Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na lipiec 2020

2020-07-01 09:00:55

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Horoskop na lipiec 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Drogie barany już z przełożenia mogę wam powiedzieć, że będzie to jeden z najlepszych miesięcy jeżeli chodzi o kwestie to czuć i romantyzmu. Karty z przełożenia wróżą osobą wolnym w poznaniu miłości. Nie wykluczam, że miłości na całe życie. Natomiast osobom w związku karty wróżą bardzo udany stabilny, spokojny miesiąc. Wolne barany uważajcie tylko na znajomości z przeszłości, tak by nic i nikt nie zakłócił wam poznania tej nowej osoby. Bo mam pokazane tutaj i jeszcze nie do końca zamknięte stare sprawy. Ktoś z przyszłości może się do was odzywać, a nie jest wam to teraz potrzebne.
Barany w związku sielanka na całej linii. Będzie w bardzo romantycznie będzie bardzo sympatycznie, będzie dużo romantycznych wyznań, i nie wykluczam, że u par z dłuższym stażem pojawi się deklaracja.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w związku mogą mieć drobne nieporozumienia z ukochaną osobą, głównie na samym początku miesiąca. Będzie to spowodowane kwestiami finansowymi, sposobem w jaki chcecie wydać pieniądze, bądź na co chcecie wydać pieniądze. Tak jak mówię pokazują się nieporozumienia na tle finansowym. Natomiast i jest to tylko pierwsze kilka dni miesiąca, potem wchodzą już karty mówiące o tym że może być to czas spędzony wspólnie, w miłej atmosferze. Jeżeli jesteście dziadkami, to nie wykluczam że odwiedzą was wnuki i będziecie spędzać czas aktywnie.
Wolne byki będą szukać kogoś interesującego. Mam pokazane że panie byki mogą poznać dwie osoby, natomiast panowie byki będą myślami wracać do byłych znajomych, byłych ukochanych. Tak czy tak panowie ruszyć się na poszukiwania, i niewykluczone że możecie poznać całkiem sympatyczną osobę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta będą w lipcu dążyć do zgody. Będą dążyć do porozumienia, szybkie dawne zatargi będą próbować załagodzić. Stałe związki mogą przeżyć nawet drugą młodość. Będziecie dawać wsparcie, miłość, i ciepło. Jeżeli były jakieś nieporozumienia, To tak jak mówię dzięki waszej postawię uda się wszystko załagodzić.
Wolne bliźnięta ruszają na poszukiwanie drugiej połowy. Pokazuje się intensywne poszukiwanie kogoś interesującego. Możecie poznać osobę gdzieś poza domem, w drodze, na wyjeździe. Może to być osoba związane z branżą handlowo-usługowo.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: W lipcu będziecie wulkanami energii. Rekomenduję jakieś aktywności dla par, może domowe ćwiczenia, wspólne gotowanie, gry w planszowe. Podobno to teraz modne. Będzie wam potrzebne ujście dla całej tej energii, więc spróbujcie jakoś wykorzystać ten czas razem. Jeżeli podejdziecie o tego wystarczająco kreatywnie to czeka was naprawdę sielankowy czas w domu. Nie trzeba od razu wyjeżdżać na koniec świata.
Jeżeli szukacie drugiej połówki to internetowe randkowanie przychodzi wam z odsieczą. Jeżeli go jeszcze nie próbowaliście, to nie ma na co czekać. Wiem, że może być to na początku trochę oszałamiające i ciężkie do opanowania, ale gwarantuję, że trening czyni mistrza i już niebawem będziecie mogli szukać miłości z własnej kanapy.
Generalnie karty wskazują dla Raków na czas spędzany w domu, razem. Może taki przedłużony weekend, może tydzień wolnego na odpoczynek w domowym zaciszu - co wolicie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Czeka was czas próby. Będzie gorąco, nie tylko na na zewnątrz, nie tylko na termometrze. Kłótnie będą niemal codziennością, a konfliktu łatwo nie zażegnacie. Będziecie musieli się mocno postarać, by zostać dalej ze sobą. Uda wam się jednak odnaleźć w sobie siłę, by to wykonać i wyjdziecie z tego silniejsi niż kiedykolwiek przedtem. Czas ognia, ale zakończony zwycięstwem.
Wolne Lwy - uwaga nowa miłość na horyzoncie. O dziwo spotkacie ją w miejscu, które nie jest dla was typowe. Tak jakbyście postanowili zrobić coś na przekór wam, poza strefą waszego komfortu i los wam to wynagrodzi, stawiając na waszej drodze osobę, która może być tą jedyną. Osoba ta będzie miała jasne włosy lub jasne pasemka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: W lipcu Panny które są w związkach o krótkim stażu będą musiały najprawdopodobniej pogodzić się z wizją rozstania. Zaczniecie powoli zauważać, że wasz związek się wypala i coraz mniej chce wam się to dalej ciągnąć, mniej jest linii porozumienia, wspólnych tematów... Będzie to wasza wspólna decyzja i zachowacie przyjazne relacje, lecz pierwsze tygodnie mogą być dla was ciężkie. Upewnijcie się, że jest obok was ktoś, kto wam pomoże w tym trudnym dla was czasie - może być to przyjaciółka,a przyjaciel, ktoś z rodziny. Poradzicie sobie drogie Panny, tylko musicie wziąć głęboki oddech i trochę się uodpornić, przerobić to w sobie. To moja rada.
Jeśli staracie się znaleźć aktualnie drugą połówkę, to może to nie jest najlepszy czas dla was. Nie do końca będziecie sobą w lipcu, a to sprawi, że poznawanie nowych osób może przynosić wam trudności. Będziecie musieli przeczekać trochę, odnaleźć siebie na nowo, i dopiero wtedy ruszać na podboje. Poradzicie sobie, tylko dajcie sobie trochę czasu. Lipiec jest czasem na poznanie samego siebie, na taki wewnętrzny bilans.
A może taka mała podpowiedź - urlop samemu, gdzieś w cichym miejscu - co myślicie o tym?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: W lipcu przestrzec muszę was przed kłótniami w stałych związkach. Burzliwa atmosfera zawita do waszych związków wraz z początkiem drugiej połowy miesiąca. Sprawi to, że będziecie poddenerwowani i stracicie ochotę na wspólne spędzanie czasu. Nie będziecie jednak mieli zbyt wiele okazji do spędzenia czasu z daleka od siebie, co przyczyni się do jeszcze większej frustracji. Tylko spokój może was uratować i musicie do tego podejść z pewnym dystansem. Dajcie sobie trochę rezerwy, nie bierzcie wszystkiego bardzo do siebie, a dzięki temu łatwiej będzie wam przetrwać ten trudny moment. Spokój, opanowanie, rezerwa to słowa klucze.
Dla samotnych Wag mam ciekawe informacje, bo karty mówią o wielu nowych znajomościach, spośród których jedna przerodzić się może w nowe uczucie, potencjalnie długi związek. Osoby te będą miały dosłownie energię, będzie ruch wokół Was.
Wybierać będziecie musieli jednak rozważnie, zdecydowanie nie podejmujcie pochopnych decyzji, bo chodzić może o waszą przyszłość. Znowu - spokój i rozwaga - drugi raz taka informacja.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Dla lubiących ryzykować mam smutne wieści. W tym miesiącu wasz partner potrzebuje spokoju, stałości i normy. Spróbujcie być teraz oparciem dla swojej drugiej połówki, pomóżcie jej przejść przez ten ciężki czas i zapewnijcie tej osobie bezpieczną przystań. Teraz jest czas by pobyć tylko we dwoje, tak naprawdę. Żadnych niespodzianek, jest to aktualnie bardzo niewskazane. Dajcie sobie czas wytchnienia, ot moja rada.
Spragnione porywów serca skorpiony będą musiały ochłodzić swoje rozgrzane serca, bo aktualnie niewiele będziecie mieć możliwości i okazji do randkowania. Lipiec będzie miesiącem dość samotnym jeśli chodzi o miłość, lecz zdecydowanie nie zabraknie wam towarzystwa znajomych i rodziny. Poświęćcie ten czas im, wyjdziecie na tym naprawdę dobrze. Mam karty spotkań, zabawy, festynów.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: W miłości zapragniecie czegoś więcej i zaczniecie snuć plany na wspólną przyszłość. Podejmiecie pewne kroki, żeby tę wspólną przyszłość zacząć budować. Może wynajmiecie razem mieszkanie, a może to czas na zaręczyny, ślub? A co z dziećmi? Pod znakiem tych pytań będzie stał wasz lipiec. Ale będą to beztroskie rozmyślania, a decyzję podejmiecie na spokojnie, kierując się zarówno sercem jak i rozumem. Tak trzymać, inni będą mogli się od was uczyć! Bardzo ładne karty!
W tym miesiącu zainteresujecie się na nowo osobą ze swoje przeszłości. Tak zwany ex znów zawróci wam w głowach, rozgrzeje wasze serca. Zapomnicie o tym, co wasz podzieliło i na nowo odnajdziecie wspólny język. Wbrew powszechnym przekonaniom będzie to dobry wybór, bo będziecie mogli nareszcie odnaleźć wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo emocjonalne.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Dla Koziorożców karty wróżą spokój w domowym zaciszu, bez afer, bez konfliktów. Można powiedzieć: sielanka. Niestety będą wam zawracać głowę członkowie rodziny. Mówię „zawracać głowę” bo nie będą to miłe rozmowy, odwiedziny, lecz dosłownie włażenie na głowę. Będzie was to męczyć, dlatego będziecie musieli jasno postawić granicę. Powiedzieć „nie”, i koniec. Macie prawo do odpoczynku i świętego spokoju i nikt nie powinien wam go odbierać. Uważajcie jeśli rodzina zechce Wam "wsadzić" na całe wakacje swoje dzieciaczki, pieseczki, koteczki... Radzę powiedzieć stanowcze NIE.
Wolne Koziorożce, single - nie wykluczam nowych, obiecujących znajomości, dla osób szukających drugiej połówki. Macie szansę na nawiązanie nowych relacji z osobami, które są bardzo w waszym guście, takie wprost idealnie pod Was szyte. Może warto skorzystać z okazji? Żyje się raz, zabawcie się, zobaczcie kto wam najbardziej odpowiada i idźcie na podboje!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Lipiec stał pod znakiem wielu smakowitych kąsków, które będą was kusić. Będziecie mieć ochotę na przygody, "skoki w bok", romansiki, ale!!! Karty mówią, że najlepiej będzie się tym zachciankom oprzeć i stąpać twardo po ziemi z waszym dotychczasowym partnerem. Będziecie musieli zachować stałość w uczuciach, bo inaczej skończyć się to może dla was podwójnym zawodem miłosnym. Nic nie zyskacie, a stracicie wszystko. Mówię to dla waszego dobra !
Dla singli mam dobre wieści, bowiem przez wspólnego znajomego niedługo poznacie potencjalnego partnera na całe życie! Nie bójcie się jednak kontaktów towarzyskich z nieznajomymi, możecie zyskać wartościowe przyjaźnie, fajne znajomości. Lipiec należy do singli Wodników.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W lipcu czeka was sporo kłótni, nieporozumień. Zarówno z rodziną, jak i z partnerem, do tego przyjaciele również nie będą do końca po waszej stronie. Sprzeczki będą tak naprawdę o wszystko, o błahe sprawy, w grę wchodziła będzie również zazdrość o materialne rzeczy, o to, że powodzi wam się w pracy. Karty nie pokazują jednak dokładnego rozwiązania, lecz mówią o przeczekaniu, trzymaniu nerwów na wodzy i przede wszystkim wyrozumiałości. Każdy ma słabsze momenty i emocje potrafią się wymknąć spod kontroli. Pod koniec miesiąca to wszystko się uspokoi, wygładzi - obiecuję…
Single mogą triumfować, bowiem już niebawem spotkają kogoś, komu zaimponują już od pierwszego wejrzenia. Poczujecie z tą osobą natychmiastową chemię! Nie bójcie się bezpośrednio zacząć znajomość, spróbujcie tę osobę dobrze poznać, zaangażujcie się w tę relację ! Nie przegapcie jednak okazji, bo ewidentnie będzie to jedna z niewielu. Taki skarb może się nie powtórzyć szybko. Szukajcie osób o ciemniejszych włosach lub też noszących ciemne ubranie - taka wskazówka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na październik 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?