Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na październik 2021

2021-10-01 12:08:51

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na październik 2021!

Horoskop na październik 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Dla Baranów październik będzie miesiącem nieporozumień, kłótni o błahostki, o nieważne sprawy. Niestety przyczyni się to do złego humoru zarówno Waszego, jak i partnera. W efekcie będziecie zostawać dłużej w pracy, aby jak najkrócej przebywać w domu w niemiłej atmosferze. Jednak bez wyciągnięcia ręki przez jedną ze stron, sprawa sama się nie rozwiąże. Przemyślcie zatem, czy chcecie trwać w takim półstanie, czy jednak pomimo dumy zaproponować pojednanie. Karty zdecydowanie doradzają to drugie, siedzenie zbyt długo w pracy nie będzie dla Was zdrowe.

Samotne Barany nie będą miały ochoty na flirty. Będziecie zmęczeni, zamiast wyjścia na drinki, wybierzecie relaks z książką lub w wannie. I dobrze, nie zawsze musicie być przecież ekstrawertyczni, zasługujecie na chwilę odpoczynku na Waszych zasadach. Nie bójcie się, że znajomi nie zrozumieją, nie musicie się tłumaczyć z tego, że chcecie najzwyczajniej w świecie odpocząć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BYK

Miłość: Październik będzie dla Was łaskawy. Amor nie będzie Was odstępował na krok. Atmosfera w związku będzie pełna harmonii i zrozumienia, spędzicie wiele miłych, wspólnych wieczorów. Czeka Was też jakieś duże rodzinne wydarzenie związane z jakimiś młodymi osobami, tak jakby jakaś biesiada, uroczysta kolacja, jakby celebrowanie czegoś razem, przy stole, tych właśnie młodych osób, w dużym gronie. Będą to chwile do zapamiętania, karty wskazują na rozpoczęcie nowego rozdziału przez całą rodzinę. Czeka Was dobry czas.

Samotne Byki będą miały swój czas. Dużo nowych osób zmierza w Waszą stronę, Będziecie się dobrze bawić na wielu spotkaniach, zderzycie się z wieloma różnymi charakterami, typami osób, pojawi się kilka wspólnych zainteresowań. Październik będzie naprawdę owocny, niewykluczone, że wejdziecie w zimę już jako zajęte Byki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BLIŹNIĘTA

Miłość: W tym miesiącu będziecie mieć więcej wolnego czasu, co oznacza więcej ciekawych randek, wyjść, kreatywnych prezentów, wspólnego gotowania. Po prostu miesiąc kreatywności. Będziecie spędzać czas tworząc, np. kolaże, rzeźby z gliny, odkryjecie swoją artystyczną stronę i zabawicie się prawie bez pieniędzy. Zamiast restauracji czy kina zrobicie w domu kolację, czy deskę serów i ulepicie siebie nawzajem z plasteliny. To będzie beztroski miesiąc, a takie nowe sposoby spędzania czasu bardzo Was do siebie zbliżą. Szukajcie takiego czasu we dwoje.

Bliźnięta poszukujące miłości – to będzie niepewny czas. Będziecie poznawać nowe osoby, jednak z nikim nie poczujecie nic więcej, będą to takie bardziej przyjacielskie spotkania, rozmowy, żadnej pasji, żadnego żaru w tym niestety nie będzie. Poczekajcie jeszcze. Może to nie jest dobry czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RAK

Miłość: Karty pokazują nadejście rozejmu w Waszych związkach. Partner wyciągnie do Was dłoń, jednak nie obejdzie się bez Waszych przeprosin. Będziecie musieli oboje przełknąć dumę, przyznać się do popełnionych błędów i pojednać się. Tak zalecają karty, bez obopólnego zaangażowania w ten rozejm, nic z niego nie będzie. Czas sprzyja rozmowom, wspólnym planom na przyszłość, ale zaznaczam – wspólnym i wspólnie.

Niebawem wolne Raki odnajdą nową, niesamowitą i ekscytującą miłość. Nie będzie to chwilowa ekscytująca przygoda, choć na początku może na taką wyglądać. Powoli się będzie to uczucie rozkręcać, ale jak już wejdzie na wysokie rejestry to…. Karty wskazują na utworzenie się dłuższej, wartościowej relacji.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

LEW

Miłość: W październiku bardzo będziecie chcieli się do kogoś przytulić drogie Lwy. Z powodu zabiegania, partner nie zawsze będzie mógł dla Was być. Jednak gdy już będzie, nie bójcie się poprosić o wspólne spędzenie czasu, o wyjście, czy chociaż o wspólne posiedzenie na kanapie. Musicie na nowo odnaleźć sposoby by ze sobą przebywać bez zrobienia większych planów. Wspólne zjedzenie kolacji, czytanie książek czy nawet mycie zębów jest formą spędzania wspólnie czasu, a Wy musicie więcej świadomie przebywać ze sobą. Tego potrzebuje teraz Wasz związek. Zwłaszcza po czasie lekkiej burzy, której mogliście doświadczyć.

Lwy poszukujące miłości będą miały długie i bezowocne łowy. Wszystkie potencjalnie interesujące Was kąski będą zajęte teraz sprawami zawodowymi i osobistymi, po prostu nie będzie nawet z kim wyjść, z kim się spotkać, kogo poznać, będzie to po prostu bardzo suchy miesiąc jeśli chodzi o poznanie nowej miłości. Nic nie poradzicie, musicie uzbroić się w cierpliwość, to jedyne co Wam mogę doradzić.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

PANNA

Miłość: Mam tu czas decyzji dla Was. Będziecie chcieli czegoś więcej od związku, od partnera i nie będziecie się bać o to poprosić. I dobrze, karty mówią o bezpośredniości i werbalizowaniu swoich potrzeb i zachcianek. Szczera rozmowa z partnerem o Waszych oczekiwaniach przyniesie dużo zrozumienia, i pozwoli Wam osiągnąć wspólną decyzję co do kroków, jakie chcecie dalej przedsięwziąć.

Panny bez pary szukać będą w złym miejscu. Będziecie starać się poznać kogoś w gronie znajomych, w barach, wieczorkach kawiarnianych. Jednak ktoś bardzo wartościowy zerka na Was w biurze. Decyzja będzie należeć do Was, ale osoba ta jest naprawdę ciekawa, mam tu wspólne zainteresowania, długie rozmowy wieczorami i relację na długi czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WAGA

Miłość: U Wag brak balansu w miłości w tym miesiącu. Raz będzie kolorowo, będą pocałunki i kolacje przy świecach, innymi dniami będą kłótnie i milczenie. Niestety taka ciągła zmiana dynamiki, może skończyć się sporą kłótnią, możliwe że uznacie, że potrzebujecie od siebie odpocząć przez pewien czas. Będzie to naturalny proces, jednak można temu zaradzić. Chociażby ugryźć się w język, przytulić się, czy po prostu przeprosić. Nie chcecie się teraz wprowadzać na ścieżkę bojową. Weźcie radę kart do serca. Spróbujcie iść jedną ścieżka i nie schodzić na wojenną dróżkę.

Wolne Wagi poznają kogoś na weekendowym, krótkim wyjeździe. Możliwe, że będzie to wyjazd organizowany z pracy, jakieś szkolenie czy integracja zespołowa, tam poznacie kogoś z innego wydziału, kogoś kto pracuje w tej firmie co Wy, jednak jakimś innym departamencie i nie mieliście przyjemności się poznać. Może z tego być ciekawa znajomość, kto wie … zacznie się przyjemnie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

SKORPION

Miłość: Do serc Skorpionów zawitać może pewien smutek w tym miesiącu, zdecydowanie nie będziecie w nastroju na miłosne pogawędki, randki czy wypady za miasto. Będziecie chcieli odpocząć, mam tu odpoczynek w domu, hibernację, odpoczynek z kawą pod kocem. Będzie to dla Was czas przemyśleń, czas rachunków sumienia, zdecydujecie, czego jeszcze chcecie od życia i od Waszego związku. Zmiany wprowadzać będziecie w życie dopiero od nowego roku, jednak teraz zostaną podjęte najważniejsze decyzje.

Tak jak pisałam wyżej, będzie to trochę przygnębiający okres, także wolne Skorpiony nie będą w nastroju do miłosnych podbojów. Skupicie się na odpoczynku, na relaksie i poprawieniu swojego mentalnego stanu, by z nową energią niebawem wejść w randkowanie. To dobry czas na medytację, palenie świec i dochodzenie do zgody z samym sobą.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

STRZELEC

Miłość: Ktoś w październiku będzie chciał Wam podciąć skrzydła. Ktoś z Waszego bliższego grona będzie rozsiewał plotki, próbował skłócić Was i partnera, wkraść się pomiędzy Was. Nie dajcie się zwieźć pomówieniom, jeżeli coś Was trapi to porozmawiajcie o tym z partnerem, a nie słuchajcie plotek, karmiąc swoje wątpliwości jeszcze bardziej. Mam tu bazowanie związku na zaufaniu i komunikacji w tym miesiącu. Trzymajcie się tego.

Wolne Strzelce – będziecie strzelać strzałami miłości i zauroczenia na prawo i lewo. Wiele ciekawych celów uda Wam się ustrzelić, poznacie kilka ciekawych potencjalnych partnerów i resztę miesiąca spędzicie powoli poznając tych najbardziej Wam odpowiadających. Uważajcie jednak by Wasza strzała nie ustrzeliła natrętnego i niebezpiecznego celu…. Unikajcie niebezpiecznych osób.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

KOZIOROŻEC

Miłość: Październik będzie dla Was drogie Koziorożce miesiącem sprintu, wszystko będzie działo się szybko, co oznacza brak czasu dla Waszych drugich połówek. Nie oznacza to jednak problemów w związku, Wasi partnerzy także będą mieć ciężki miesiąc, będziecie się tak naprawdę mijać w progu. Przebrniecie przez ten miesiąc oddzielnie, ale jednak razem, za to w listopadzie będzie Wam to wynagrodzone, i spędzicie razem więcej czasu. Będzie trochę powolniej. Natomiast teraz, jak napisałam, czeka Was dużo zadań w krótkich odstępach czasu i na miłość będzie po prostu bardzo mało miejsca.

Dużo też spraw rodzinnych, wydarzeń i uroczystości – będziecie zapraszać gości i sami będziecie wpadać z wizytą.
Wolne Koziorożce również nie będą miały zbyt dużo czasu na poszukiwania miłosnych wrażeń. Październik będzie dla Was miesiącem przepełnionym pracą, sprawami rodzinnymi i fizycznie nie starczy Wam miejsca na poszukiwanie drugiej połowy. Brak czasu kochani, brak czasu...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WODNIK

Miłość: Duże zmiany duże zmiany moi kochani w Waszych życiach miłosnych. Karty pokazują przekroczenie pewnego progu zaufania, pewnego progu komfortu z partnerem, zacieśnienie więzi. Będziecie gotowi na dalsze kroki ramię w ramię, wszelkie wątpliwości co do Waszych uczuć rozpłyną się. Będzie to za sprawą jakiegoś krótkiego wyjazdu, jakby jakiegoś weekendowego wypadu niedaleko od domu, tak o, żeby odpocząć. Błogie chwile czekające Was na tym wyjeździe, po prostu przeniosą Was na wyższy poziom relacji i pozwoli Wam na jeszcze bardziej komfortowe obcowanie ze sobą. Otworzycie się oboje przed sobą jeszcze bardziej, niewykluczone, że czekają Was niebawem zmiany takie jak zaręczyny czy wspólne mieszkanie!

Samotne Wodniki muszą mieć oczy dookoła głowy. Szukając na siłę tego jedynego, księcia na białym koniu/złotowłosej królowej internetu - możecie przypadkiem przegapić kogoś naprawdę wartościowego tuż pod Waszym nosem! Dlatego angażujcie się w każdą rozmowę, nie tylko z wysokimi brunetami o niebieskich oczach i długonogimi blondynkami. Oczaruje Was ktoś o zupełnie innym typie urody, jednak o cechach charakteru dokładnie z Waszych marzeń.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RYBY

Miłość: Październik dla Ryb stanie pod znakiem niezdecydowania. Zarówno w błahych kwestiach, jak i dość poważnych, życiowych decyzjach. O ile te pierwsze partner może podjąć za Was, jednak te drugie będą tylko i wyłącznie Waszymi decyzjami, i zaważyć mogą na ważnych elementach Waszego życia. Będą to dość ciężkie decyzje, typu wyprowadzka z kraju, czy podjęcie ryzykownych działań. Partner i rodzina będą Was w nich wspierać, co da Wam pewien komfort związany z tymi wyborami, jednak ostatecznie będziecie musieli zrobić rachunek sumienia i kierować się przede wszystkim swoim dobrem. To będzie Wasz czas, a te decyzje będą mogły prowadzić do lepszej jakości życia. Nie bójcie się czasem stawiać siebie pierwszymi.

Wolne Ryby również skupią się w tym miesiącu na sobie, nie będziecie poszukiwać miłości, zdecydujecie się na samodoskonalenie siebie, odpoczynek, relaks, poprawę kondycji czy poszerzanie zainteresowań i umiejętności, które po prostu sprawiają Wam przyjemność. Na pewno część z Was zakocha się w nowej aktywności, nowym hobby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2022

Co gwiazdy przepowiadają nam w tym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2022

Zobaczcie, co gwiazdy szykują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2022

Sprawdźcie, co może was czekać w tym miesiącu!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop
Horoskop na maj 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2022

Co gwiazdy przepowiadają nam w tym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2022

Zobaczcie, co gwiazdy szykują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?