Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na listopad 2018

2018-10-31 09:24:20

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na listopad!

Horoskop na listopad 2018 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Dla osób wolnych karty wskazują, że na początku miesiąca odczują nagły przypływ uczuć ze strony kogoś, na kim im zależy / zależało. Całkiem prawdopodobne, że to będzie ktoś z Twoich dawnych znajomych - karty pokazują osobę z przeszłości. Czy warto? Myślę, że Baran wie najlepiej czy iść tą drogą. Może być to silne uczucie, taki strzał.
Dla zajętych Baranków mogę powiedzieć, że miesiąc upłynie Wam miło, spokojnie, nie widzę burzy na niebie, spokój na morzu. Karty tylko radzą - podgrzej atmosferę, zrób coś nowego, coś szalonego. Jednak mamy już chłodne noce - może rozgrzejecie Partnera? Warto - opłaci się.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki będą brylować na salonach w listopadzie, wszędzie będzie ich pełno. Będą z każdym nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Będziecie w swoim żywiole.
Zapowiada się więc doskonały czas, szczególnie dla samotnych Byczków. Macie szansę poznać wartościowe osoby czy do znajomości czy też do związku. Większość z Was - także osoby w związkach stałych - przekona się wreszcie, co to znaczy prawdziwa namiętność i miłość. I bardzo Wam się to spodoba - i tyle ile dostaniecie będziecie chcieli oddać Partnerowi. Super.
Miłość od pierwszego wejrzenia "grozi" niektórym z Was. Uwaga.
Dla Byków z wiązkach to co piszę - dużo namiętności, spokoju i dobrych chwil.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Dylematy, rozterki może nawet kłótnie dla niektórych z Was. Pokazuje się konieczność wyboru - czy zdajecie sobie z tego już sprawę? Pokazuje się czas decyzji. Tak jakby trzeba było się zdecydować, za czymś / za kimś opowiedzieć. Dla wolnych i zajętych Bliźniaków będzie to trudny czas, trudny czas decyzji.
Część w Was właśnie w listopadzie dowie się o czymś i będzie musiała opowiedzieć się czy zostaje czy odchodzi. A może to Wy spowodujecie, że druga osoba będzie wybierać?
Na pewno czas decyzji - nie minie Was to niestety. Rada od kart jest jedna - NIE uciekaj od decyzji bo stracisz podwójnie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Karty wskazują na emocjonalne zamkniecie się Raków. Tak jakby między partnerami nie działo się dobrze i każde patrzyło w inną stronę. Coraz większa przestrzeń robi się miedzy Wami, powstaje pustka, którą trudno będzie odbudować.
Jeśli czujecie się samotni w związku pomyślcie czy to dla Was dobry układ? I pamiętajcie - jeśli Wy czujecie pustkę, to Partner odczuwa to samo. Druga połówka musi czuć się kochana. Pamiętaj więc o chwili tylko we dwoje. To bardzo poprawi wasze relacje i jest szansa na powrót uczuć. Tylko konsekwencja jest ważna. Daj uczucie, miłość i dobro, a dostanie to samo - nawet podwójnie.
Dla szukających miłości - listopad nie przyniesie Wam szczęścia. Owszem - mam tu spotkanie, może kilka spotkań, ale to będą głównie luźne spotkania, z których nie wrócicie z pierścionkiem na palcu. Tak wiec listopad będzie można zaliczyć do miesięcy z pustymi strzałami. Cóż - i tak bywa. Byle do wiosny jak mawiają niektórzy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy będą brylować w towarzystwie, bawić się szukać szczęścia. Wolne Lewki będą zjednywać sobie ludzi i wśród nowo poznanych osób mogą spotkać tą jedyną. Będzie dużo się działo, będą spotkania, wyjścia do znajomych, każdego dnia możecie mieć zapełniony karnecik spotkań.
Lwy w parach będą spędzać czas z partnerami podobnie jak wolni Koledzy - na spotkaniach. I tu pojawia się ostrzeżenie - nie dawajcie partnerowi podstawy do podejrzewania Was o zdradę lub flirt. To tylko zrani partnera, a przysporzy Wam tylko kłopotów i cichych dni. Jeśli już jesteście razem w towarzystwie nie wysyłajcie uśmiechów do innych, to zupełnie niepotrzebne i możecie zranić dotkliwie swoją drugą połówkę. I możesz być pewien, że odwdzięczy się tym samym...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny mogą być wybrańcami losu w listopadzie. Karty przynoszą wieści o możliwym powrocie kogoś z przeszłości, kogoś na kim Wam bardzo zależało, ktoś kto był Wam bliski. Czy warto dwa razy wchodzić w to samo? Nie wiem - Panna zna odpowiedź bo każda Panna udzieli innej odpowiedzi. To dla osób stanu wolnego.
Dla Panien w parach miesiąc przyniesie sielankę miłosną, pod koniec miesiąca mogą być burze. Burze o byłych partnerów, byłych małżonków. Tak jakby duchy przeszłości nagle zapragnęły wyjść z szafy i to wszystkie na jeden raz. Powiem tak – "było, a nie jest, nie pisze się w rejestr". Nie warto się spierać i robić przytyków - nie ma sensu. Tu nic złego się nie dzieje. Nic, możecie być spokojne miłe Panny. Myślę że to Wasza wrodzona chęć kontroli wszystkiego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Powiem tak - Waga napyta sobie biedy. Przykro mi to pisać bo sama mam szczęście być Waga i widzą te karty wiem, że nie będzie to najlepszy miesiąc. Waga napyta sobie biedy bo będzie szukała sprzeczki, awantury, zaczepki z partnerem. Pokazują się karty kłótni, utarczek słownych. Dalej pokazuje się rozstanie w związkach. Waga będzie celnie punktować partnera, ale dostanie rykoszetem. Krótko - grozi Wam rozstanie, a miesiąc "upłynie" Wam pod znakiem awantur, które sama Waga będzie wywoływać. Czy warto? Nie wiem.
Wagi poszukujące partnerów do życia wspólnego mogą go teraz nie spotkać. Ten miesiąc zaznacza się u Was jako czas na przemyślenie kogo, gdzie i po co szukacie i czy szukacie - bo mam tu osoby, które akceptują swój stan osobowy. Tak więc na razie wędkę odstawcie w kąt i zapraszam na pod kocyk celem przemyśleń.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Motyle, tęcza i jednorożce - miłość w powietrzu. Dla Par i wolnych Skorpionów. Będziecie zakochani i miłość będzie w powietrzu.
Związki będą kwitnąć, będziecie pielęgnować Wasze uczucie, będziecie zabiegać o Partnera, dostaniecie dużo dowodów miłości. Część ze Skorpionów może nawet spodziewać się rozmów o następnym kroku ...
Dla wolnych Skorpionów los przyniesie na tęczowej chmurce miłość, szczerą, otwartą i prawdziwą. Macie szansę spotkać tę osobę w dość niespotykanym miejscu. Karty mówią, że miejsce będzie zaskakujące i nie będzie to typowe spotkanie wśród ludzi. Coś nowego, zaskakującego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Uwaga na "trójkąty" - jak mawia klasyk My się NIE dzieli na TRZY.
Mam karty zdrady bądź romansu. Mam karty przedstawiające trzecią osobę, która próbuje wejść do Waszego związku. I teraz tak - nie radzę robić awantur - nie tędy droga, wprost przeciwnie - radze zachować spokój i pełną kontrolę sytuacji. Obserwujcie Partnera, jak się zachowuj, z kim rozmawia. Kontrola. Nie wskazują karty na to że ten flirt może zniszczyć Wasz związek, ale możecie poczuć się zaniedbani, urażeni i zwyczajnie smutni z tego powodu. Nie awantura, a kontrola i wyprzedzanie faktów.
Dla Wolnych Strzelców nie mam kart związku. Mam farty właśnie flirtu, niewinnego flirtu który może Was spotkać. I dobrze - potraktujcie to jako zabawę, wstęp do poważniejszych rozgrywek, formę rozgrzewki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Moi najmilsi - góry i doliny. Łzy i śmiech. Cały kołowrotek emocji mam dla Was - zarówno osoby w stałych związkach jak i wolne Koziorożce.
Karty chcą Wam przekazać, że w listopadzie nie będziecie się nudzić, emocje będą sypały się z każdego kąta. Jak nie śmiech z ukochanym, to za chwilę łzy bo powiedział coś nie tak. Romantyczna noc i trzeźwy poniedziałkowy poranek. Karuzela uczuć. Dlaczego tak? Karty chyba chcą Wam powiedzieć, że Wasz związek się zmienia i wchodzi na wyższy etap i stąd to emocje, które podświadomie już czujecie.
Dla wolnych Koziorożców karty wróżą poznanie osoby, ale  do wspólnej zabawy. Nie do związku - o nie nie. Do zabawy, radości i wspólnego spędzania czasu.
Panie Koziorożce - UWAGA na nieplanowaną ciążę. Dla Pań, które nie planują dziecka, karta ciąży pokazuje się jako ostrzeżenie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Karty zaznaczają, że wolne Wodniki nie będą mogły dokonać wyboru. Tak jakby w Waszym otoczeniu najbliższym były dwie osoby, może nawet trzy z którymi nie będziecie wiedzieć co dalej począć. Tak jakby los postawił na Waszej drodze ciekawe osoby, fajne osoby, a Wy stoicie w martwym punkcie i nie ma ruchu z Waszej strony. Karty przestrzegają Was przez bezruchem - stracicie fajnych znajomych, przyjaciół, a może i nawet miłość. Wiem ze mnogość wyboru bywa wykańczająca – wiem, ale coś musicie wybrać bo zostaniecie z okrągłym zerem przy stoliku.
Party poczują zimowy nastrój i będą uciekać prędko do swojej drugiej połówki, do domu, do rodzinnych spraw. Tak jakby w listopadzie Rodzina Was najbardziej absorbowała i sprawy z nią związane. Rodzina, dom i najbliżsi będą teraz na tablicy. I dobrze bo chyba się Wodniki ostatnio trochę odsunęły od Rodziny. Czy nie?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby będą się cieszyć z sukcesów Partnera, będą żyły Jej / Jego sprawami, wszystko będzie się kręciło wokół sprawy Partnera i Waszego domu. Czas Rodzinny, miły i przepełniony troską o Partnera. To nie oznacza, że coś się dzieje - nie - oznacza tylko tyle, że będziecie chcieli wspierać Ją / Go mocniej niż zwykle. Taki czas, taki nastrój.
Dla wolno pływających Rybek mam przy brzegu osobę do wspólnej znajomości. Na pewno zaznacza się flirt, jeszcze nie związek. Będzie to / może to być, osoba ze znaku Bliźniąt lub Waga. Zaznacza się fajnie spędzony czas, dużo wspólnych rozmów Was czeka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na Grudzień 2008
Horoskop na Grudzień 2008

Może się zdarzyć, że zbuntujesz się przeciw pewnym schematom postępowania w Twoim życiu. Da Ci to siłę i zmotywuje do...

Horoskop tygodniowy (17.03 – 21.03.2008r.)
Horoskop tygodniowy (17.03 – 21.03.2008r.)

W tym tygodniu szczególnie polecam posłuchania tego, co ma do powiedzenia Wasz wewnętrzny głos.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.