Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na maj 2021

2021-04-30 13:58:30

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na maj 2021!

Horoskop na maj 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Do Baranów będących stanu wolnego idą wiadomości, wieści. Możecie oczekiwać kontaktu z osobą, na której bardzo Wam zależy. Uważajcie tylko na maleńkie kłamstewka. Karty podpowiadają, że nowo poznana osoba będzie tak interesująca, że możecie wybaczyć zbyt wiele. Miesiąc sprzyja poznaniu interesującej osoby.

Barany będące w stałych związkach - maj wróży renesans miłości, odnowienie przysięgi, wyjazd, podróż. Będzie się działo bardzo dużo w obszarze rodziny, w obszarze dzieci i wnuków. Będziecie planować wyjazdy wakacyjne, część z Was może planować przeprowadzkę. Miesiąc wyjątkowo skoncentrowany na sprawach rodziny i najbliższych. Dużo spraw się wyjaśni, uda Wam się załatwić sprawę, która od dawna Was mogła martwić. I jeśli planujecie wyjazd, koniecznie zróbcie to w maju, pokazują się bardzo udane karty na wyjazd.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w stałych związkach, powiem tak, początek miesiąca może być trudny. Mam pokazane spory, sprzeczki, dużo powrotów do spraw dawnych, do przyszłości. Nie macie ładnych kart na maj, głównie właśnie z powodu tych nieporozumień. Karty pokazują, że udałoby się tego uniknąć, natomiast mam wrażenie, że pewne sprawy wisiały na włosku i właśnie to wszystko spadło na Was i na Waszą rodzinę. Mam tutaj pokazane zadawnione spory, konflikty w małżeństwie, konflikty w rodzinie. Ale powtarzam, uda się tego uniknąć pod warunkiem, że ustąpicie. Wiem jak to brzmi, ale tak podpowiadają karty, karty radzą naprawdę trochę ustąpić, na ile będziecie mogli moi kochani. Koniec miesiąca spokojny, sprawy wrócą na spokojne wody, przyszłość jest teraz najważniejsza.

Byki poszukujące nowej osoby, to będzie bardzo dobre miesiąc. Poznacie osobę, z którą nie wykluczam - zaznaczam, że ta informacja nie jest dla wszystkich, że stworzycie stały związek, który zakończy się małżeństwem. Karty pokazują, że może to być osoba odrobinę od Was młodsza. Naprawdę bardzo fajny układ kart, rozglądajcie się, zwłaszcza, że ta osoba albo mieszka daleko albo wręcz jest obcokrajowcem, bądź też jest poznana dzięki kontaktom z zagranicą. Naprawdę dobre karty.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Maj przyniesie Wam rozwiązanie pewnych spraw, którymi już od dawna mogliście się zmagać. Karty także podpowiadają, że może Was odwiedzić ktoś dawno niewidziany, może to być ktoś z Waszej rodziny lub też gość z daleka. Karty podpowiadają, że wizyta ta może Was zaskoczyć, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Karty podpowiadają także, że będzie to miesiąc kiedy skupicie się na własnych potrzebach, ktoś z Was może rozpocząć kurs internetowy, możecie rozpocząć prace nad samorozwojem, możecie zakochać się w nowym hobby. Bardzo ważny miesiąc jeżeli chodzi o pielęgnacje własnych potrzeb, miesiąc kiedy należy dbać o swój rozwój. Wykorzystajcie ten czas bardzo dobrze. W rodzinach spokojnie, nie mam żadnych ciemnych chmur, może tylko mała podpowiedź, pilnujcie dokumentów i płatności na czas.

Wolne bliźnięta rozpoczną randkowanie przez internet. Karty podpowiadają, że może być wysyp ofert i kandydatów, natomiast od razu przestrzegam, że nie każda osoba będzie tym za kogo się podaje. Radzę zachować czujność. Koniec miesiąca możliwe spotkanie w realu i tutaj może się okazać, że ta osoba jest odrobinę rozczarowująca. Ale nie martwcie się, bo widzę, że będziecie dalej szukać idealnej, drugiej połowy. Tym razem myślę, że zmienicie sposób poszukiwania i postawicie od razu na kontakty osobiste.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki będące w stałych związkach, karty podpowiadają, że maj przyniesie Wam dużo spotkań rodzinnych. Na pewno wśród tych spotkań będą spotkania na weselach, na imieninach, na uroczystościach. Maj zapowiada się wybitnie uroczyście i myślę, że większość z Was co weekend będzie wyruszać to w kolejne zakątki Polski odwiedzając rodzinę, uczestnicząc w wspólnych uroczystościach, ucztach, spotkaniach. Karty tylko zwracają uwagę by rozsądnie gospodarować pieniędzmi bo dosłownie końcówka miesiąca pokazuje się z pustą kieszenią. Jeżeli do tej pory mieliście pewnego rodzaju nieporozumienia z bliską osobą, wszystko odchodzi w niepamięć, sprawy wracają na dobre tory.

Wolne raki mają szansę właśnie na pewnego rodzaju uroczystościach czy też w większym gronie osób, poznać bardzo interesującą osobę, osobę do stałego związku. Natomiast od razu powiem, że znajomość może rozwijać się powoli, ale skutecznie. Nie martwcie się tym, że macie tutaj powolny rozwój.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy w stałych związkach mogą odczuwać coś co możemy nazwać galimatiasem. Nie będziecie wiedzieć tak naprawdę na czym stoicie, jedno będzie Wam podpowiadać serce, drugie będzie podpowiadać oko, a trzecie będzie mówić koleżanka. I wszystko to spowoduje nieporozumienia w związku. Za dużo doradców, za dużo osób próbuję wtrącać się w Wasze sprawy, za dużo osób ma pomysł na Wasze życie. Zablokujcie wszystkich doradców, jeżeli jest jakiś problem z ukochaną osobą rozwiążcie go razem, w cztery oczy i tylko i wyłącznie w takim układzie. Karty doradzają spokój, opanowanie i rzeczową rozmowę z ukochaną osobą. Nic złego się nie dzieje, to tylko zazdrośnicy próbują namieszać w Waszym związku.
W połowie miesiąca czeka Was wyjazd, może to być wyjazd weekendowy, ale na pewno będzie to ważny wyjazd dla waszego związku. Nie wykluczam, że jeśli staracie się o dziecko to może właśnie udać się to na tym właśnie wyjeździe.

Wolne lwy mają szansę poznać osobę, która będzie osobą albo urzędową, albo osobą na wysokim stanowisku, reprezentującą może jakąś organizacje. Na początku ta osoba może Was onieśmielać, ale zupełnie niepotrzebnie. Osobę możecie poznać przez Waszego przyjaciela, dobrego znajomego, mężczyznę, który jest wam znany i bliski.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panie Panny ostrzegam, jeżeli jesteście w stałym związku, to ostrzegam przed chęcią romansu, z osobą, z którą możecie pracować, możecie mieć kontakty na polu zawodowym. Karty podpowiadają, że jeśli jesteś panią spod znaku Panny to absolutnie nie rozpoczynaj romansu, bo karty podpowiadają, że może to wpłynąć bardzo niekorzystnie na przyszły rozwój wypadków. Ten człowiek nie jest wart wchodzenia z nim w romans. Może jest to rada dla jednej, dla dwóch osób, niemniej jednak karty pokazują taką informację.

Osoby w stałych związkach, osoby, które nie planują romansów, karty wróżą by skupić się właśnie na małżeństwie, na bliskich osobach i na starszych osobach z rodziny. Myślę, że starsze osoby potrzebują bardzo Waszych spotkań, potrzebują większych z Wami kontaktów. I jest w Waszej rodzinie starsza osoba, która czuję się bardzo samotna. Skupcie się teraz na zdrowiu Waszych najbliższych, skupcie się na rodzinie i na ociepleniu atmosfery. Karty nie są złe, absolutnie nie, tylko zwracają uwagę na to, że gdzieś jest bardzo samotna starsza osoba w Waszym otoczenie.

Wolne Panny natomiast rzucą się w wir romansowania. Maj upłynie Wam na bieganiu od jednej randki do drugiej. Będziecie zarówno wybierać i łowić najlepsze kąski. Nie wróżę Wam stałego związku, natomiast wróżę Wam bardzo gorący romans, który kto wie jak się zakończy? Na pewno będzie bardzo gorąco. Pamiętajcie tylko o obowiązkach bo karty podpowiadają, że możecie się kompletnie w tym romansie zatracić.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Tym razem zaczniemy od Wag singli. Panie Wagi uważajcie na rywalkę. Jeżeli spodoba Wam się interesująca osoba, to musicie zdawać sobie z tego sprawę, że macie konkurencję. Konkurencja nie będzie silna, ale jednak. Osoba, która obdarzy Cię zainteresowaniem, może nie być skłonna do dokonania wyboru i może lawirować pomiędzy jedną, a drugą kobietą. Weźcie to pod uwagę.

Wagi zaobrączkowane, Wagi w stałych związkach szykuje się dyskusja, nie chcę mówić, że kłótnia, ale dyskusja, wymiana argumentów na temat finansowe, na temat waszej przyszłości finansowej. Będziecie omawiać kwestie inwestycji, kwestie domu, kwestie nieruchomości i pieniędzy. Ważne decyzje trzeba będzie podjąć właśnie w maju. Konieczny jest spokój i opanowanie oraz wypracowanie kompromisu. Tak naprawdę każda z Was ma dobry pomysł, spróbujcie stworzyć z tego jedną słuszną koncepcje. Uda Wam się w ten sposób pomnożyć finanse. Jeśli staracie się o kredyt, maj jest do tego najlepszym miesiącem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Oj Skorpionki, jeśli jesteście w stałym związku to uważajcie na „życzliwych”, którzy będą chcieli wrzucić nie trzy grosze, ale całe 5 zł do Waszego małżeństwa. Uważajcie na osoby, które próbują Was ustawić, które próbują wmówić nieistniejące rzeczy. Bardzo ważną będzie teraz atmosfera i jeżeli posłuchacie tej rady, to uda Wam się stworzyć bardzo fajny czas. Możecie myśleć i planować długofalowo, natomiast powtarzam weźcie pod uwagę tylko i wyłącznie siebie, nie dajcie sobie innym wejść na głowę. Karty podpowiadają także, że Wasze dziecko lub wnuk, chłopiec młody potrzebuję wsparcia w pewnej sprawie, może to dotyczyć zakupu pewnej rzeczy, ma ten chłopiec marzenie, pragnienie i fajnie by było gdybyście mogli z nim o tym porozmawiać.

Single, nie wiem czy uda Wam się upolować duże zwierzę w maju. Karty pokazują, że początek miesiąca może być tak zwany pusty przebieg, ale samą końcówką miesiąca, dokładnie rzecz biorąc ostatnie dni, otrzymacie ciekawe zaproszenie, ciekawą propozycję znajomości od bardzo interesującej osoby. Ale powtarzam będą to ostatnie dni miesiąca bądź na przełomie dwóch miesięcy. Początek miesiąca pusty.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce będące w stałych związkach możecie przeżyć bardzo szybki i dynamiczny miesiąc. Zarówno Wy będziecie gościć członków rodziny, jak Wy będziecie chętnie odwiedzać najbliższy. Mogą wyjść na jaw pewne, dawne rodzinne tajemnice, może trzeba będzie rozwikłać pewnego rodzaju spór czy też zagadkę rodzinną. Kwestie związane z przyszłością rodziny będą bardzo ważne w tym miesiącu. Początek miesiąca może być trudny, a to z powodu pewnych nagłych informacji, które otrzymacie, te informacje mogą dotyczyć Waszych dzieci, bądź też wnuków. Zaznaczam tylko, że nie jest to nic złego tylko informacja może Was zaskoczyć i stąd te początkowe nerwy. Natomiast wszystko uda się wyjaśnić.

Single mają szansę ruszyć na udane łowy. Za sprawą kogoś kogo od dawno znacie, uda Wam się poznać bardzo interesującą osobę. Będzie to osoba nieco od Was starsza, osoba szalenie interesująca, osoba inteligentna, może być na wysokim stanowisku. Tak jak mówię, osobę tę macie szansę poznać dzięki komuś kogo od dawna znacie i lubicie. Doradzam więc w takim razie wychodzenie i przebywanie z przyjaciółmi i znajomymi, bo gdzieś tam jest ktoś interesujący dla Was.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce, a co to za uroczystość się szykuje? Kto wychodzi za mąż, kto bierze ślub? Karty pokazują uroczystość zaślubin, karty pokazują gości, karty pokazują radość i szczęście w domu. Bardzo sympatyczne spokojne karty pozwalają mi powiedzieć Wam, że wszystko co było złe, albo trudne powoli zacznie się układać. Jeśli chcecie zawrzeć związek małżeński w maju to zróbcie to bo jest to bardzo dobry w kartach czas. Jeśli natomiast już jesteście jakiś czas po ślubie, to karty wróżą renesans związku, wspólny bardzo miły czas i może, nie wykluczam tego - poczęcie dziecka.

Koziorożce stanu wolnego będą brylować w towarzystwie, będą wybierać i przebierać w partnerach i partnerach, będziecie dążyć do poznania nowych osób i bardzo fajnie Wam to się uda. Dobry miesiąc na wyjazd, na którym możecie poznać bardzo interesującą osobę, która może mieć zaskakujące hobby. Więc jeżeli planujecie wyjazd, wakacje, absolutnie zróbcie to w maju.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki w stałych związkach oraz uwaga Wodniki wolne, mają ochotę na romans.
Jeśli chodzi o Wodniki, które są wolne, to romans, w który macie szansę wpaść będzie ognisty, gorący, ale może na początku rozwijać się powoli. Natomiast jest szansa, nie mówię, że 100%, ale jest szansa, że może to się przerodzić w związek. Więc niech nie martwi Was na początku powolne tempo.

Natomiast wodniki zajęte, dlaczego szukają skoku w bok? Czy nie układała się Wam w związku? Karty pokazują u Was ogromną ochotę na ognisty, gorący romans i obawiam się, że część z Was Wodniki zaobrączkowane, rzuci się w wir dzikiej przygody. Romans będzie gorący od pierwszych dni, ale tak jak szybko się zacznie tak szybko się skończy. Zastanówcie się tylko czy warto go rozpoczynać, bo owszem przygoda jest pokazana gorąca, ale pozostanie bardzo duży niesmak i wyrzuty sumienia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Rybki w stałych związkach możecie liczyć na ożywienie relacji, możecie liczyć na prezenty, możecie liczyć na deklaracje. Te Rybki w stałych związkach nie wykluczam, że w połowie lub pod koniec miesiąca możecie wyjechać gdzieś na romantyczny weekend. Natomiast uważajcie bo jest pokazana strata związana z drogą bądź kłopoty. Może się okazać, że czegoś po prostu zapomnijcie wziąć na wyjazd. Miesiąc spokojny, sprzyja romantyzmowi i sprzyja szeroko zakrojonym planom na przyszłość.
Jedyna uwaga tak jak mówię to opóźnienie, bądź roztargnienie, które może Wam towarzyszyć ze względu na wyjazd.

Rybki Single, karty wróżą, że możecie poznać bardzo interesującą osobę. Może to być osoba, którą poznacie przy okazji leczenia, przy okazji badań, poznacie w ośrodku zdrowia. Osoba także może mieć coś wspólnego z szeroko rozumianą medycyną, zdrowiem.
Finanse: Wydatki związane z drogą, wydatki związane z podróżą. Część z Was może także myśleć o zmianie samochodu i to już na początku miesiąca. Dodatkowo część z Was ma pokazany wydatki związane z domem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?