Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na lipiec 2021

2021-07-01 09:32:18

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec 2021!

Horoskop na lipiec 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Baranki, w lipcu będziecie mieli ochotę na przygody, również te miłosne. To dobrze, należy Wam się trochę rozrywki w formie flirtu.
Barany w związkach mogą spać spokojnie, nie czeka Was żaden sztorm, wszystko będzie po staremu. Czekają Was chwile godne sceny filmowej, będzie po prostu bosko. Zorganizujecie sobie też jakiś weekendowy wypad, będzie to świetna okazja na reset. Zwłaszcza końcówka miesiąca zaznacza się bardzo przyjemnie.
Wolne Barany będą miały zbyt dużo na głowie, by szukać sobie pary. Karty pokazują skupienie na pracy, samorozwoju i odpoczynku. I nie zrozumcie mnie źle, to właśnie super! Będzie to czas tylko dla Was, a miłością będziecie zajmować się za jakiś czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Lipiec dla Byków będzie owocnym miesiącem jeżeli chodzi o sprawy miłosne. Dojdziecie wspólnie z drugą połówką do ważnych wniosków, podejmiecie kluczowe decyzje, dotyczące Waszej wspólnej przyszłości, a także spraw dotyczących Waszych Bliskich. Będą to dobre plany, coś, co oboje chcecie od pewnego czasu osiągnąć.
Jednakże napotkacie również kilka przeszkód. Będziecie musieli razem pomyśleć nad rozwiązaniami i myślę, że uda się ominąć burzę, ale razem, decydujcie razem.
Wolne Byki, to jest Wasz czas! Mam tu karty podróży, wycieczek, wyjazdów – karty ruchu i przemieszczania się, owszem - może z pracy, a może prywatnie, ale w każdym razie będzie to świetna okazja do tego, by poflirtować, poznać kogoś nowego, nowe, ciekawe osoby. A na pewno okazja by dobrze się bawić.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: W lipcu Bliźnięta mogą spotkać się z chłodem ze strony swoich bliskich. Może być to spowodowane ich problemami, natłokiem pracy, mogą wkraść się nieporozumienia. Po prostu Wasze starania, komplementy, zaproszenia przyjmowane będą z rezerwą. Nic nie poradzicie. Jedyne co możecie zrobić, to to wykorzystać. Skupić się na sobie, zająć się czymś, czym chcieliście, ale brakło Wam czasu. Natomiast chcę podkreślić, że pojawi się przestrzeń do porozumienia – mam pokazany wspólny wyjazd i jest to końcówka lipca lub też przełom miesiąca. Warto zaskoczyć najbliższych i zaplanować choćby krótką eskapadę.

Wolne bliźnięta - randki, na które będziecie chodzić, będą udane, ale nigdy aż tak udane, by spotkać się ponownie. Tak jakby kończyło się na jednej, dwóch randkach / spotkaniach. Możecie poczuć się w pewnym momencie, jakbyście tracili swój cenny czas. Nie do końca tak jest. Będzie to cenna nauka, czego szukacie w potencjalnym partnerze, a czego wolicie unikać na przyszłość.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki w stałych związkach – renesans uczuć, wspólne kolacje, śniadania, wspólny wyjazd tylko we dwoje. Teraz właśnie jest Wasz czas, dla Was zaświeci Słońce. Możecie planować przyszłość. Karty pokazują możliwość zajścia w ciążę – więc :). Końcówka miesiąca – temat do przemyślenia, trzeba będzie się zająć pewnym tematem. Będzie to dotyczyło spraw członków rodziny.

Wolne Raki – pierwsze karty pokazują wyjazd, uroczystość Rodzinną a tam…. Jest ktoś bardzo ciekawy, wart uwagi. Zainteresujcie się tą osobą. Nie mówię że jest to osoba na długi, stały związek, ale na pewno jest to osoba na wakacje. Warto wejść w tą znajomość, warto poznać tą osobę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Zajęte, zaobrączkowane Lwy - w lipcu czeka Was sielanka miłosna, dużo chwil tylko dla Was dwojga, nikt Wam nie będzie wchodził w paradę, przeszkadzał, mówił co jak macie robić. Znajomi będą cieszyć się Waszym szczęściem i zapraszać Was na spotkania. Dużo się będzie działo na polu towarzyskim. Szykuje się wspólny wyjazd ze znajomymi, przyjaciółmi. Będzie to naprawdę dobry miesiąc jeżeli chodzi o życie towarzyskie. Tak trzymać, korzystajcie!

Wolne Lwy wybiorą się na łowy i już niebawem upolują swoją pierwszą ofiarę. Nie będzie to jednak to, na co czekaliście i szybko ta znajomość się zakończy. Chwile później jednak przypadkiem spotkacie kogoś, z kim będzie Wam się bardzo dobrze przebywało, jednak będzie to w bardzo nieoczekiwanym momencie. Jakby ktoś Wam specjalnie zesłał tę osobę, by relacja zaczęła się naturalnie, bez intencji szukania partnera na siłę. Miejcie uszy i oczy szeroko otwarte.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny w stałych związkach – uwaga - poznają nową, ciekawą osobę. Będziecie mieli sporą ochotę na tak zwany „skok w bok”. Karty mocno odradzają, osoba ta zniknie równie szybko jak się pojawiła. Jesteście w bardzo dobrym związku, nie rujnujcie tego. Oczywiście przyjacielskie stosunki z tą osobą są mile widziane, jednak powstrzymajcie ochotę na zdradę. Dobrze Wam radzę.

Podobnie wolne Panny, spotkacie na nowo osobę, która już kiedyś była w Waszym życiu. Byliście z nią bardzo blisko i ta osoba znowu wejdzie w Wasz świat. To może być dobry pomysł, gdy nie będziecie w nastroju na coś super poważnego, a raczej na chwilę zabawy. Ta osoba Wam to zapewni. Czasem warto otworzyć coś na nowo i poobserwować siebie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w miłości powinny unikać sekretów, tajemnic, dawania partnerowi powodów do podejrzeń. Chyba dobrze wiecie, że jeśli coś się stanie, to zawsze można porozmawiać, prawda? Tak twierdzą karty i wskazują na to, że może czekać Was trudna rozmowa, jednak zakończona pomyślnie. Pewien temat trzeba obgadać, trzeba wyjaśnić. Tylko jak mówię, nie udawajcie, nie kłamcie, nie wypierajcie się.
Rozmowa, szczerość.
Wkrótce też sprawy dzieci, wnuków będą ważne, kwestie dalszej edukacji, kursów, nauki, coś z młodym pokoleniem.

Wolne Wagi wkrótce poznają kogoś zza granicy. Z cieplejszych regionów, takich jak Włochy, Hiszpania, Turcja, jednak będzie to osoba z korzeniami Polskimi, z kontaktami z Polską. Nawiążecie kontakt po polsku i Wasza znajomość mocno się rozwinie w dość krótkim czasie. Należy Wam się taki zagraniczny macho. Na pewno będzie tu ognisty romans, flirt, a co dalej… To już czas pokaże.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Dla Was Skorpiony mam trudniejszy miesiąc. Czeka Was sporo kłótni z rodziną, nieporozumień. Nie będą się oni zgadzać z pewnymi Waszymi poglądami, co wywoła spięcia. Partner będzie w tej sytuacji dla Was ostoją spokoju, wsparciem. Pamiętajcie, by wyrazić wdzięczność i zaznaczyć, że zrobilibyście to samo. Przetrwacie to, a kontakty z rodziną naprawią się, jednak będzie to taki stresujący okres dla Was, zwłaszcza początek i połowa miesiąca. Siły!

Skorpiony bez pary będą miały cudowny miesiąc i nie spędzą go na szukaniu kogoś nowego. Skupicie się przede wszystkim na doskonaleniu samych siebie, przeznaczycie czas na dawno porzucone hobby, do których planowaliście wrócić, odpoczniecie przede wszystkim mentalnie i zdobędziecie pewność siebie, której nie mieliście przedtem. Naprawdę super czas się dla Was szykuje. Dodatkowo karty zaznaczają, że warto będzie udać się w podróż, wyjechać na weekend samej/samemu. By naładować akumulatory i spróbować zrobić coś tylko dla własnej przyjemności.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce, czekają Was w tym miesiącu spore zakupy do domu. Zdecydujecie się na odświeżenie swojego wnętrza, a co za tym idzie emocji i atmosfery panujących w nim. Będzie to bardzo przyjemny moment, na spokojnie skompletujecie nowy wystrój, może kupicie nowe sztućce, nowe ręczniki, czy pościel. Będzie to oczywiście obciążające finansowo, jednak efekt będzie tego warty. Wybierajcie razem z Parterem bo to Was zbliży, będzie czas do wymiany myśli, czas na rozmowę.

Wolne Strzelce spodziewać się mogą sukcesów w podbijaniu serc. Wasz urok osobisty przyciągnie wielu potencjalnych kandydatów. Będzie z czego wybierać, jednak zabraknie Wam czasu, by poznać każdego z osobna. Wasz zapał opadnie i tylko jeden z kandydatów będzie równie zaangażowany i zainteresowany co na początku. To Wam zaimponuje. Spędzicie więc ze sobą trochę czasu i przekonacie się, że to jest całkiem fajna osoba.
A – i mała podpowiedź – spróbujcie zwłaszcza na wyjazdach, na wakacjach – tam Was sexapil eksploduje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Lipiec będzie gorącym miesiącem, w obu znaczeniach tego słowa. Będziecie rozchwytywani, karty pokazują bardzo dużo spotkań, o charakterze przyjacielskim, rodzinnym, ale i randek!
Dla tych w stałych związkach mam wieści dobre i złe. Z jednej strony idzie do Was dużo beztroskich chwil, chwil odpoczynku z drugą połówką, wspólny czas, wyjazd, relaks, jednak dostaniecie też jakieś złe informacje, jakby z zakresu spraw rodzinnych, dalszej rodziny. Korzystajcie zatem z tych momentów spokoju!

Wolne Koziorożce – sielanka, spotkania, plener, randki, dużo spotkań na otwartej powierzchni, na powietrzu. Na pewno uda Wam się poznać przyjaciół, nowe grono znajomych.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: W stałych związkach popracować musicie nad komunikacją. Większość ostatnich konfliktów brało się właśnie z braku zdrowej komunikacji. Zdecydujcie z partnerem, czy chcecie rozmawiać o problemach, czy wolicie kontynuować konfliktową atmosferę. Prosta sprawa, tak czy nie. Zobaczycie, że rozwiąże to wiele waszych problemów i jest szansa na to że lipiec przyniesie rozwiązanie problemów, pojawi się światełko w tunel. Coś ruszy do przodu.

Szukający pary będą mieli ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ kandydatów będzie wiele, jednak żaden idealny. Będą mieli naprawdę fajne cechy, rozmowa będzie się kleiła, jednak każdy będzie miał jakiś mały szkopuł, który będzie Wam trochę przeszkadzał. Do Was należy decyzja, czy to zaakceptujecie, czy chcecie poczekać i jeszcze poszukać. Rada od kart jest taka by szukać osoby o ciekawym zainteresowaniu, hobby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby - w lipcu spotkacie się na nowo z osobą z Waszej przeszłości, będzie ona kuszącym zakazanym owocem. Partner nie będzie Was o nic podejrzewał, jednak karty doradzają, aby nie miał o co. Chwilowy romans byłby teraz złym ruchem. Pilnujcie się Rybki! Ewentualna wpadka grozi katastrofą. Karty podpowiadają wręcz by zatroszczyć się o ukochaną osobę, okazać zrozumienie, zaplanować coś tylko dla Was, wasze szczęście jest w domu, obok Was, nie jest to osoba z przeszłości. Za dużo możecie stracić.

Wolne Ryby będą miały wiele okazji, aby właśnie teraz poznać kogoś wartego uwagi. Wolne, ciepłe wieczory będą Was wypychać z domu, a single przy barze czy kawiarnianym stoliku będą idealną okazją, by poznać kogoś wartościowego. Będzie to osoba otoczone ludźmi, otoczona wianuszkiem – szukajcie w grupie osób.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na październik 2021

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop na 2015 rok
Horoskop na sierpień 2019

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na październik 2021

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?