Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na październik 2018

2018-10-01 12:38:11

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na wrzesień!

Horoskop na wrzesień 2018 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Dla Baranów karty przynoszą dobre wiadomości. Szukający drugiej połowy, mają szansę poznać kogoś do związku. Będzie to osoba, z którą zechcecie ułożyć sobie życie. Szukajcie uważnie by nie przegapić Jego / Jej.
Dla osób w związkach karty zapowiadają spokojny czas, wypełniony na wspólnym spędzaniu czasu. Rada dla Was - zabierz Partnera na krótki wypad za miasto, na wspólny weekend. Pogoda będzie Wam sprzyjać, a jesień to jedna z najładniejszych pór roku. Spędzicie ten czas bardzo romantycznie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Październik będzie miesiącem spotkań, zarówno towarzyskich jak i romantycznym - tak, tak - zaznaczają się randki i miłe spotkania. Nie wykluczam świec i wina. Karty mówią, że będzie w bardzo miłosnym nastroju, będziecie miłe Byki bardzo chętnie randkować. Samotne Byczki bez pary będą w tym miesiącu wybierać i przebierać w ofertach. Pokazuje się możliwość spotkania z kilkoma osobami i trudność w dokonaniu wyboru. Ale czy trzeba od razu się decydować? Chyba NIE - możecie pogrymasić.
Byki w związku będą odczuwać melancholię, będą unikać Partnera, chować się, wspominać, zastanawiać się jak to było wcześniej. To nie jest dobre zarówno dla Was jaki i dla związku. Karty radzą by spróbować wspólnie odbudować łączącą Was wieź, nie zamykać się na Partnera tylko działać razem. Wskazana czuła rozmowa o Waszych potrzebach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Dla Bliźniąt październik pokazuje się pod znakiem niepokoi, kłótni, problemów w związku, w partnerstwie. Nie będziecie mogli dojść do porozumienia z drugą połówką, partner będzie zarzucał Wam brak zainteresowania, Wy natomiast będziecie narzekać na samotność w związku. Każde będzie mówić o tym samym, ale innymi słowami. Czy dojdziecie do porozumienia w tym miesiącu? Raczej nie zaznacza się rozejm. Karty radzą poświęcić chwilę i posłuchać drugiej osoby - posłuchać ze zrozumieniem.
Dla singli nie mam karty związku. Mam karty mówiące o rozczarowaniu dotychczasowymi miłostkami, rozczarowaniu spotkaniami. Ogarnie Was tęsknota i melancholia.
Październik pokazuje się jako typowo jesienny dla Was miesiąc - zaduma i melancholia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Przed Rakami ważne decyzje do podjęcia. Decyzje dotyczące związku, miłości, partnerstwa - WAS. Co dalej i w którą stronę chcecie iść. Część z Was może się spodziewać pierścionka, część stanie na ślubnym kobiercu a dla garstki karty wróżą rozstania. Tak - to będzie miesiąc podejmowania decyzji - zarówno te Raki w parach jak i Raki bez pary. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć czy TAK czy TAK - czego chcecie, z kim, jak dalej i gdzie. Zastanówcie się i nie ukrywajcie swoich intencji. Szczerość jest wskazana ale i dyplomacja.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Październik i początek jesieni przyniosą Lwom zadowolenie, radość i miłe chwile - zarówno dla związków jak i osób poszukujących. Miesiąc zaznacza się jako czas spokoju, radości i chwil spędzonych razem. Część z Was drogie Lwy zechce wybrać się na spóźnione wakacje - zaznacza się kilku dniowy wyjazd za granicę. Szybkie Last Minute? Czemu nie - będziecie mieć szalone pomysły, które zrealizujecie.
Dal szukających Pary - spotkania, rozmowy, czaty internetowe. Ruch i zabawa - a na końcu tej drogi czeka Was randka. Randka ze śniadaniem ! Super !

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Szykuję się bardzo romantyczny, ciepły czas dla Par. Będziecie w renesansie uczuć, wydarzy się dużo - każdy dzień będzie Wam przynosił radość w miłości i partnerstwie. Będziecie rozpieszczani przez Partnera, a i sami dacie z siebie dużo. Bardzo ładne karty dla Panny. Jeśli czekacie na pierścionek to niewykluczone, że go otrzymacie !
Dla szukających Panien możliwość spotkanie Tej / Tego jedynego. I to już na początku miesiąca. Osoba ta zostanie Wam przedstawiona. A dalej rozwija się to bardzo ładnie - mam spotkania i randki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: To Waga będzie wybrańcem października - i dobrze bo to Jej miesiąc. Karty mówią pięknie - miłość czeka za rogiem, tylko wychyl się. Pojawia się para dla Wagi - poznana przy innych osobach, na spotkaniu towarzyskim - ale rodzinnym zaznaczam. Gdzieś na imieninach, urodzinach, weselu - spotkanie towarzyskie rodzinne. Będzie to osoba, która bardzo Wam się spodoba. Co dalej - karty nie mówią, na razie to początek tej drogi miłości. Idzie w dobrą stronę zaznaczam.
Dla Wag w związkach spokój, sielanka, miłość, koc i grzane wino z partnerem przy kominku. Dosłownie karty pokazują renesans uczuć, spokój w Waszym sercu i domu. Wszystko będzie się układać po Waszej myśli. Tylko daj z siebie tyle ile dostaniesz. Pamiętaj, że o uczucia dbamy każdego dnia. Wspólnie. To ważne, zwłaszcza gdy macie tak dobre karty na miłość - warto to podtrzymać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Ten jesienny miesiąc może być dość trudny. A to "dzięki" starciom z Partnerem. Będziecie mieć odmienne zdanie w ważnych kwestiach. Niestety przed czym przestrzegam możliwe rozstania. Karty radzą odpuść czasem, nie warto psuć czegoś co tak długo budowaliście razem, mozolnie. Czasem warto nie powiedzieć tego ostatniego słowa. Mam w kartach zranienie partnera, mam mocne słowa, kłótnie, spory i jedno słowo za dużo. PO CO? Przemyślcie to, nie warto!
Dla singli muszę napisać, że to jeszcze nie ten czas. To jeszcze nie dziś. Owszem, mam możliwość spotkań, rozmów, mam pokazane portale internetowe ale... nie mam kart miłości, romansu, bliskości. Tylko słowa, wiadomości i spotkania. Niestety - to nie ten moment.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Miesiąc upłynie Wam na flirtach - jest to dla części z Was ostrzeżenie, bo jeśli patrzymy na osoby w związkach - ostrzeżenie, dla samotnych zachęta do wychodzenia i spotkań. Październik dla Strzelca to FLIRT. Tylko uwaga bo może się wywiązać romans. Nawet tak mogą się sprawy potoczyć. Więc jeśli jesteście w stałym związku to niech to się zakończy na etapie flirtu, nie idźcie dalej, nie warto!
Dla szukających swojej połowy flirt jest wskazany, wychodzenie, spotkania wskazane, a romans to mogę powiedzieć konieczny! Należy się Wam więc korzystaj Strzelcu z życia, wychodź, bywaj - to ostatnie ciepłe dni.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Wczesna jesień przynosi Wam moi mili radości, radości dnia codziennego. To miły czas, spędzony w domu z ukochanym. Karty wskazują, że jeśli coś się nie układało do tej pory między Wami to zostanie naprawione. Jeśli Wasz ukochany miał tajemnicę przed Wami to "przyzna się" do... i sytuacja się naprawi, rozejdą się ciemne chmury i na Waszym niebie pojawi się słońca. Nie ma sensu już do tego wracać. Było, minęło. Przyznał się, powiedział prawdę - tego możecie być pewni moi drodzy. Warto zapomnieć to co złe i z nadzieją spojrzeć w dal.
Dla wolnych Koziorożców karty przepowiadają wybór. Tak - będzie wybór pomiędzy dwiema osobami, dla niektórych pomiędzy trzema nawet - co utrudni Wam dokonanie wyboru. Będziecie w nieskończoność przeciągać dokonanie ostatecznego wyboru i możecie zostać z niczym. Jedna z osób pomiędzy którymi będziecie wybierać to osoba z przeszłości - jest tu powrót osoby, która kiedyś już gościła w Waszym sercu. Kogo wybierzecie i czy wybierzecie? To już sami wiecie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Decyzje, rozstania i powroty. No trudny miesiąc. Część z Wodników uzna, że miarka się przebrała i pójdzie w swoją stronę, część da kolejną szansę. Ale każdy Wodnik będzie myślał i podejmował decyzję - czy tak czy tak. Co robić? Posłuchać serca - ono nie kłamie. I karty radzą by trzymać się raz objętego kursu, więc jeśli powroty to powroty, ale jeśli to koniec to koniec. Tak radzą karty - decyzja podjęta, klamka zapadła.
Dla samotnych Wodników bądź poszukujących połowy mam powroty byłych Partnerów, próby stworzenia na nowo związku, rozmowy o przeszłości. Czy to dobre decyzję - karty wskazują, że nie, z tej maki nie będzie chleba tylko smutek, rozgoryczenie i w dalszej perspektywie łzy. Ale to Wodnik decyduje, karty tylko podpowiadają! Jeśli szukacie zupełnie nowej osoby to nie w październiku. Nie mam takiej osoby dla Was kochani.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby w październiku będą jak owady - skakać z kwiatka na kwiatek ;). Wolne Ryby będą się umawiać z kilkoma osobami naraz, odwoływać, zapominać, znowu umawiać. Pokazany jest ruch - ale w bardzo pozytywnym świetle. Będzie Wam wszystkiego mało. Czy w tym miesiącu przypłynie do Was Ten / Ta jedyny? NIE - bo będziecie wybierać i przebierać skacząc ze spotkania na spotkanie.
Będzie Was pełno wszędzie, będziecie chcieli wszystkiego spróbować - dosłownie! Może być gorąco w sypialni. Rybki zakochane, w związkach - próbują, doświadczają i eksperymentują. Druga połowa będzie zachwycona! Oby tak dalej!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na 2015 rok
Horoskop na 2015 rok

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym roku, sprawdź już dziś swój horoskop!

Horoskop na STYCZEŃ 2011
Horoskop na STYCZEŃ 2011

Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w pierwszym miesiącu 2011 roku!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.