Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na maj 2020

2020-05-01 09:49:43

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na maj!

Horoskop na maj 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w stałych związkach będą miały dobry i spokojny czas, dużo "złego" za Wami, tak jakbyście teraz szukali spokojnych wód, porozumienia. Powoli, małymi kroczkami zbudujecie porozumienie z ukochaną osobą, krok po kroku. Owszem małe sprzeczki się mogą zdarzyć, ale tylko małe i tylko zdarzyć. To nic wielkiego i szybko minie. II połowa maja już piękne, miłosne karty. Uwaga - mam karty możliwej ciąży więc ...
Barany bez party mogą właśnie w II połowie maja udać się na poszukiwanie kogoś bliskiego. Nie obiecuję Wam miłości, ale obiecuję Wam poznanie wartościowej osoby, z którą będzie można spędzić miło czas i te wiosenne dni / wieczory. Będzie to osoba o ciekawej osobowości, która może Wam dużo zaoferować, warta poznania.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki będą poszukiwać spokoju w maju, stabilności i bliskości. Ta długa zima - może i bez śniegu, ale nadal zima "uśpiła" Was i teraz na przełomie kwietnia i maja zechcecie się przebudzić. Będzie dużo bliskości, ciepłych, wspólnych chwil, będą prezenty, czułe słówka, miłość i motyle. Co było złe zostanie Wam wybaczone, a i Wy spojrzycie łaskawym okiem i zapomnicie zimowe przytyki. Miesiąc super, tak trzymać i dużo pocałunków zalecam.
Wolne Byki będą w połowie / w II połowie maja szukać kogoś do kochania i ta osoba może się pojawić. Poznana będzie na powietrzu, wśród ludzi, może to być spotkanie plenerowe, piknik, wyjście do ogrodu, znajomych. Tam jest ta osoba - w waszym typie podkreślę to. Ten czas to Wasz urodzinowy przełom - nie jest tak? I będziecie kochać i będziecie kochani!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Powiem tak - uważajcie na osoby, które próbują na Was coś wymusić, które wręcz wtrącają się do Waszej relacji, związku, które kierują Waszą uwagę w stronę której nie ma i nigdy nie było. Karty pokazują, że ktoś miesza - nie sugeruję, ale może to być osoba z rodziny lub ktoś kogo długo, długo znacie. Więc jeśli Wasz związek jest dobry, oparty na miłości i zaufaniu to niech tak zostanie, nie słuchajcie zazdrosnych głupców. Taka rada i przestroga. Wiem - ciężką energia, ale muszę to napisać.
Dla wolnych Bliźniąt kart wskazują połówkę do pary. Osoba ta jest bardzo do Was podobna charakterem, mogą Was połączyć wspólne pasje czy też zainteresowania. Szukajcie tej osoby w internecie. Nie tyle co portale randkowe, bardziej portale społecznościowe. Gdzieś wspólnie możecie coś skomentować, wziąć udział w dyskusji i będzie to powód by przejść na prywatną konwersację. Spróbujcie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Czasem słońce, czasem deszcz. Raczki będą bardzo emocjonalne w tym miesiącu. Będziecie się kłócić i godzić zarazem. Jeden dzień burza z piorunami by na drugi dzień wyszło słońce w całej okazałości. Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że tego słońca będzie relatywnie więcej.
Dodam także - to pewnie nie do wszystkich, że nie zawsze trzeba słuchać plotek. Ktoś próbuje nie tyle co zepsuć Wasz związek co zobaczyć jaka będzie Wasza reakcja. To, że ktoś były zdradzał nie oznacza, że Wy macie sprawdzać każdy ruch partnera / partnerki. Lepiej trzymać osoby zawistne z dala od siebie. Słuchajcie serca, to dobry kompas.
Wole Raki będą w sentymentalnym nastroju i mogą pamięcią wracać do byłych czasów, dawnych, do dawnych miłości, do dawnych partnerów. Taki czas podsumować. Ale i część z Was może chcieć zadzwonić do Byłej / Byłego...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Wolne Lwy będą w miesiącu maju będą szukać swojej drugiej połowy. Słoneczko będzie Was wołać, będziecie wychodzić i szukać ludzi wokół siebie. I teraz tak – osoba, którą macie szanse poznać będzie w podobnym do Was wieku, będzie to osoba wykonująca zawód powiązany z szeroko rozumianą medycyną, zdrowiem, ochrona zdrowia, lekami.
Lwy w stałych związkach będą dobrze nastawione do swojego partnerstwa, będą budować mosty porozumienia, będą łagodzić ewentualne konflikty.
Mała uwaga - jeśli jesteście w dobrym związku i czujecie się spełnieni to nie wracajcie nawet w myślach do starych spraw. Było minęło.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Piękne, cudowne Panny - chyba maj to wasz miesiąc. Karty wskazują na miłość w każdym kątku. Będziecie jej szukać i ją dawać. Jeśli Was związek jest nowy, dopiero zaczynacie swoją podróż to teraz wzmocni się Wasz relacja, przyspieszy, tak - przyspieszy.
Panny po ślubie - mam kartę ciąży dla Panny więc - co mogę rzecz? Gratuluję !!! lub też uważajcie podczas amorów. To już Panny będą wiedzieć.
Panny w długich związkach nie będą się nudzić, odkryją wspólna pasję z ukochaną osobą, coś co już wcześniej chodziło Wam po głowie. Super - bawcie się dobrze.
Wolne Panny mają szansę na poznanie wartościowej osoby, dobrej i mądrej. Będzie to osoba, która będzie Wam imponować. Może mieć niecodzienne zajęcie - coś wspólnego ze sztuką.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Miłe Wagi, najmilsze - wieści z drogi, z daleka, dla niektórych z Was / z Nas :) rozłąka chwilowa, droga, oddalenie. Karty wskazują na tęsknotę, będziecie tęsknić za bliską Wam osobą bo ukochana / ukochany mogą na jakiś czas być w podróży, oddaleniu. Ale po powrocie będą wchodzą karty miłości, pogodzenia się (dla tych co się spierali) i fajnych wspólnych chwil. Dużo czasu we dwoje.
Dobre karty na rodzinę, ognisko domowe, dzieci. Harmonia.
Wolne Wagi będą błyszczeć, będziecie w fantastycznym nastroju, radosne, piękne jak zwykle i ruszycie na poszukiwania swojej drugiej połówki. Uwaga - bo może się odezwać osoba z przeszłości i nie wiem czy na ten właśnie kontakt czekacie?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość:  Moje Skorpiony, a kto ma waleczny nastrój, kto się kłóci i obraża? O co? Skorpiony powiem tak - rada od kart jest taka by puścić plotki miedzy uszy. Nic się złego nie dzieje w Waszym związku, ja nie mam powodów do obaw. Owszem - może momentalnie zawiało chłodem, ale każdy tak ma co jakiś czas, każdy znak - teraz może Wasza kolej. Spróbujcie odpuścić Partnerowi, spróbujcie zadbać o atmosferę, o nastrój, a szybko rozpalicie ogień. I to będzie prawdziwy pożar. Wszystko w waszych rękach, odpuście stare żale. Było, ale nie ma. Ok!
Wolne Skorpiony taka nieśmiałość ogarnie? Tak jakbyście nie mogli wyjść jeszcze z zimowej skorupy. Kto jak kto, ale Skorpion to znak pewny siebie, odważny - co się więc dzieje? Czy pewne wcześniejsze niepowodzenia tak na Was wpłynęły? Zupełnie niepotrzebnie, teraz jest ten czas, maj - miesiąc miłości i miesiąc zakochanych. Zrzucamy stare skorupy i wychodzimy do ludzi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce będą miały dylematy. Dlaczego to piszę? Bo pokazuje się przy Was trochę plotek, które mogą mieć na Was wpływ, tak jakby coś, ktoś, gdzieś tam powiedział, nie do końca to było do Waszych uszu ale ... wyobraźnia pracuje. Gdzieś możecie coś usłyszeć, fragment rozmowy i już sobie dopowiecie dalszą część. Powiem uczciwie tak - jeśli Wasz związek powoli chyli się ku upadkowi to tak też się stanie, tylko od Was będzie zależało ile kurzu po drodze się wzbije. Jeśli natomiast jest wszystko ok - to niech tak zostanie, nie słuchajcie podszeptów głupich czy też zazdrosnych osób - to ważne.
Wolne Strzelce będą napinać łuk i szukać ofiary, tylko po drodze możecie wystrzelać cały zapas. Może warto strzelić raz, a porządnie i ustrzelić prawdziwego zwierza? Nie spieszcie się z mówieniem tak, dajcie sobie czas, poznajcie się, powoli moi mili. Szybkie deklaracje nie są wskazane.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Motylki w brzuchu, odnowienie miłości, partnerstwa. Dawne sprawy idą w niepamięć dzięki naturze Koziorożca - będziecie szukać pogodzenia się, będziecie zapraszać do siebie, przeprosicie się. Karty wskazują na niektórych z Was zaręczyny czy też odnowienie przysięgi, lub też poważniejsze deklaracje. Super - nie bójcie się kochać i mówić to głośno.
Uwaga / lub też gratuluję - możliwość poczęcia potomka, ale to już kilka znaków wcześniej miało ten układ kart. Maj to jest bardzo kochliwy miesiąc.
Wolne Koziorożce odnowią stare znajomości, zaczynicie wychodzić, bywać wśród ludzi, zaczną się prywatki, spotkania i tam będziecie odnawiać kontakty. A może ktoś kto jeszcze pół roku temu nie wzbudzał Waszego zachwytu teraz, z wiosną nabierze nowych wartości, kto wie?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki w stałych relacjach, związkach zechcą coś pokombinować i mogą przekombinować. Inaczej nazwę - jest Wam dobrze? To nie szukajcie rozrywek bo możecie zostać same / sami. Szybko wyjdą na jaw niecne myśli - nie warto Kochani. Jeśli jest Wam dobrze to nie szukajcie gdzie jest lepiej, a jeśli już macie takie zamiary to najpierw zakończcie jeden temat nim rozpoczniecie następny. Może te karty są "ostre", ale chcę Wam uświadomić, że wszystko jest dla ludzi, tylko warto się zachować z klasą.
Wolne Wodniki będą przyglądać się potencjalnym kandydatom i powiem, że raczej nie uda się ustrzelić nic fajnego. Owszem - znajomości, koleżeństwo, wspólne wyjścia, ale nie związek. Tu trzeba jeszcze poczekać. Tak coś widzę / czuję, że do lata.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby moje miłe - u części z Was pojawią się dylematy, miłosne dylematy, w którą drogę pójść, gdzie pójść i czy pójść. Będziecie się zastanawiać co począć z tą miłością - tak to dotyczy wolnych i zajętych Ryb.
Bo oto mam tu karty mówiące, że Ryby w związkach mogą mieć już zwyczajnie po dziurki w nosie nastrojów partnera, będziecie szukać samotności, wyciszenia się, będzie się zastanawiać co zrobić i ile jeszcze tak dacie radę. Ale żeby nie było zbyt łatwo to część z was może spotkać na swojej grodze nową miłość i co wtedy? Tu jest dylemat. Ktoś może zawrócić Wam w głowie... Miesiąc upłynie pod znakiem wyborów, dylematów i rozterek. Raczej nie będzie to spokojny miesiąc maj.
Wolne Ryby te same dylematy, może pojawić się ktoś i będziecie myśleć czy to właściwy moment, czy takiej osoby poszukujecie, a może nie warto sobie zawracać głowy, a może jesteście ciekawi co z tego wyjdzie, a może jednak nie... Brak decyzji, emocjonalna huśtawka. Nie podpowiem bo dla każdego będą to inne wybory i inna osoba przed Wami stanie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?