Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na listopad 2019

2019-10-30 09:17:13

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na listopad!

Horoskop na listopad 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany będą porządkować stare sprawy. Cześć z Was pożegna się bez żalu z drugą połową - przykro mi, tak tu jest. Część z Was będzie oddzielać znajomości na te ważne i te, które Wam ciążą - także bez żalu. Miesiąc porządków i rachowania kto jest kim dla nas, na kim warto polegać. A część z Was moi mili będzie chciała naprawić swój związek, nadać mu nowy bieg.
Miesiąc podsumowań - czy to w miłości, czy to w przyjaźni, koleżeństwie.
Samotni będą powoli, powoli wychodzili ze swoich skorupek i spróbują poznać kogoś nowego. Możecie poznać kogoś do pary w miejscu które znacie na co dzień, bywacie tam często. Tylko warunek proszę wychodzić.
Uwaga na "powroty". Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, to nie dla Was. Kogoś może kusić osoba z przeszłości ale poza rozczarowanie nic tu więcej nie widać. Czy wiec warto???

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki będą w nastroju czy to smutnym, niepewnym czy to melancholijnym.
Będziecie w jesiennych smuteczkach, będziecie się zastanawiać co dalej, z kim dalej i jak daleko. Część z Was będzie rozgrywała w swojej głowie różne scenariusze, część z Was będzie myślała o kolejnym kroku. Inaczej - będzie w Was dużo wątpliwości, myśli, planów - będziecie chcieli pójść dalej, ale tak jakbyście nie byli pewni czy dacie sobie radę. A wiem ze dacie radę! Tylko mniej rozgrywania scenariuszy, mniej zastanawiania się, a więcej AKCJI.
Mam zaręczyny - pewnie nie dla każdego Byka, ale chciałabym wiedzieć czy ktoś czeka na tą wiadomość? Jeśli tak to co wyżej napisałam - działać.
Wolne Byki będą chciały złapać chwilę odpoczynku i to będzie dobry ruch. Nic na siłę, przestańcie gonić miłość, a sama do Was przyjdzie. Ten czas wykorzystajcie na swój własny rozwój, na przemyślenia kogo chcecie zaprosić do swojego serca. Na kogo tak naprawdę czekacie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Karty kłopotów, ALE do przejścia - o tak powiem. Karty sporów w stałych związkach, kłótni, braku porozumienia. Tylko, że  karty wyraźnie zaznaczają, że spory te dotyczą spraw NIEISTOTNYCH, chcę byście to wiedzieli. Tak jakby Wasz upór wynikał z potrzeby chwili, kaprysu. I może, zaznaczam, może to wywołać lawinę nieporozumień, łącznie z wytykaniem sobie przeszłych, już dawno spraw. Bliźnięta miłe moje - nie warto się z ukochanym spierać, odpuście, zwłaszcza, że to bzdury, drobnica. Jeśli posłuchacie rady od moich kart to cały miesiąc będzie Wam przygrzewać prawdziwie upalne słońce. I nie wykluczam, udanego wyjazdu weekendowego, bardzo romantycznego - będzie gorąco w sypialni i nie tylko. Tak więc co? Mamy umowę? NIE zaczynacie sporów!
Wolne Bliźnięta mogą spotkać kogoś, kto na początku stanie się dla Was przyjacielem. Początek będzie bardzo udany znajomość ma szansę rozwinąć się w związek. Jak dojrzały to już czas pokaże, ale absolutnie bardzo dobry początek. Osoba ta mogła być już Wam zanan wcześniej - taka wskazówka od kart.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Czy Raki nie są znużone i zmęczone drugą połówką? Brak Wam fajerwerków, dawne namiętności odeszły w dal, schowane pod pierzynami? Oj Raczki, Raczki - chcecie fajerwerków to je wprowadźcie sami, weźcie Partnera na romantyczny wypad, na kolację, do kina. Zróbcie coś co Was na powrót zbliży do siebie. Karty radzą działać bo ma pokazane rozdzielenie się dróg ALE ! nie w sensie fizycznym, raczej w sensie "duchowym". Wszystko można naprawić i Wam też się uda TYLKO musicie działać i na powrót przypomnieć sobie co Was kręci. Listopad jest na to bardzo dobrym czasem, spędzamy więcej czasu razem, w domu pod kocykiem. Więc Raki do dzieła, do boju o powrót namiętności.
Wolne Raki mogą mieć mniej okazji do wyjścia i baraszkowania wśród towarzystwa, ale to nie oznacza, że nie może trochę porandkować przez portale internetowe i tam możecie poznać kogoś kto jest z Waszej okolicy - celujcie na osoby mieszkające blisko Was. Może być okazja do szybkiej randki oko w oko, a co dalej....to już sami będziecie decydować.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy będą miały okazję, jakby tu ująć sprawę dyplomatycznie - okazję do skoków w bok. Tak, tak - te zajęte Lwy. Możecie kusić płeć przeciwną i nie wykluczam ze spotkacie na swojej drodze osobę, której ulegniecie. Co tu dużo pisać - samo życie. Pytanie co z tym zrobicie dalej, ale tego moje karty już nie mówią, każdy Lew musi sam ocenić co z tym fantem zrobić. Natomiast to nie będzie miało szansy na prawdziwy, dojrzały związek, raczej jest to jednorazowa przygoda.
Wolne Lewki będą także kusić i brylować to tam to tu. Pokazują się imprezy firmowe, większe towarzystwo. I macie szansę popróbować swoich sił w podrywach, a nie wykluczam ze uda Wam się ustrzelić kilka osób. Ale to będą raczej romansiki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: No powiem Wam drogie Panny, że będzie się dużo działo - dosłownie - raz góra, raz dół, raz wzloty, raz upadki, czasem słońce, czasem deszcz.
W stałych związkach będziecie się kłócić i godzić - prawie jednocześnie. Raz będziecie obrażeni na siebie by dosłownie tego samego dnia pogodzić się w łóżku. No będziecie jak włoskie małżeństwo - intensywne. I dobrze bo dowiecie się dzięki temu więcej o samych sobie, zobaczycie siebie w skrajnych emocjach, zobaczycie też jak Wasz Partner potrafi o Was zadbać i jak potraficie się razem dogadać. To tylko wzmocni Wasz związek.
Wolne Panny mają spore szanse na poznanie osoby na całe życie, jeśli nie na całe na takie mocne pół :). Będzie to osoba, która zwróci Waszą uwagę od pierwszej chwili i będziecie wiedzieć, że to jest to. Nic, tylko pozazdrościć Pannom miłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Miłe, drogie Wagi jeśli chodzi o miłość pokazują się karty dylematu i są to zarówno karty dylematu dla Wag pozostających w stałych związkach jak i wolnych. Dylemat co wybrać, kogo wybrać i jak wybrać. Wagi w stałych związkach będą się zastanawiać czy kontynuować czy po prostu zakończyć relację. Próbowałyście ratować, staraliście się ze wszelkich sił naprawić i teraz staniecie przed koniecznością wyboru. Czy ratować czy próbować czy po prostu dać sobie spokój bo będzie tego za dużo. Co wybiorą Wagi w związkach? Nie umiem odpowiedzieć. Każda z Was będzie musiała dokonać tego wyboru.
Wolne Wagi także będą miały dylemat czy angażować się w nowo poznaną znajomość. Jeszcze chwila poobserwować kandydata bo na pewno stanie na Waszej drodze nowo poznana osoba. Będziecie podejmować decyzję czy zaangażować się bardziej czy na razie pozostać obserwatorem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Spokojny miesiąc, bardzo zrównoważony pod warunkiem, że same Skorpiony nie będą szukać zwady. Karty wskazują na to, że możecie odczuwać nudę i może część z Was miłe Skorpiony będzie chciała tę nudę przerwać. Nie radzę. Możecie tylko rozglądać się na boki. Karty wskazują, że ukochany tak naprawdę czeka na ruch z waszej strony, a wy czekacie na ruch ze strony partnera. W stałych związkach może pojawić się pokusa patrzenia na boki, nie mówię skoki w bok, mówię o patrzenia na boki. Nie róbcie tego, to zupełnie niepotrzebne. Proszę bardzo skupić się na partnerze, warto mu okazać odrobinę uczucia, a dostaniecie to samo ze zdwojoną siłą. Wolne Skorpiony będą poszukiwać pary będą ruszać na łowy. Pokazuje mi się wyjście w towarzystwo, wyjście do ludzi, impreza, przyjęcie - będziecie brylować w towarzystwie. Myślę, że części z Was uda się złowić łakomy kąsek.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość:
Miłość: Karty pary, współdziałania zarówno dla Strzelców wolnych jak i zaobrączkowany. Strzelcy w stałych związkach będą zmuszone rozwiązywać problemy i drobne kłopoty. Natomiast uda się wszystko załatwić pod warunkiem, że poprosicie o pomoc i będziecie działać razem. Karty mówią - nie wstydźcie się prosić o pomoc, a uda się załatwić dwa razy więcej niż przy puszczacie. Podzielcie się swoimi kłopotami, zmartwieniami z partnerem. Tak naprawdę wasza druga połowa chcę wam pomóc. Musi tylko wiedzieć co spędza wam sen z powiek.
Wolne Strzelce będą szukać pary. O będzie się działo! Będziecie dążyć do znalezienia swojej drugiej połowy i myślę, że części z was może się to udać. Nie siedźcie wieczorami w domu, nie spędzajcie weekendów pod kocem tylko ruszajcie się. Szukajcie osoby, którą możecie spotkać. Będzie do was bardzo podobna charakterem. Zainteresują was wspólne tematy, może to być wspólne hobby, pasja, pieniądze.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce będą dokonywać rewolucji w swoim życiu miłosnym. Będą dokonywać zmian, będą przetasowania. Koziorożce będące w stałych związkach, Koziorożce zaobrączkowane będą się zastanawiały co dalej począć ze swoim życiem. Będziecie myśleć o przeprowadzce, zmianie domu, remoncie, zmianie aranżacji, ponieważ będzie w was ogromny duch zmian. Chętnie posłuchacie rady partnera, który odrobinę będzie studził wasze zamiary. Natomiast zaznaczam, część zmian warto wprowadzić, bo to bardzo wzbogaci wasze życie uczuciowe i umocni wasz związek.
Wolne koziorożce, mam karty rewolucji. Przystąpicie do poszukiwań nowej osoby, zmienicie sposób szukania, zmienicie coś na swoich portalach internetowych czy to opis czy to zdjęcie. Na pewno będą tutaj zmiany. Uwaga, może was ktoś nie miło zaskoczyć. Ktoś z waszej przeszłości może się teraz odezwać i jak to się mówi nagle przypomniał sobie o was. Czy warto odpowiadać na tą starą znajomość? Według moich kart zdecydowanie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki będą w jesiennym, sentymentalnym nastroju. Będą odgrzewać stare zdjęcia, oglądać pamiątki ze ślubu, wracać myślami do przeszłości. Wodniki w stałych związkach dadzą się zaprosić na romantyczne wyjście, same również będą szukały romantycznych chwil uniesienia. Tak jak byście chcieli odbudować, powrócić do tego co było. Nie mam zagrożeń, nie mam niesprzyjających kart. Mam kartę zadumy, nostalgii, powrotu do przyszłości. Więc bądźcie uprzejme kochane wodniki i nie mówcie partnerowi, że 20 lat temu we wtorek o 16:00 spojrzał się krzywo na waszą mamusię.
Wolne wodniki będą rozliczać same siebie, będą myśleć o tym jakie błędy popełnił przy poszukiwaniach. Jakie błędy popełniły we wcześniejszych związkach i co mogłyby zmienić. Taki oczyszczający miesiąc będzie wam bardzo potrzebny, bo dzięki temu przeanalizujecie siebie i swoją postawę względem nowo poznanych osób. Tak naprawdę miesiąc sprzyja poznaniu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Niestety przykro mi to mówić, Ryby będą szukały zwady. Im bliżej końca roku tym Ryba jest bardziej przemęczona, zmęczona, sfrustrowana. Jest Wam bardzo trudno dzielić obowiązki domowe z pracą i z byciem uśmiechniętą, drugą połową. Będziecie szukać zwady z partnerem, ze współpracownikami. Mam tu karty kłótni, sporów, niezadowolenia, dlatego Rybki, spróbujcie trochę się wyciszyć. Znajdziecie w ramionach partnera bezpieczna przystań, znajdziecie tam siłę. Tylko pozwólcie się kochać i same kochajcie. W przeciwnym razie może być bardzo niemiło.
Ryby poszukujące swojej, drugiej połówki także będą krytykować pojawiających się kandydatów. Będą kręcić nosem, będą ogólnie mówiąc w nastroju nie miłosnym.
Pokazuje się też bardzo dużo obowiązków rodzinnych, które Ryba będzie musiała w listopadzie wykonać i to zabierze Wam większość wolnego czasu. Mam tutaj zobowiązania względem rodziny i najbliższych i pomoc komuś z rodziny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Horoskop na lipiec 2015
Horoskop na lipiec 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)
Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)

Macie szansę na to, by w tym tygodniu zobaczyć wiele rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Zazwyczaj patrzymy na różne rzeczy przez pryzmat własnych doświadczeń, emocji itd.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Konkurs Ziaja