Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na maj 2022

2022-05-02 10:57:51

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na maj 2022!

BARAN

Miłość:  jeśli czujesz, że któraś z Twoich relacji potrzebuje wsparcia, by trwać, to poszukaj takiego wsparcia. Jeśli wsparciem Twoje ważnej relacji będzie wewnętrzny szkielet z zasad porządkujących to, co dotąd osłabiało związek, warto dokonać koniecznych przemyśleń oraz rozmów.  Możliwe, że zdecydujesz się na oświadczyny uznając, że to jest właśnie zbiór zasad, których potrzebujecie.

Miejsca i wydarzenia:  wszelkie miejsca reprezentacji urzędu i organów sprawowania władzy. Możesz doświadczyć nagle ciągu pozytywnych zmian w swoim życiu, lub w sposób pozytywny przekonać się o czyjejś przyjaźni i lojalności.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BYK

Miłość: możesz odczuwać wzmożony niepokój uczuciowy. Mogą naprzemiennie ogarniać Cię fale sprzecznych uczuć, możesz też odczuwać skłonność do melancholii. Każda niestabilność będzie potencjalnym źródłem niepokoju, mogą odezwać się utajane obsesje. Pomysł na poradzenie sobie z sytuacją, to przekierowanie tej energii w romantyczność i tajemniczość.

Miejsca i wydarzenia:  brzeg jeziora, własny dom, a także miejsca, gdzie przebywają kobiety. Możesz poczuć gotowość do przełomowej zmiany w swoim życiu, podjęcia znaczącej decyzji.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BLIŹNIĘTA

Miłość: widać zadowolenie, spokój praz okres możliwej wielkiej harmonii i satysfakcji, czerpanej z głębokich relacji. Mocno podkreślona jest tu trwałość i wierność, która pozwala w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami w poczuciu bezpieczeństwa. Takie relacje będą wzorcowe i pożądane, takie też zapragniesz tworzyć.

Miejsca i wydarzenia:  parki i miejsca swobodnych spotkań grup ludzi. Poczucie przyjemnej stabilizacji i harmonii, która porządkuje świat.  

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RAK

Miłość: pojawia się pewna doza gwałtowności zdarzeń i konieczności dostosowania się do niech w relacjach, których trwałość może zostać wystawiona na próbę. Osoby budujące relację na odległość mają dobry czas. Możliwa wzmożona chęć do flirtów lub niezobowiązujących spotkań.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca kultury i miejsca opieki nad słabszymi. Niespodziewane zmiany, wyzwania, wyjazdy o korzystnym przebiegu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

LEW

Miłość: wszystkie relacje kontynuowane z rozsądku, ulegną konkretnej analizie za i przeciw. Ocena będzie bardzo emocjonalna, ale też bardzo krótka a w jej trakcie odrzucisz wszystko, co sprawia cierpienie lub dyskomfort. Takie emocjonalne porządki pozwolą otworzyć się na nowe przeżycia i relacje.

Miejsca i wydarzenia:  miejsce pracy lub uczelnia, a także miejsca z pięknym widokiem. Możesz dojść do przełomowych wniosków i podjąć znaczące, dobre decyzje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

PANNA

Miłość: czas wielkiej intensywności przeżyć i wielości kontaktów. W stałych relacjach pojawi się nagła wielka potrzeba komunikowania się i zacieśnienia więzi. Poczujesz potrzebę ulepszania swoich wszystkich relacji, realizacja tej potrzeby wyjdzie wszystkim na dobre.

Miejsca i wydarzenia:  hotele, miejsca turystyczne i zatłoczone. Nowe znajomości, kontakty, relacje i podróże. Będzie się działo wiele rzeczy na raz.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WAGA

Miłość: powiew nowości, nowe podejście do relacji i nowe relacje. Będziesz szukać wysokiego poziomu wzajemnego porozumienia międzyludzkiego. Możesz okazać się wielką dojrzałością, czym zasłużysz sobie na wielki szacunek i miłość. Jeśli uznasz, że warto, zwiększysz swoje zaangażowanie w relacje uznane za wartościowe.

Miejsca i wydarzenia:  podejmiesz ryzyko i wygrasz, możliwa też zmiana sytuacji życiowej. Wpadniesz na jakiś przełomowy pomysł. Przebywaj na łonie natury.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

SKORPION

Miłość: możesz poczuć zniecierpliwienie wszystkimi sytuacjami, które na obecną chwilęnie spełniają pokładanych nadziei, oczekiwań, nie pełnia zamierzonych funkcji. Monotonia może doprowadzić do nudy, nuda do zniecierpliwienia. Jeśli to chwilowy kryzys, warto przeczekać, zle jeśli niespełnione uczucie, skłonisz się ku poważnym decyzjom.

Miejsca i wydarzenia:  ogród, park, rezerwat, działka za miastem. Chwilowa nieoczekiwana przerwa w pracy, w rutynie, zmiana planów, nagła decyzja.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

STRZELEC

Miłość: poczujesz potrzebę uczuciowego i emocjonalnego wsparcia, zapragniesz też być tego rodzaju wsparciem dla kogoś w szczerej głębokiej relacji. Zdasz sobie sprawę z tego, jak wiele możesz zrobić dla bliskich osób i czym jest dla Ciebie definicja wspólnego szczęścia. To mogą być znaczące momenty dla rozwoju relacji, które uważasz za ważne.

Miejsca i wydarzenia:  ładne i estetyczne miejsca, albo miejsca, które Tobie się podobają i dobrze się w nich czujesz. Jeśli czekasz na rozwiązanie jakiejś sprawy, możesz spodziewać się  pozytywnych wiadomości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

KOZIOROŻEC

Miłość: bardzo prawdopodobne, że będziesz poznawać nowych znajomych, a Twoje życie towarzyskie ulegnie znacznemu ożywieniu. Wspólnie przeżywana radość, dzielenie się radością będzie odgrywać dużą rolę w budowaniu relacji.  Emocje, których możesz się spodziewać mogą być silne, nie ważne jakiego będą rodzaju. Będziesz przezywać intensywniej niż zwykle i znajdziesz umiejętność pełniejszego przeżywania pozytywnych uczuć.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca zgromadzeń, a także przestrzenie, gdzie przebywają osoby połączone wspólnym celem. Nie żałuj czasu na dobre chwile z najbliższymi osobami i rodziną.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WODNIK

Miłość: możesz odczuwać znużenie i monotonię w relacjach a nawet w związkach. Mogą pojawić się rozterki, trudne pytania, głębsze rozmowy, w których niestety łatwo możesz doznać rozczarowania. Jeśli poczujesz w ten sposób ponownie nie daj się zasmucać a pomyśl jak dobrze, że rzeczy okazują się wtedy, gdy można jeszcze nad nimi pracować. Jeśli jednak poczujesz brak zainteresowania w podtrzymywaniu pewnych więzi bez wahania ogranicz je, by oczyścić atmosferę.

Miejsca i wydarzenia:  miejsca, w których będziesz przebywać dłużej, niż to było planowane, miejsca, gdzie się można znudzić. Uważaj na nagłe zmiany decyzji oraz na sytuację zbyt pochopnego odrzucenia pomocy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RYBY

Miłość: dobre rokowania dla związków. Widać możliwość emocjonalnego spełnienia z możliwą tendencją do zatracenia się w tym co dostajemy w relacji. Chęć posiadania osoby jak skarbu, może wkradać się tylnymi drzwiami, pamiętaj, że czasem w ten sposób można więcej stracić lub zyskać. Wyjdź też z relacji, w których widzisz, że zaczyna się przedmiotowe traktowanie się nawzajem za cenę przyjemności fizycznej.

Miejsca i wydarzenia:  wszystkie miejsca, gdzie spotyka się dużo ludzi, bardziej w celach rekreacji niż dla pracy. Spodziewaj się bardzo przyjemnie spędzonego czasu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

  

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na grudzień 2023

Jaki będzie koniec roku? Jak finanse na prezenty i zdrowie?

wrÃłÅźby tarot
Horoskop na listopad 2023

Czy dopadnie nas jesienna chandra?

Horoskop
Horoskop na październik 2023

Jaki będzie początek roku akademickiego?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na październik 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na grudzień 2023

Jaki będzie koniec roku? Jak finanse na prezenty i zdrowie?

wrÃłÅźby tarot
Horoskop na listopad 2023

Czy dopadnie nas jesienna chandra?

Popularne