Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na lipiec 2017

2017-07-03 13:58:52

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Horoskop na lipiec 2017 opracowała Wróżka Margaret>>

BARAN

Miłość: W lipcu Barany postawią na intuicje a nie rozum, jeżeli chodzi o sprawy sercowe. Barany w związkach będą miały zmienne nastroje. Raz będą oczekiwały miłosnych uniesień i szaleństw w sypialni a na drugi dzień zapragną wspólnego wieczoru we dwoje w romantycznej atmosferze. Przez to ich partnerzy mogą być troszkę zdezorientowani a nawet poirytowani. To może doprowadzić do małych spięć i nieporozumień. Ale ciche dni wam nie grożą. Zawsze wpadniecie na pomysł jak ich udobruchać i zaprowadzić harmonię w związku.

Samotne Barany lepiej niech szukają nowych osób, szczególnie podczas wyjazdów. Odgrzewanie starych znajomości nie będzie dobrym pomysłem, tym bardziej, że romantyczny wieczór wspomnień może zakończyć się, jako wieczór wyrzutów i wypominania tego co was zabolało.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki wolne i w związkach zapragną romantyzmu w swoim życiu. Dla tych, które są w stałych związkach nadejdzie czas spokoju i harmonii. Partner doceni wasz nastrój a nawet zacznie mu się udzielać. Dzięki temu wasza miłość zacznie rozkwitać ponownie i poczujesz, że porozumiewacie się prawie bez słów. Wystarczą wam gesty, przypadkowy dotyk lub romantyczna kolacja we dwoje.

Single zaczną polowanie by stworzyć swój romantyczny związek. Zaowocuje to dużą ilością randek, spotkań i flirtów. Jednak nie widać, by ten miesiąc sprzyjał początkom czegoś bardziej trwałego. To raczej miesiąc zauroczeń niż prawdziwej miłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta w związkach poczują się piękne, kochane i seksowne. Ich starania zauważą partnerzy i nie pozostaną na nie obojętni. To może spowodować, że Bliźnięta troszkę zatraca się w związkach i oderwą od rzeczywistości. Nawet w pracy będą myślami przy partnerze. Dobrze wam zrobi małe wyjście nie koniecznie z partnerem. Dzięki temu odpoczniecie trochę od siebie i nabierzecie ochoty na nowe figle. A okazji do wyjścia wam nie zabraknie.

Wolne Bliźnięta będą roztaczały przez cały miesiąc urok osobisty i seksapil. Dzięki temu okazji do zawarcia nowych znajomości wam nie zabraknie. Jednak uważajcie, fakt że z kimś flirtujecie i rozmawiacie nie oznacza już, że to związek na dobre i złe. Uważajcie na dawnych znajomych, miło spotkać się i powspominać, jednak rozgrzebywanie przeszłości to nie za dobry pomysł. Tym bardziej, że dawny znajomy może nie mieć takiego podejścia do przeszłości jak Bliźniaki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki w związkach początek miesiąca może skłonić do rozliczeń. Warto o tym porozmawiać i przedstawić swój punkt widzenia a nie zamykać się w sobie. Taka rozmowa pokaże, na jakim etapie jest wasz związek. Jeżeli wszystko jest dobrze to dojdziecie do porozumienia z partnerem a rozmowa zakończy się romantyczną kolacją. Warto później zaplanować romantyczny wyjazd w jakieś piękne miejsce lub choćby romantyczny weekend we dwoje. Jeżeli nie dojdziecie do porozumienia to Rak poważnie zacznie zastanawiać się and przyszłością związku.

Single dadzą porwać się namiętności. Uważajcie jednak na nowo poznane osoby, czasem nasze wyobrażenie o niej nie odpowiada rzeczywistości. Mimo to wyjdziecie, ze swoich utartych schematów i zrobicie coś dla was nowego i szalonego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Na początku miesiąca Lwy będące w stałych związkach skoncentrują się na swoich partnerach. Zapragną wspólnie spędzać czas, dzielić pasje być tylko we dwoje sam na sam. Jednak nie potrwa to długo i już w połowie miesiąca zapragniecie odmiany. Twój partner na szczęście to wyczuje i zaczniecie wychodzić na imprezy, organizować wypady w weekend, a nawet możecie w ostatniej chwili zmienić wakacyjne plany.

Wolne Lwy już od początku miesiąca zaczną polowanie. Będą mistrzami flirtowania i uwodzenia. Szczególnie na urlopie nie odpuszczą żadnej nadarzającej się okazji by poszaleć i poznać kogoś nowego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny będą romantyczne aż do bólu. Przez to ich partnerowi może się nieźle oberwać jak nie wyczuje ich nastroju. Będą oczekiwały zrozumienia wręcz bez słów, namiętności i romantycznych gestów. Niespodzianki będą mile widziane i oczekiwane. Jeżeli partner nie będzie choćby zbliżony do romantycznego ideału to nastanie w związku ciężki czas a Panny zaczną się buntować i zagrożą szukaniem kogoś nowego na resztę życia.

Wolne Panny będą miały takie samo nastawienie do miłości. Dlatego zaczną szukać idealnych partnerów w typie romantycznych kochanków. Świece, kolacje przy lampce wina, spacery w świetle księżyca, tylko to teraz będzie im w głowie. Jeżeli nowo poznana osoba będzie miała odmienne spojrzenie na miłość to Panny szybki się z nią pożegnają.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi krytycznie spojrzą na swoje związki i postanowią nad nimi popracować. Może to się przejawiać w różny sposób od zaproszenia znajomych i przyjaciół na wspólny wieczór, wyjście z partnerem do teatru lub jako romantyczna kolacja we dwoję. Partner poczuje się doceniony i odwzajemni wasze starania. Jedynie w związkach, w których nie działo się za dobrze do tej pory może pogłębić się przepaść między partnerami. To też da Wagom bodziec do myślenia o zmianach w życiu.

Samotne Wagi raczej postanowią zastanowić się nad tym, czego potrzebują od związku. Dzięki temu zaczną szukać zupełnie innego rodzaju partnerów niż do tej pory.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w związkach będą miały huśtawki nastrojów. Jak będą miały dobry humor to będą patrzyły na związek przez różowe okulary i wszystko będzie idealnie. Jak tylko będą miały słabszy dzień, to od razu będą chciały odchodzić, brać rozwód i zostawiać wszystko za sobą. Tylko od cierpliwości ich partnerów będzie zależało jak to wszystko się ułoży i czy nie dojdzie do większych spięć a nawet kryzysów.

Wolne Skorpiony postanowią zacząć wszystko od nowa. Odetną się od przeszłości i uznają, że czas iść do przodu. Zakończą znajomości, które nie rokują na przyszłość i zaczną szukać nowych partnerów w nowych miejscach niż dotychczas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Na początku miesiąca Strzelce zauważą, że ich Partner jest nerwowy. Czepia się o szczegóły lub powoduje spięcia z byle powodu. Okaż mu zainteresowanie i porozmawiaj. Może się okazać, że są to objawy jakiegoś innego problemy, które dotyczą waszego związku a z którymi partner nie wie jak sobie poradzić. Po rozmowie dojdziecie do porozumienia i resztę miesiące spędzicie w zupełnie innej atmosferze. Poprawi się aura miłosna waszego związku i poświęcicie sporo czasu na romantyczne wieczory we dwoje lub wyjścia do restauracji lub na imprezy plenerowe.

Wolne Strzelce uznają, że maja dość czekania na partnera idealnego i postanowią w tym miesiącu doskonale bawić się samemu. Wystawy, imprezy ze znajomymi lub wypady na zakupy, to będzie ich czas tylko dla nich. Choć pod koniec miesiąca mogą poznać kogoś bardzo interesującego i to przez przypadek np. na wystawie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce zapragną zmniejszyć tempo swojego życia i więcej czasu spędzić z Partnerem w domu. Wyjdzie to im na dobre a i partner to doceni. Będziecie cieszyć się sobą, pogaduszki przy posiłkach o zwyczajnych sprawach, żarciki i śmiech, nadadzą nową atmosferę twojemu związkowi w tym miesiącu. Zapragniecie też wyjechać gdzieś we dwoje tak by nacieszyć się sobą. Bardziej od zwiedzania będzie was interesować wspólny czas razem w miejscu, gdzie możecie odkrywać wasz związek na nowo.

Wolne Koziorożce będą błyszczeć i przyciągać Partnerów jak magnes. Jednak w tym miesiącu sprawi wam radość samo flirtowanie i komplementy. Nie będziecie się śpieszyć i raczej w lipcu wakacyjny gorący romans nie będzie wam w głowie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki dopadnie nostalgia za dawnymi ukochanymi lub zakończonymi związkami. Nie ulegajcie jej, bo wasz Partner wyczuje to i może popsuć się atmosfera w waszych związkach a nawet dojść do niepotrzebnych spięć. Spójrz na partnera przychylnym okiem i zamiast rozdrapywać przeszłość zorganizuj romantyczne wyjście do restauracji lub wieczór tylko we dwoje.

Wolne Wodniki zauważą, że są bardzo popularne, jednak to im nie wystarczy. Zaczną szukać nowych kanałów do znalezienia ciekawego partnera np. założą nowy profil na portalu społecznościowym. Zanim zainteresują się nowo poznaną osobą to wpierw postanowią z nią porozmawiać a dopiero potem spotkać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość:  Ryby w związkach postawią na spontaniczność i niespodzianki. Zaczniesz umawiać się z partnerem na romantyczne randki w kawiarniach albo nagle postanowicie spędzić weekend tylko we dwoje z dala od rodziny. Postanowicie odświeżyć najmilsze wasze wspólne chwile. Jeżeli staracie się o dziecko to teraz będziecie mieli dobry czas na to by wasze marzenia się ziściły.

Wolne Ryby poczują przypływ intuicji. Od razu rozszyfrują intencje nowo poznanej osoby i każdego, kto będzie z nimi nieszczery odsuną od siebie. Za to zrobią miejsce do poznania kogoś naprawdę interesującego w połowie miesiąca, szczególnie, jeżeli będą na wakacjach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Wróżka Margaret

fot. pixabay

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: horoskop lipiec, wróżby lipiec, znaki zodiaku lipiec
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?