośno i stanowczo nie wypowiecie tego co Wam leży na serduszku to miesiąc może upłynąć pod znakiem najpierw awantury, a później cichy z nich. Więc zadbajcie o atmosferę, ale wyraźnie zwróćcie uwagę partnerowi, że nie może być cały dom na Waszej głowie.

Single, szykujcie się na poznanie bardzo fajnej osoby, może to być osoba, albo mocno od Was starsza, bądź przeciwnie, dużo od Was młodsza. Karty pokazują tutaj właśnie kontrast jeżeli chodzi o wiek, natomiast absolutnie żadnych kontrastów jeżeli chodzi o dopasowanie do Waszej osoby. To może być strzał w dziesiątkę. Dajcie się bo ta osoba jest gdzieś blisko Was, Może być poznana podczas poruszania się, przemieszczania się, w drodze w podróży.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Miłe skorpiony, jeśli ostatnio trudno było Wam się porozumieć z ukochaną osobą tak teraz wszystko odchodzi w niepamięć. Pierwsze karty mówią o tym, że będzie to bardzo miłosny miesiąc. Nastąpi porozumienie, nastąpi wyjaśnienie pewnych niepowodzeń. Zagości w waszym domu miłość i spokój. Możecie spokojnie planować następne kroki, możecie skupić się na realizacji marzeń. Zwróćcie tylko uwagę na dzieci, bo coś tutaj zaczyna się dziać przy Waszych dzieciach, gdzieś zaczynają dzieciaki wchodzić w pewne kłopoty, które można przerwać tu i teraz bez szkody. Pomyślcie o tym na spokojnie, porozmawiajcie z dziećmi. Natomiast maleńka uwaga do osób, które nie do końca były uczciwe względem partnera. Karty mówią, że romans, który prowadzicie nie przyniesie tak naprawdę nic dobrego. Ta informacja jest dosłownie dla kilku osób natomiast jest ważna więc czuję że powinnam to powiedzieć.

Single, powiem tak, spotkania będą, randki będą, związku nie będzie. Przykro mi. Karty mówią, że na pewno poznacie sympatyczne osoby, powiększy się Wasze grono znajomych, ale nikt tych osób nie zapuka do Waszego serca, nie będą to osoby w Waszym typie. Więc jeśli zależy Wam na spotkaniach, na wyjściach w towarzystwie to tak, to taki będzie ten miesiąc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość:
Miłość: Kwiecień dla Strzelców w stałych związkach przyniesie pewnego rodzaju niespodziankę. Wasza ukochana osoba może Was zaskoczyć, nie chcę psuć niespodzianki, ale pokazuje mi się coś na zasadzie wspólnego wyjazdu, ucieczki na chwilę od codzienności. Ukochana osoba szykuje dla Was coś miłego. Prośba ogromna od kart jest taka, aby pomyśleć czym Wy możecie zaskoczyć ukochaną osobę. Wiosna zaczyna pokazywać się nam w pełnej krasie, może warto w takim razie pobyć więcej czasu razem, a może wspólny spacer, a może wyjście gdzieś. Ważne żeby być razem, ważne żeby się wspierać. I jedyne co mnie tutaj niepokoi to kwestie zdrowia starszej osoby. Możecie zostać postawieni w takiej sytuacji, że trzeba będzie trochę zmienić plany i pomagać starszej osobie z rodziny.

Wolne Strzelce możecie spokojnie naładować broń. Nie będziecie strzelać ślepakami bo uda Wam się upolować osobę szalenie interesująca, uważam, że zakochacie się od razu, bez zastanowienia. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Super Strzelce i odwagi bo będzie Wam szumieć w głowie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce, od razu powiem, że młode pokolenie, zaskoczy Was. Młode osoby szykują Wam niespodziankę. Karty mówią, że do Waszego domu idą nowe wieści, nowe informacje. Wszystko co określamy słowem nowe i świeże będzie Was dotyczyło w kwietniu. Więc młode osoby mają dla Was niespodziankę. Możecie otrzymać nową propozycję pracy, możecie myśleć wręcz o zmianie domu, czegoś czego się w ogóle nie spodziewacie. Możecie otrzymać pieniądze, których się nie spodziewacie. Waszym domu zapanuje prawdziwa sielanka i jeden z fajniejszych układów kart jaki jest mówi o tym, że tak naprawdę zagości u Was pełnia szczęścia i miłości. Plus tak jak mówię, nowości i niespodzianki.

Single czy znajdą miłość? Pewnie, że tak. Spotkacie bardzo dobrą osobę do związku, owszem Wasza znajomość będzie rozwijała się powoli, ale skutecznie. Poznacie osobę o zbliżonym do Was w charakterze, podobnym temperamencie, o podobnych zainteresowaniach. Coś co zacznie się przyjaźnią, a skończy się miłością.

 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wszystkie miłe wodniki, które są w związkach uważajcie na plotki i pomówienia. Wokół Was może być osoba, która źle życzy waszemu związkowi, osoba, która jest zazdrosna o miejsce, w którym się znajdujecie, zazdrosna o Wasze sukcesy i próbuję to po prostu zniszczyć. Wodniki nie słuchajcie plotek, sami nie twórzcie plotek. Jeżeli są pewnego rodzaju nieporozumienia wyjaśnijcie to na bieżąco z partnerem. Nie czekajcie, aż będzie za późno i sprawy przybiorą niekorzystny obrót. Powtarzam osoba, która znajduje się w Waszym otoczeniu najzwyczajniej w świecie zazdrości Wam Waszego szczęścia. Pozostałe wodniki uważajcie proszę na nie tyle co plotki, a niesprawdzone informacje. Jeżeli otrzymacie wiadomość, po prostu sprawdźcie wiarygodność tej wiadomości, osoby, która przekazuje Wam tę wiadomość. Gdzieś może być nieporozumienie, gdzieś może być fałszywy, zafałszowany przekaz.

Wolne wodniki. No nie będzie to najlepszy miesiąc na poznanie nowej osoby. Owszem mam pokazane spotkania, ale osoba, którą poznacie może Was bardzo rozczarować, może to być osoba, która Was zdenerwuje. Może być to osoba, która będzie zachowywała się w sposób głośny, ostentacyjny, sposób, który bardzo Wam się nie spodoba. Więc tak jak mówię, to jest czas gdzie więcej uwagi przyłóżcie do rozwoju własnego. Będzie to czas gdzie powinniście się skupić na własnych przyjemnościach, a nie szukać na siłę kogoś kto zupełnie do Was nie pasuje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Stałe związki, oj rybki nie będziecie miały czasu na własne spraw,y bo pokazuje mi się tutaj najazd rodziny. Wasz miesiąc będzie podporządkowany sprawą członków bliższej i dalszej rodziny, będzie podporządkowany ustaleniami na tematy rodzinne. Karty pokazują, że zarówno Wy będziecie wyjeżdżać do rodziny jak i to rodzina będzie przyjeżdżać do Was. Pewne sprawy, które dotyczą tylko i wyłącznie Was trzeba będzie odłożyć na późniejszy czas, karty pokazują opóźnienia w kwestiach dotyczących Waszego związku, kwestii dotyczących tylko i wyłącznie Was. Nie wykluczam, że trzeba będzie podjąć decyzję na temat zamieszkania pewnych osób z rodziny.

Natomiast wolne ryby będą się spotykać, będą chodzić na randki, będą inicjować randki, będą poszukiwać kontaktów z innymi. Kwiecień upłynie Wam bardzo szybko, w biegu, z jednego spotkania na drugie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?