Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na kwiecień 2022

2022-04-01 10:34:47

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień 2022!

Horoskop na marzec 2022 opracowała Sephora >>

BARAN

Miłość: w Twoim życiu emocjonalnym zagości poczucie dezorientacji. Może być spowodowane rozłąką z kimś, do kogo czujesz nadmierne przywiązanie, a nawet z samym faktem zbytniej zależności od kogoś. Możesz napotkać problemy z wyrażaniem uczuć, a także napięcia kierowane uprzedzeniami, lub złymi doświadczeniami z przeszłości. W sytuacji kłótni, możesz zaniechać argumentacji w poczuciu bezsilności.

Miejsca i wydarzenia:  odizolowane gabinety i przeszklone wnętrza oraz budynki. Możesz znaleźć się  w sytuacji działania pod przymusem, czyli wbrew własnemu wyborowi, a także doznać ograniczenia możliwości wyboru.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BYK

Miłość: w Twoim życiu pojawić się może związek, w który wkradają się kwestie finansowe. Możliwa relacja, która z koleżeńskiej przechodzi w coś więcej, możliwe uwiedzenie. W całej gamie przeżywanych uczuć wielką rolę odgrywać będzie miłość, która powiązana z rozsądkiem definiuje Twoje związki na wiele lat.

Miejsca i wydarzenia:  ważne rzeczy dziać się będą w miejscach publicznych, ważne są też kluby, imprezy i szkoły oraz warsztaty. Możesz niespodziewanie w czymś pośredniczyć, złożyć wniosek o coś, lub w inny sposób rozpocząć staranie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BLIŹNIĘTA

Miłość: w Twoim życiu uczuciowym nadchodzi czas szczęśliwych przemian. Mogą to być zdarzenia na małą skalę, znacznie poprawiające jakość relacji, a mogą być to również duże przełomy znacząco zmieniające kierunek relacji. Wyciągniesz wnioski z porażek i postanowisz uważać, by stare błędy nie zostały popełnione na nowo. Zawładnie Tobą nowe możne uczucie i może to być miłość, która, jeśli się w tym miesiącu przydarzy, będzie z kategorii tych prawdziwie przeznaczonych.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca związane z obrotem pieniędzmi, a także wszelkiego rodzaju warsztaty naprawcze i przestrzenie renowacji. Zupełnie nowe okazje życiowe pod wpływem wydarzeń, na które nie mamy bezpośrednio wpływu. 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RAK

Miłość: poczucie głębokiego dostatku w przestrzeni uczuć, które płynąć będą harmonicznie, w skupieniu wokół wartości wspólnoty i tradycji. Możesz zatęsknić za rodziną, zwrócić się głębiej ku relacji z przyjaciółmi. Zobaczysz jak wiele wsparcia, radości i szczęścia może płynąc z dobrych, pełnych relacji i docenisz szczęście, jakie zostało ci dane poprzez mnogość bliskich Tobie osób.

Miejsca i wydarzenia:  forum ludzi, dom rodzinny prywatny pensjonat, lub hotel. Ważne spotkanie, ważna umowa formalna, lub nieformalna. Możliwy cenny prezent, a także wymierny zysk z niespodziewanego źródła.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

LEW

Miłość: możesz mieć skłonność do popadania w nastrój sentymentalny. Twoje wycieczki w przeszłość i wspominanie minionych relacji i przyjaciół może mieć o tyle dobry wydźwięk, że postanowisz niektóre z kontaktów odnowić, naprawić kilka spraw, coś wyjaśnić i zrozumieć.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca kojarzące się z przeszłymi miłymi wydarzeniami, lub z dzieciństwem.  Możliwe spotkanie po latach, dociekanie przyczyny zdarzeń, niespodziewane odnowienie kontaktu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

PANNA

Miłość: w Twoim życiu emocjonalnym znajdujesz się w okresie przełomu, jakim są odrodzenie się związku, lub jego zakończenie, decyzje o małżeństwie, lub rozwodzie, poznanie nowej osoby, lub wejście na nowy poziom w relacji. Będziesz określać na nowo swoje uczucia, modyfikować relacje i kończyć te, które nie spełniają Twoich oczekiwań.

Miejsca i wydarzenia:  dom rodzinny, miejsca związane ze wspomnieniami i duże miasta. Dokonasz życiowego bilansu, rozpoczniesz nowe rozdanie i zdecydujesz na udział w nowych sytuacjach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WAGA

Miłość: w Twoim życiu uczuciowym dominować będzie dążenie do stabilizacji. Będzie to o tyle łatwe, że w poczujesz moc porozumienia i wielkie korzyści z wymiany myśli, mówienia o planach, obawach i związanych z nimi emocjach. Wspólne omawianie planów może też zamienić się we wspólne planowanie. To może być dobry czas wypełniony powodzeniem, adoracją i odkrywaniem na nowo wyjątkowych cech osób nam najbliższych.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca nowe i nieznane zarówno miasta jak i budynki. Możliwe pozytywne niespodzianki, również w wymiarze materialnym takim jak prezenty i nieoczekiwane wpływy gotówki. Ważna wiadomość, możliwa też wygrana losowa.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

SKORPION

Miłość: będziesz czuć chęć dzielenie się sobą, bycia słuchanym/ną i słuchania wszystkiego czym inni chcą się z Tobą dzielić. Możliwa duża ilość mocnych emocjonalnych przeżyć, łącznie z zakochaniem, poczuciem wielkiego spełnienia, pożądania i fascynacji.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca intymne, sprzyjające osobistym spotkaniom. Możliwa konieczność podjęcia przełomowej decyzji, lub bardzo kategorycznego wyboru, jak na przykład wybór między dwoma partner(k)ami, lub wybór miejsca zamieszkania. 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

STRZELEC

Miłość: miesiąc jest wybitnie dedykowany pracy i może to odbić się niekorzystnie na relacjach z bliskimi osobami. Jeśli Twoja relacja wymagała pracy wcześniej pamiętaj, że teraz tym bardziej będzie jej wymagała. Przestrzeń zdominować może pewna trudna relacja, wartościowy związek z bliską osobą, który już zawsze będzie wymagał ciągłej pracy nad nim.

Miejsca i wydarzenia:  pracownia, warsztat, lub miejsce przechodnie do którego się wchodzi i szybko wychodzi. Sprawy administracyjne o korzystnym zabarwieniu i przebiegu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

KOZIOROŻEC

Miłość: w Twoim życiu uczuciowym ważne stanie się dzielenie przeżyć, możliwe zatem, że zwierzycie się sobie z przejść, by wyjaśnić pewne sytuacje w relacji na drodze zrozumienia. Możliwe, że zdecydujesz się rzucić wszystko, co stoi na drodze do Twojej wymarzonej relacji i odejdziecie razem w swoją własna przestrzeń bez oglądania się za siebie. Dobry czas dla związków na odległość, więc umacniaj te w których jesteś i nie martw się, jeśli Cię to czeka.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca inne niż te, w których bywasz zazwyczaj. Nie zdziw się, jeśli zawiedzie Cię orientacja w przestrzeni, możesz się zgubić. Nowe możliwości, nowe drogi i ważne decyzje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WODNIK

Miłość: w Twoim życiu uczuciowym nadchodzi czas próby cierpliwości. Może on być związany z okresem oczekiwania na wydarzenie kluczowe dla relacji, wypełnionym rozmyślaniami i rozterkami. Możliwe, że zmienisz poziom zaangażowania w niektóre relacje, ponieważ nagle ujawni się różnica Waszych charakterów o sile tak znacznej, że zmieni kształt całej relacji. Możesz też odczuwać opory przed mocniejszym angażowaniem się w nowe znajomości.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca codzienne i bardzo bliskie, coś za rogiem lub w pobliżu. Bardzo precyzyjne opracowanie planów w myślach. Jeśli masz sprawę dotyczącą nieruchomości – budowa, remont, transakcja, dziedziczenie, spodziewaj się przełomu w działaniach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RYBY

Miłość:  dziwny czas doskonałej komunikacji, nad którą pracują obie strony, ale głównie po to, by przykryć wewnętrzne dylematy i wyczekiwanie na przełom. Przyznasz przed sobą, że cokolwiek przełom przyniesie, będzie to wyzwolenie z tej niezręcznej sytuacji. Nie czujesz gotowości do wejścia w nową relację, ale też nie czujesz więzi ani bliskości, co może być koniecznością dokonywania wyborów, lub też konsekwencją tych już podjętych. Czas wyczekiwania poświęć na badanie własnych emocjonalnych blokad.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca poza domem i na uboczu, miejscowości i dzielnice, do których trudno dotrzeć. Możesz doznać zwrotu do  wewnątrz, zachować się w sytuacji zupełnie inaczej niż zwykle.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Sephora EzoTerrapia >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2022

Co gwiazdy przepowiadają nam w tym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2022

Zobaczcie, co gwiazdy szykują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2022

Sprawdźcie, co może was czekać w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2022

Co gwiazdy przepowiadają nam w tym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2022

Zobaczcie, co gwiazdy szykują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?